20 kg! Válaszolok a tojás étrendjére, a diétákra

Lányok, úgy döntöttem, hogy ezt a rekordot írtam azok számára, akik az én eredményeimre nézve is úgy döntöttek, hogy a tojás étrendre (vagy a MAGGI diétára) ülnek.

Sok kérdés van. A sorrendben kezdem.

A nagyméretű vonalak csak nagy tömeghez vannak kötve (mint 97 éves voltam), az eredmény általában 10 kg körül van. Könnyű súlyúak vagy azok. aki már hosszú ideig elvesztette a súlyát (ami azt jelenti, hogy a test már megtisztult), sokkal kevesebbet fogy, valahol 5-6 kg körül. De minden bizonnyal egyedül van.

Nagyon fontos, erőteljesen akar eredményeket elérni, mert diéta hosszú (4 hét), és tanácsot, hogy üljön csak azoknak, akik hajlandóak enni az összes felsorolt ​​élelmiszerek a diéta, például, ne üljön ezt a diétát, hogy azok, akik nem esznek húst, vagy nem tetszik a tojás, mert sok más diéta, ahol nincs ilyen termékeket. A tojások csak az első és a második hétben bőségesek, de imádom őket, és még élvezetet is adtak nekem (különösen enyhén enni, gyorsan felszívják őket). De a harmadik és a negyedik héten szinte semmi.
Következtetés: Válasszon étrendet ízlésednek megfelelően, ami nem lenne undorító, és nem kellett kizárnia a termékeket. Én például. soha nem ülnek szénhidrátos étrendben (ahol nincsen semmilyen hús, vagyis fehérjék) - nem tudok nélkülözni.

A táplálkozás azt mondja, hogy enni fogsz annyit, amennyit csak akarsz, DE. lányok, ha obzharatsya, hogyan fogyhat. A tenyér mérete szerint 150-200 gramm adagban nem többet. Ellenkező esetben, hacsak a gyomor kevésbé eszik. több ételt fog igényelni és megszakadhat.
Mivel mindig nehéz csak az első két hétben, amikor enni akarsz, vizet is vizet, sokat inni, mint a tea és a kávé.
A sah.zamenitelem kávét ivtam, nagyon jól eltávolítja az éhséget (bár azt mondják, hogy nem hasznos, de ez is ellentmondásos kérdés), például én, és mielőtt a diétát használtam. Helyettes. a cukor helyett, és már régóta. és minden rendben van. De ez csak az én véleményem, magad dönt.

Sok zöldség és gyümölcs van ebben a táplálékban, nem kell baj a bélrendszerben, DE, én személyesen azonnal elkezdtem teákat inni TURBOSLIM, ez megfelel nekem, olyan, mint az óramű. A tisztítás hűvös, de egyéni is, az Önön áll.

Lányok, de a sport, soha nem lettek barátok, valószínűleg azért, mert egész nap töltök a lábamon, és fáradt este (bár én és yunnosti nem volt barátja a sport), úgy gondolom, hogy így aktívan mozogni, és töltsön sok Kcal. De ne vigyél magammal egy példát, a sportnak még mindig meg kell tennie.

Lányok, az én alakom arányos, ezért aránytalanul mindenhol veszítem a súlyomat. Bőr (még az én évek során is) rugalmas vagyok, így nincs különösebb probléma. Csak itt. A mell vékonyodott szinte a méret (3 a 2), sújtja. és egy kicsit megereszkedett bőr a belső combokon. de mögött minden rendben van. Hogy értettem ezt. talán azt hiszem, azonnal elkezdtem kötegeket készíteni, algák maszkjait és vákuummasszázsát, de az eredmény már létezik.

Eddig úgy tűnik. A többi a blogomban, minden lépésről lépésre részletesen.
. Sok szerencsét a fogyás. Irene

És még több. Már ezt a diétát hívják harmadiknak, bár most nem úgy gondolom, hogy étrend, enni enni, és így fogyni.
Saját súlya ma 76,6 kg. Szia.


Igen. Közvetlenül érzem magam, hogy a testem azt mondja, köszönöm, hogy megmentetted őt 20 kg zsírból, különösen a lábamról, most csak repülnek, nem hullámoznak és már nem betegek. és valóban felkelni a lábán reggel volt ilyen kínzás, a fájdalom hihetetlen volt, így duzzadt, és a vér stagnált egyik napról a másikra, most már csak lebegnek. Irene

Köszönöm ezt a nagyszerű részletes választ. Egyszerre nyilvánvalóvá vált számomra, de magam is sok következtetést tettem. Igazad van, nem kell megvásárolnod a "MINDEN MENNYISÉGÉT", ezt a tapasztalatot megértette, amikor húsokat és csirkét főzött, anélkül, hogy megbánná a termékeket magának, majd nem látta a vonalvezetőket.
A példám ihlette, a diétát május 1-ig megismételni fogom. Az egyetlen dolog, kávé nélkül szenvedek, és tej nélkül nem tudok inni. A Tea típusú Turboslim legyen részeg, tk. ugyanakkor a mókus nem működik nagyon jól a belekben, mielőtt még ma is kaptam, megemésztettem a "Reedet".
Köszönöm még egyszer! Ne veszíts el. itt gyakrabban jelenik meg, az Ön tapasztalata sokat segít.

milyen szerencsére jöttem hozzád ", hogy látogasson el"! A blogjában csak ma megkérdezte a tojás étrendjét, most pedig válaszokat kaptam tőled! Két hétig ültem, holnap a harmadik kezdődik. Az első héten nagyon tetszett, és nem törtem meg semmit, 4,6 kg-ot dobtam ki. De a második héten voltak eltérések, és kiderült, hogy én "taposott a helyszínen." Remélem, hogy 3 és 4 héten belül újra dobom.
És hány hónapig fogyott le a súlyod? Úgy értem, milyen héten hajtottad végre a legtöbbet?
Te ... jól csináltad! Valószínűleg nem tört meg. Néhányszor egy kisfiú megdöbbentette, de nem kezdtem újra, ahogy azt javasolják. Azt hiszem, mégis vannak rajzvonalak előttem.


Irishechka mit csinálsz jó embernek))) egyenes öröm és büszkeség, és csak felszakadsz: D

Ha valamit akarsz, ami soha nem volt, olyan dolgokat kell csinálnod, amelyeket soha nem tettél.
Coco Chanel

20 kg! Válaszolok a tojás étrendjére, a diétákra

Kapcsolódó cikkek