4. szabály

Az eljárási szabályzat 4.8. Ne mondd!

Tudom, hogy mindannyian bűn. Tudom, azt hiszed is, hogy egy erős szót ragadt meg - ez jó. Tudom, hogy modernnek és korszerűnek kell lennie. De csalódást kell tennem - ezentúl tilos. Bármit is mondhatsz, amikor hazaérsz. Ha egy autóban utazik, vagy egyedül ül egy szobában, kifejezheti magát a kívánt módon. De a munkahelyen tilos beszélni. Egy nagyon egyszerű szabály, de működik, mivel ez a szokásos beállítás - ne tedd! Kérdezed, hogy milyen lehetőségek vannak? Nem. Nem egyet. Az ítélet végleges, és nem lehet megvitatni. Tilos beszélni, ezeket a szavakat egyszerűen csak a lexikonból vették le.

De ha a káromkodás az Ön "standard beállítása", akkor olyan sok különböző lehetőség közül választhat, hogy nem értem, hogyan működik még mindig. By the way, érdekes:

• Esküszöm minden alkalommal, amikor valami rosszul jár?

• Esküszöm a főnök előtt?

• Esküszöm az ügyfelek jelenlétében?

• Esküszöm az ügyfelekkel?

• Korlátozza magát bizonyos visszaélő szavakkal?

• Olyan szavakat használsz, amelyek sértik valaki vallási érzéseit?

• Visszatartol, próbálkozik lágyabb beszélgetéssel, vagy teljes egészében káromkodol?

Látod, milyen nehéz - hány különböző lehetőség van. Csak horror, mint egy séta az aknamezőn. Véleményem szerint sokkal könnyebb teljesen elhagyni a csatát. És ez nem a puritán erkölcs diktálja. Ez az óvatosság és hatékonyság diktálja. A visszaélés teljes elutasítása időt takarít meg, és megszünteti az extra döntések meghozatalának szükségességét. Elég ez a hülyeség!

MINDENNEM IGAZAN, HOGY HÁZAK. MINDEN KÉNYELMEZHETŐ, AMELYET KELL EGY GÉPET, VAGY NÉZNI A SZOBÁT. A KIFEJEZÉSBEN TILOS.

Kapcsolódó cikkek