12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és

Teljesítmény. társadalom
  • Szerkesztőség
  • 2. Magas jövedelmek. Az ingatlanok megtérülési rátája magasabb, mint Kaliningrád, ez a kereskedelmi és lakóingatlan lízingre is vonatkozik. A Kaliningradban kiadó bérleti díj hosszú távon 15-20 ezer rubel lesz. A Yuzhno-Sakhalinsk - a 30. Ugyanakkor, a költségek apartmanok szinte egyenlő. A rakodó a Yuzhno-Sakhalinsk szupermarketben 30 ezer rubel + ebédet kap. Belgorodban - legfeljebb 12-15. Yuzhno-Sakhalinsk főkönyvelője 80 ezerről többre. Kalinyingrádban - 30-tól. A szigeten sok projekthez kapcsolódó munka. Ebben az ágazatban sokáig 100 ezer rubel. Azokban a régiókban, ahol Szahalin emberek mennek (kivéve talán Moszkvát), az ilyen bérekkel való munkát nem találják.

    3. A tenger és a pihenőhelyek közelsége. Nem akarsz 8 órát az autóban állni az autóban? És hát ugyanaz? Ha nem, akkor Moszkvában nincs szükség dákára. És a tenger? A Krasznodar Terület és a Kalinyingrádi Régió csak változatai vannak. Ott van még a "lépéskocsi" megközelíthetősége a tengertől. A tenger többi részén, amelyhez hozzászoktok, nem.

    4. A természetes energia helyeinek jelenléte. Csak a lusta emberek nem kezdték el a túrázást Szahalin "mágikus" helyszínein, mint például a Hírek. Olyan helyek vannak a tenger partján, felkelünk, és az orra lélegzik a jód szörföségét. Hol van más? Kalinyingrádban a jód csak egy vagy két helyen szaga, próbálta meg.

    5. Nehézségek egy új helyen. Megérkeztünk a kubai faluban, és ott az életmódunk. Belgorodban jött - az opá, és vannak olyan "milliomosok", akik egy hosszú távoli keleti rubelrel nem nagyon hasonlítanak, nem mindig találhat valakit, akivel beszélni. Nos, ha csatlakozol a helyi diaszpórához, és ha nem? És nincs senki, akivel konzultálhattak, rokonai vagy ismerősökkel - mindent a szigeten maradtak.

    6. Betegség egy új helyen. Többször is, valószínűleg hallottál? Elment és meghalt. Igen, ezt mondják, Szocsiban éltek és egy évvel később meghaltak. Az éghajlat nem közeledett, vagy keményen barátok nélkül, vagy az új munkakörülmények nyugtalanítóak voltak, vagy egyszerűen a megelégedett élet vágyától? Igen, nem számít, nagyjából. Volt egy férfi - és nem. És a szigeten az élet áramlik magát és folyik. Hegyek, tenger, tavasz, ősz. Minden a családi immunitásból eredő összes betegségről ismerős.

    7. Üzleti. Senki sem fog olyan üzletet eladni, amely nem hoz hasznot - ez enyhén szólva, nem intelligens. De mennyire nyereséges lesz az üzlet az új helyre? A nagy kérdés. Milyen szabályokkal játszanak ezek a játékok? Mit szoktak megszokni az emberek, és mit fognak felfogni egy félreértéssel? Vannak olyan helyek, mint a Kursk, ahol az emberek, kivéve a mezőgazdaságot, nem dicsőítik városukat különleges kereskedelmi tehetségekkel. Megpróbálhatja első látásra ... De a hely új, az emberek más. Talán azért van így, hogy nem hozhat létre üzletet és pénzt veszíthet. Ki hajlandó kockáztatni egy erőszakos helyre? Előnye lehet ugyanazoknak a kalinyingradereknek a lustasága. De ez már nem érezhető, hiszen az üzleti fátyolhoz tartozó lakótelep minden lakosa a kalinyingrádi régióban opcionális, mert a szomszédos kapsztánokban él.

    8. Anyaország, az ősei sírja. Akkor az embereimet eltemették. Hol született ott, és hasznos volt.

    9. Minden megfelel, szokás. Nos, ez és ez megtörténik. És ne menj mélyen bele egy olyan ember pszichológiájába, amely megfelel neked!

    10. A helyi konyha és a természet ajándékai. Az összes bal oldali unalom a tenger gyümölcsei, a hiba, az "öt perces". Nézd meg a "siker" a halirodában, mint a csomagolt tenger gyümölcsei habos dobozokban. Ő, hiányzott. Nem lehet elfelejteni a Sakhalin tenger gyümölcseinek ízét, a koreai konyhát. És nincs semmi, ami helyettesítené.

