Hogyan Zaporozhye "metallurgist" játszott a "bányász" - a sajtó

Hogyan Zaporozhye

"Metallurg" Lviv elvesztette a Donyeck "Shakhtar"
A mérkőzés előtt
A Zaporozhye kezdeti felállásában két metallurg előadója volt. Helyezzük a védelem központja volt Vitaly Lissitzky, a jobb szárnyon védelmet jelent meg Paul Pashayev. Sajnos, Dmitry Lepa nem tudott debütálni Lvivben. A mérkőzés előestéjén Dima boka sérülést kapott. Ez az első alkalom a kezdő felállás volt középpályás, „Metallurg” Igor Zhurakhovskii. Különben is, a mérkőzés előtt Lviv egy fiatal kozák sikerült játszani az első csapat mindössze hat perc alatt - részt vett az utolsó az utolsó mérkőzés „Metallurg” az elmúlt szezonban. A debütáló témájának lezárásával megjegyezzük, hogy egyikük megkapta a kapitány karszalagját. A csapat kapitánya várhatóan a legtapasztaltabb Lisitsky lett.
mérkőzés
Sajnos, a bajnokság első meccsének kezdete kiderült, hogy elriasztja a kozákokat. Már a játék 13. másodpercében a Metallurg kapuit vették. "Shakhtar" elterelte a labdát a mező közepén, és azonnal a baldachin elment a "Metallurg" büntetőterületébe. A kapitány nélkül maradt Zaporozhye csapatkapitánya megpróbálta megállítani az átigazolást, próbálta megakadályozni Gladky-t. Ennek eredményeképpen a labda mindkét játékosra repült, átugrott a földről és elment Luis Adriano-ra. A brazil csapása megdöbbentette a kozákokat - 1: 0.
Egy ilyen sokk miatt a metallurgisták nem azonnal vonultak vissza. Az ötödik percben a bányászok majdnem növelték előnyüket. Ilsinho ugrott szinte egy az egyben a kapussal, de Lissitzky alkategóriákba lehetne megszüntetni a fenyegetést, a sajtó-szolgáltatás FC „Metallurg”.
De Tarana osztályai nem érkeztek érzékeikbe. Így hát jól sikerült volna Kanibolotszkij. A 16. percben Sergio a Shakhtar kapusával találkozott Platón. Ruslan elütötte a kapust, de a héja szó szerint néhány centiméterre volt a bárban.
Valamivel később a Donyeck csapat ismét csodálatos esélye volt arra, hogy megerősítse előnyeiket. Darijo Srna a szabadrúgást követően Alexander Gladky felé passzolt az ellenfélhez.
Mivel a "metallurgisták" mindent megtettek azért, hogy megvédjék céljukat, ismét kihagyták. Az utolsó pillanatban, középpályás Shakhtar fele Tyson eltört a bal szárnyon, és végre kamrából a tizenhatos. Több érintés és engedmény után a labda Alexander Gladky-re landolt. A támadó Shakhtar magabiztosan lőtt a cél 2: 0.
A második félidőben a Zaporozhye nép továbbra is kereste a pillanatait. Ugyanakkor Shakhtar védelme ügyesen megbirkózott a riválisból származó bármilyen fenyegetéssel. Azonban egy veszélyes pillanat még mindig sikerült bevinni az eszközt a "Metallurg" játékosai közé. A kapitány nélkül maradt Alexander Kaplienko játékost kiáltották ki. A meccs eredménye - 2: 0 a Donetsk "Shakhtar" javára.
Célok: Luis Adriano (1) - 1: 0, Alexander Gladky (45) - 2: 0.