8. nap

Ez a nap egy pihenőnap volt számunkra. Nagyjából csak az operába látogattak el. Szóval aludtunk, jó reggelivel voltunk (egy nagyon jó és változatos reggeli, az utazásunk egyik legjobbja), öt perc sétára a szállodától (közvetlenül a metróállomás mellett). Erősen javaslom mindenkinek, hogy vásároljon ugyanazt a cukorkát (csokoládét) és más dolgokat a szupermarketekben a turisztikai központtól távol. Nem csak minden olcsóbb, hanem sok különleges promóció (például a sokkár a hetedik kontinensen). Nagyon jó megtakarítás érhető el. Ezután mentünk a központba. Az opera turnéját naponta kétszer tartják 14: 00-15: 00-kor, még mindig volt időnk, és a zenés házba mentünk. A múzeumban egy tágas szoba, gyönyörű zenei hangok, mivel kiderült, hogy az ember zongorázik. Úgy tűnik, csak egy férfi érkezett az utcáról, leült a zongorára és elkezdett játszani (a külső ruhájában ült).

8. nap

8. nap

Szépen. A múzeumban nem ment, a varangy megfojtotta 11 eurót a bejárathoz, és mindannyian még mindig azok a zenészek. Aztán sétáltak a központi utcákon a palotába, sétáltak a parkon, és lassan közelegettek az operához.

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

A bécsi opera

Mint a prágai bécsi, nagy számú orosz nyelvű ember. Mindenütt vannak. A metróban, az utcákon. Úgy tűnik, hogy a boltokban az oroszok kivételével általában nincs. Hatalmas mennyiségű volt, és egy kirándulás az operához. 10 percre közeledtünk (a bejárat valahol az épület oldalán volt, megkérdeztük az opera munkásságait, hogy hol volt), de az ajtón már volt egy tisztességes sor. Két alkalommal kinyitotta az ajtót. A tömeg beázott. Rengeteg számot kívánunk, annak ellenére, hogy a túra ára 6,5 ​​euró. Az átjárást követően a lépcsőn különböző jelzőtáblák vannak, amelyeken a túra kerül megrendezésre. Találd ki, hol vannak az emberek. A kirándulások 6 vagy 7 nyelven zajlanak. Az oroszok körülbelül 60 embert foglalkoztattak. Az egész tömeg két csoportra oszlott, és megkezdődött a túra. Nagyon jó útmutató, 25 éves fiatalember. Jó oroszul beszél. Az opera különböző csarnokaiban elmondta, hogy mit és hol és hogyan. Különböző történelmi események, akik itt voltak, stb. A történetek sokat mondanak nekik, azt hiszem, nincs sok értelme. De érdekes. Minden öt percben megemlítette Anna Netrebkot. Látható, hogy nemcsak ő, de Ausztria egészsége örömmel veszi őt. Őszintén szólva nem tudtam semmit a bécsi operáról. Nos, nem az én művészetem. Azonban nem sajnálta a kirándulást. Sok hasznos információt megtanultam. Megdöbbentette a nézőtermet. Olyan transzformátor, amely egyszer évente egy hatalmas bálteremré változik. A jelenet megdöbbentő (egyfajta egyedi, mély, csomó tájkép). Amikor egy készletet megváltoztattunk egy másikra. Volt egy próba. A bécsi Opera World rekord birtokosa az előadások számában évente. Ezért a próbafolyamat folyamatosan zajlik. Röviden, azt tanácsolom, hogy látogassa meg ezt az épületet.

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

8. nap

Adómentes visszatérítés

Este Bécsben

8. nap

8. nap

Kapcsolódó cikkek