    11. Nincs indulás lehetõsége. Mert nem mindenki Szahalinban él Yuzhno-Sakhalinsk-ban. Nem mindenki tud eladni egy lakást, egy házat a külvárosban, és vásárolni egy lakást Krasnodarban a napi nyereségért. Nem mindenki volt ilyen szerencsés. Nincs hova menni, és bármi is legyen.

    12. A sahalin nem a legrosszabb hely az országban. Ha megváltoztatja lakóhelyét, majd másik államot. Igen, ez az, amit a gazdagsággal rendelkező emberek gondolnak. Miután látta az életet ott és itt. Erősen állva a lábukon.

    Az optimista hangulat támogatása érdekében megemlítjük a 13. okot, hogy maradjunk kedves szigetén. A HOPE javítja a helyzetet. Sok tekintetben, a hangos lemondásokkal kapcsolatban a Sakhalin területen, és ezek a lemondások nem az utolsóak. Még mindig élhet Szahalinban?

    Olvassa el:

    12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Egyél 1 euro
    12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    12 ok arra, hogy elhagyja a Sakhalint
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Szerencséd van - nem olyanok vagyunk, mint mindenki más
    12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin híreiből készült fotókat - a Szahalinról és
    Elmentem. Moszkvai árak.
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    20 ezer
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Egy üres város vagy miért halnak meg a szahalinok?
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Elmentem. Nagyszerű választás.
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Turyst!
    12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Az unatkozó Yuzhno-Sakhalinsk szimbóluma
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Hazudj kellemes hangon
    12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Mi hiányzik a délen? 7. rész
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Az alábbi három közül melyik vagy?
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Mi hiányzik a délen? 8. rész
    12 És az egyik oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin híreiből készült fotókat - a Szahalinról és
    A szahalin internet kemény valósága
    12 És 1 oka, hogy ne hagyja el a Sakhalint - a Sakhalin Szahalin hírei - a Szahalinról szóló hírek és
    Semenova újságíró rossz jel

    Szahalin bérek nem fognak fizetni máshol, csak Moszkva, és nem szeretem Moszkvát az életért, én egy kicsit "kollektív gazdálkodó" vagyok. Jártam az ország körül, és megnéztem, és egyetértek abban, hogy a Szahalin megváltoztatása NEM IS

    Egyetértek azzal, amit írt. 18 éve született Szahalinban és élt. Elhagyta a "szárazföld" tanulmányozását, és így maradt tehetetlenségben. Hiányozom a hazámat, a tengeremet, a dabát Sobolevo-ban, ott töltöttem gyermekkoromat. Nagyon visszahúzódott.

    Az indok a távollét elhagyása a sorozatban kolbász van olcsóbb, de az oka annak, hogy fennmarad egy "spirituális" terv

    de az egyetlen okom, hogy ne hagyjam el a Sakhalint a pénzhiány, azok, akik már régen elhagyták őket. éppen úgy tettem, amint kiderült

    itt és apám azt mondja, hogy a rokonoknak egy rakásnak kell lenniük. élnek egymás mellett, és lehetősége van egymás támogatására.

    Homeland, ez a legfontosabb érv számomra. Az olcsó kolbász már utazott, élt, vissza. Az okok pontosak, köszönöm az általános "előnyöket és hátrányokat"

    Nem születtem Sahalinnal, 20 éves koromban jöttem, nem ismerek senkit itt. Megházasodtam és egy lányt születtem. A kilencvenes években elhagyták Sahalint, azt hitték, hogy örökké, de három éven belül visszatértek. Az én kis hazám nem adott nekem, amit éltem, Sahalinnal lélegeztem! Nincs több alapja innen! Szeretem ezt a régiót őrülten, másrészt nem fogom kereskedni, és mindent megteszek, hogy Sakhalint fejlesztsem, és az emberek itt jobbá váljanak!

    Pozitív pozíció. Olyan kevesen vagyunk

    Eva felbomlott. és hol hagyta el a horgonyt?

    Nem tudom, mi az oka annak, hogy továbbra is egy koreai élettartama negyven évig élt a szigeten idén átkerült a Tulu otthonukat a szigeten, hogy az anyaország nem kell én csak egy kemény munkás mounter kap ugyanaz 45 hónap bérelt egy lakást a belvárosban és a hiányzó . a választás nem a mellette álló Szahalin. és minden hazugság csodálatos emberek élnek itt az emberek. Nincsenek problémák.

    Sahalini emberek maradtak - voltak itt látogatók, te és az okok

    Kapcsolódó cikkek