Választottbíró: Jurij Vaks (Khmelnitsky)
Asszisztensek: Igor Bitskalo (Odessa), Levko (Chernivtsi)
Negyedik tisztviselő: Dmitrij Kutakov (kijevi régió)
A bíró megfigyelője: Lysenko (Odessa)

A kedvencben játszott házigazdák nem zárultak be a mező felén, de gyors támadásokkal próbáltak válaszolni. Az egyik ilyen és vezetett saját célra a teljesítménye Rakitsky - Yaroslav megpróbálta megtörni a Bolbat kamara Lazic. A szünet előtt a metallurgisták növelnék előnyüket, de Andrey Pyatov megbízhatóan játszott a keretben. Azonban az 52. percben képtelenség volt, amikor Junior Mora elhúzódott Rakitsky-ből, és elvette a kapust, hogy elfogja a kapust.

A pontszám 2: 0 nem tükrözte a teljes képet - "Shakhtar" nem rosszabbul támadt, de valódi csodák teremtették Alexander Bandurát. Igaz, két perccel a meccs után a Moraes kapus még mindig Alex Teixert érte, és a 82. percben Eduardo még kiegyenlítette a pontszámot, lezárva a kamrát Shevchukból. Döntetlen volt a küzdelem méltányos kimenetele, bár a "Metallurg" már a választópár által kompenzált időben képes elkapni a győzelmet, ha Daniel rájönne, hogy Pyatov-nal egy-egy járatot indít. Így Sergei Tashujjev sikerült megtörnie Shakhtar kilenc mérkőzéses győztes csíkot a Metallurg konfrontációjával.

Alex Teixeira - 4

A legutóbbi mérkőzések során Vladimir Pyatenko megváltoztatta a védelem középpontját - Priymy Vyacheslav Checher helyett Artem Putivtsev lett. Azonban a játék, „Hajnal” volt játszik a középpályás, így lehetséges, hogy a mai meccs, akkor lehet használni, mint egy további érv a támadás ellen „Miner”. A bal oldalon az Eduard Sobol gyakorlata, akinek a ma mérkőzése jó alkalom lesz Lucescu előtt bemutatni. A jobb oldalon beágyazott Neuhok, de ezúttal nem fog játszani a kizárás miatt, így a bázis Nasonovot fogja visszaszerezni. Kiegészítik a háromszög közepén a területen, és Lazic Makridis, a széleken hagyományosan lásd Morozyuk és Nelson, de támadás az edzői stáb fogja kiválasztani között Adorno, aki nagyon jól illeszkedik a csapat, és Alexander, hogy dolgozzanak ki hosszabb ideig a védekező.

"Shakhtar" ezúttal nem fog tudni használni három játékos. Taras Stepanenko még büntetésüket töltik az obszcén állítások során classico, Azevedo megsérült Shevchuk kihagyott egy nyílt edzés, betegség miatt. Ha Vjacseszlav nem volt ideje visszaszerzésre, akár Ismali, akár Volovik fog játszani balra, aki hétfőn játszott a Kupában a Poltavával szemben. A védelem középpontjában Kucher és Rakitsky kell mennie, jobbra - Dario Srna. Senki sem fog energiát megtakarítani a Bajnokok Ligája előtt, éppen ellenkezőleg, meg kell őrizni a játékot. Hiányában Stepanenko közepén a mező játszhat Fernando és Fred.

Ugyanabban a játékban a "Poltava" Mister Marlosot használta a központi támadó középpályásként, és a brazil nagyon jól alakult. Ha úgy gondolja, hogy az edző szerint Teixeira nem a legjobb morál a ventilátorral kapcsolatos esemény miatt. akkor Marlos valószínűleg kijut. Luis Adriano a lombokról valószínűleg Tyson és Costa transzferét biztosítja.