Metallurg "(d) -" bányász "- 0 4

A mérkőzés 15. fordulóban a „bányászok” folytatta a nyerő széria, megtörve zemlyakov- „Metallurg” szenvedett a második legnagyobb vereség a sorban.

A „Miner” forgatása várhatóan több, de Lucescu képest London mérkőzés csak kis elmozdulások: a cél kiszámíthatóan vette Kanibolotsky, Stepanenko adunk ukrán kvóta Ilsinho ki helyett Alex Teixeira és Eduardo küldtek a támadási pontja. A csapat vezetőinek nem kellett pihenniük, és ez valószínűleg a játékhang megőrzésének köszönhető. Míg Donyeck, sok hajlottak arra, hogy a „kohász” jó esélye van az első alkalommal a szezon, hogy pont a „bányászok”.

Ukrajna - Premier League. 15. forduló

Metallurg

0: 1 - Eduardo - 10. 0 2 - Mekhitarian - 23 0 3 - Mekhitarian - 37. 0: 4 - Teixeira - 90 + 1

De a Metallurg személyi nehézségei jól ismertek. Miután a vereség Odessa kék-fehér mentor Jurij Maksimov, különböző okok miatt, én nem fogadott több és Volovik, Moraes és Lazic maradt raktáron. De Dimitrov (felvette a kapitány karszalagját), Makridis és Traore visszatért a soraiba. Ezúttal a Maximov játékra vonatkozó pályázat befejeződött. Zsúfolt volt, és VIP-box „Metallurg” stadionban, ahol az édes üzlet vezetői a két klub, a menedzsment a város és a régió.

Ha a Shakhtar történetében az első vereséget a bajnokságban okoznák, ha valaki reménykedett volna, a csapatok nem sikerült. Két verseny a verseny teljes idejére - ez a "metallurgisták" minden eredménye. A harmadik nem kellett, mert a mérkőzés kimenetele még az első félidőben sem volt egyértelmű. Azonban az első ütés a cél felé kékfehér - Morozyuk ütött pontatlanul. Aztán a bányászok domináltak a mező minden egyes szakaszában. Ez azzal kezdődött, hogy Bandura jobbra és közvetlenül Willianig megszakította a veszélyes kamrát. aki nem tudta átverni a kapust, és Mkhitaryan sikertelenül fejezte be a fejét.

A 10. percben Makridis elvesztette a labdát, közel a tizenhatos és Mkhitaryan adott interjúban Pandora Eduardo, aki képtelen volt legyőzni a kapus - a sarokban. a sarokban a területen takarmány játszott, mint egy tankönyv, egy rajz egy ilyen „Miner” resort nagyon gyakran. Furcsa, hogy az ilyen trükkök gyakran vezetnek a gólok eléréséhez. A beadvány ismét eljutott a büntetés túlsó sarkába, és Srna a nyárból erőteljesen elütötte. Bandura hárította a nehéz labdát, és Eduardo senki megakadályozta a vonal kapus feje egy ív küldeni a labdát a hálóba - 1: 0. Golaydo. a gólvonalon állva, menthet, de nem is ugrott ki.

"Shakhtar" folytatta a szivattyúzást. Még Raz volt a támadási pont, egy napon dobta a labdát a csapás alatt a Mhhitaryan - a lövés jött Bandura. A 24. percben feltöltötték örmény bombázó szerepét. A vágás után Mkhitaryan Bandura előtt volt, és technikailag a labdát a labda között a kapus felé indította. Baranovsky volt esélye, hogy kiszálljon a sorból, de az alkategória védője a kapussal vezetett a kapuba - 0: 2. Ezen a "bányászok" nem állt meg. Jó pont volt a Fernandinho - a lövés a „kilenc” Pandora fogott, aztán Ilsinho - és itt már a kapus nagyszerűen játszott, hárította a brazil ki a büntetést.

Metallurg

Mkhitaryan duplázott a játékban honfitársaival

A házigazdák nem tudtak ellentmondani, bár megpróbálták kiaknázni legalább valamit a szétszórt kampányokból valaki más büntetőterületébe. "Szabványok" a "metallurgists" nem ment, valamint a sztrájk. Miután a Makridis még mindig megzavarta Kanibolotsky-ot, de a kapus számára ez nem más, mint egy bemelegítés, bár a labda le kellett ugrani. Más célok nem érik el a célt, és a "bányászok" harmadik alkalommal szerezték meg a 37. percben. Egy másik hatalmas támadás vezetett ahhoz a tényhez, hogy Raz az ellenfél középpontjához vezetett, mint amikor a bal zónáját Rakitsky felé nyitotta. Willian látta bunkó védő, amely a határokon, és át a távoli utáni igazoltuk - Mkhitaryan hozta fel egy üres net - 0: 3. Ez volt az örmény bajnokság 16. célja, és a Dynamo idee elszakadt.

A második félidőben Lucescu megjelentette Alex Teixeira és Douglas Costa szerepét. és Maksimov - Lazic. A helyettesítések kissé felgyorsították a játékot, és egy ideig a közelgő tanfolyamokon volt. "Shakhtar" gyengén játszott, örömmel, tökéletesen összefogott, de itt van a feladat, hogy pontokat szerezzenek a célok felhőjében, mielőtt a csapat nem állt volna meg. És az eredménytábla eredményei gátlástalanul játszottak, bár ebből talán valami gondatlanság a végén. Willian a londoni dupla után akarta folytatni a pontozási sorozatot, de nem tudott bejutni a célba.

A mérkőzés utolsó helyére a Lucescu Chigrinsky-t szentelte, és fél óra játékidőre bocsátotta a védőt. Jól nézett ki, nyerte meg a kemény harcművészeteket a magas Traore-ban. Miután Chigrinsky elvette a labdát, és előrehajolt. Olyan pasával volt felszerelve, amikor Dmitry már a központ előtt állt. Lehetséges sztrájkolni, de Chygrynsky éles átvitelet adott - a partnerek nem használtak. Volt egy pillanat is a Kosta-ra, amely a távoli sarok felé fordult. Bandura sikertelenül alakult ki, előléptetve, és egyik "bányász" sem tudta hozzáadni.

A második félidőben a "Metallurg" jobban játszott, és Kanibolotsky munkája több volt. Végül emlékszem, hogy Lazich célja a "kilenc" lövés volt, de a kapus elkapta. Második egymást követő mérkőzés Kanibolotsky felállt „nulla”, a végső sípszó Pyatov boldogan gratulált társa elfogyott a pályán. Egy perccel a végső síp előtt, "Shakhtar" tartotta a negyedik gólt egy újabb lendületes támadás után. Csontozatot lövés kapus balra, Pandora nem tudta megtartani a labdát a kezében, és Alex gumicsónakkal a hálóba, pontozás a hetedik cél a bajnoki - 0: 4.

"Metallurg" a második mérkőzés egy sorban elveszti a nagy pontszámot. A "Bányászok" megnyerte az első forduló összes mérkőzését, folytatva a rekordot. Ami a teljesítményt illeti, a Lucescu csapat ismét visszatért a tökéletes eredményhez - átlagosan három gól / játék (45 gól).