10 szabályok egy srác lányom (az én apám!) - anastaysha_vivat - naplók

10 szabályok egy srác lányom (az én apám!) - anastaysha_vivat - naplók

10 szabályok egy srác a lányom. (Az én apám, felvettem a felvevő!))

Ne érintse meg a lányom előttem. Akkor nézd meg a feltétellel, hogy úgy gondolja, nem süllyed a nyakát. Ha nem tudja tartani a szemét vagy a kéz ellenőrzés alatt, leveszem őket.

Megértem, hogy rajta egy nagy esés x * NN nadrág a földön - ez divatos és elegáns. Kérjük, ne vegye ezt sértésnek, de tetszik a bimbózó - komplett idióta. Mindazonáltal, én nagyon toleráns, ezért azt javaslom a kompromisszum: akkor jön a nadrágot tíz számmal nagyobb szükség van, ebből ölt nadrágot, és én nem szólt egy szót sem. Annak érdekében azonban, hogy a nadrágot nem esik le veled egy időpontot a lányommal, én óvatosan rögzítse a nadrág a derék segítségével építési pisztolyt.

Biztos vagyok benne, hallottam, hogy manapság a szex minden védelem nélkül halált is okozhat. Azt megfejteni: I - védelmét a lányom, hogy a szex, és megöllek is.

Nincs kétségem afelől, hogy - egy jó haver, és egy csomó más lányok kiszárítja. Ez nem probléma, amíg a lányom minden rendben. Ellenkező esetben, ha kénytelen lesz találkozni vele, amíg ő nem hagyja meg. Ha teszik a kislányomat boldogtalan, teszlek boldogtalan.

Állandó a folyosón, várva a lányom, hogy megfeleljen, nem köhögött, és nem fütyülni, akkor is, ha vár rá egy órát. Ha szeretné, hogy jöjjön a moziba szükségszerűen a legelején a film, én is ott egyedül. A lányom hozza make-up, és kb annyi időt, amennyit festmény a híd „Golden Gate” egy vödör és ecset. Ahelyett, hogy ostobán állni és várni, amíg meg nem tehetne valamit a társadalom számára hasznos, például - cseréljen olajat a kocsim.

Fekete helyek listáját, ahol _not_ stoit_ vezetni a lányom:
* Helyek, ahol vannak ágyak, kanapék és egyéb vízszintes felületek, lágyabb, mint egy fapadon.
* Helyek, ahol nincsenek szülők, papok és a rendőrség.
* Sötét helyeken.
* Helyek, ahol a tánc, szórakozás és kézen fogva.
* Helyek, ahol elég forró, a lányom viselt nadrág, felsők, rövid ing és a dolgok, kivéve overall, pulóverek és begombolta a torok téli kabátok.
* Filmek a témák szerelem és a szex - szigorúan tilos; engedélyezett filmek mániákusok láncfűrészek. Jégkorong mérkőzést engedélyezett. kézműves Népművészeti Múzeum - még jobb hoki.

Ne hazudj nekem. Kifelé, úgy tűnik, hogy öblös, kopaszodó, középkorú bolond, de amikor a lányom, én - mindentudó és könyörtelen uralkodó az univerzumban. Amikor megkérdezem, hogy hol és kivel mész, akkor pontosan egy esélyt, hogy elmondja az igazat, a teljes igazat és csakis az igazat. Van egy shotgun, egy lapátot, és hat hektáros gyep a hátsó udvarban - tehát ne hazudj nekem.

Félelem. Jelentősen félnek. Azt könnyen elfogadják a motor hangja az autó a fecsegés a helikopter, a harci szett a rizsföldeken közelében Hanoi. És amikor már kezdtem aggódni zúzódás, a hangokat a fejemben általában rám parancsolt, hogy tisztítsa meg a fegyvereket, annak érdekében, hogy jobban teljen az idő, amíg a visszatérés. Miután vedesh az udvarra, meg kell állítani az autót, és kap belőle, miközben mindkét kezét szeme láttára, majd hangosan és tisztán prooiznesti jelszót, és számoljon be a szállítási lánya. Ezután engedje lányom ki a kocsiból, és ő hagyja. Kísérő lányom a tornácra ott nakoy szükség. Ha látja a dobozban, festett álcázás arca - a félelem, mert én vagyok.

Kapcsolódó cikkek