7 tipp, hogy húzza a férje számítógépes recept egy fotó

7 tipp, hogy húzza a férje számítógépes recept egy fotó

Emlékszem a saját tapasztalat leválás házastárs monitor. Próbáltam, hogy rávegyék őt a számítógép asztal csábító ételek, szépen terített asztal, néha még egy halom vodka étvágyat. Lehet egy ember elkapott baj, talán én választottam a rossz utat nem tudom, de a gasztronómiai és az alkoholtartalmú erőfeszítések kárba. A szagok jönnek a konyhából, körül mozgott az orra, de nem aktiválja az ötlet irányába mozog az élelmiszer.

Időről időre azt forralni, de vette magát a kezében lépett be a szobába, és óvatosan búgta a fülébe, hogy ideje vacsorázni. Szórakozottan bólintott, és motyogott valamit, mint a „ugu..schas jön. egy pár másodpercig. ”. Pár másodperc vált egy pár órát, vacsora már régóta fogyasztják a háztartásban, a férje a teát hűlni, és elismerem a saját tehetetlenség. Ezen a ponton, végül megjelent, és körülnézett csodálkozó szemmel az asztalon, kérdezte csodálkozva, mi volt a neve, mert semmi sem ott van az asztalon?

A végén úgy döntöttem, hogy tisztázza a helyzetet a többi asszonyok, akiknek férjük eladták magukat rabszolgának, hogy egy darab vas, és megtanulják, hogyan küzd a számítógép férjüket. A sors iróniája, valamilyen módon az én konyhai munkát. Tehát, nem fogunk leírni, mert valaki segít! Tehát, itt van néhány értékes információt tanultam beszélgetések a barátokkal:

Tipp 1: Juss. nem a szív, ebben az esetben, hogy az agya a gyomrán át. Tudva, hogy az esti órákban van, hogy a virtuális életet hívő amatőr származó monitort vásárolni a kedvenc ételek vacsorára, főzni a kedvenc ételeket. Hagyja, hogy az isteni illat szétterjed a lakásban. Előfordulhat, hogy a férje jön fut be a konyhába, és a vágy felemeli serpenyőbe kupakokat. Ha a konyhában, ne hagyd, hogy minden esetben, hogy menjen vissza a számítógépet. Tartsd közel, bármilyen - megkérni, hogy sürgősen tegyen valamit vágni, tiszta, nyitott és húzza le.

Tipp 2. A férjem hogy Ön, mint egy intelligens, kedves, diszkrét, finom felesége? Annál jobb, megpróbálja megütni őt a hirtelen butaság és szűklátókörűség. Ülj le mellé a kedvenc a monitor és nézni tetteit óvatosan. Amint ez teszi a következő kattintással, azonnal elkezd feltenni neki sok a legtöbb idióta kérdéseire, megtudja, mit tett, mit pimpochku kattintottak, és milyen, akinek szüksége van rá, mi van, ha ez nem történik meg, és hasonló képtelenség. Ahhoz, hogy a kérdést úgy tűnt neki géppisztolyok, a pre-írd le őket, és memorizálni a szíve. Mi nem megfelelő, és ostobább vannak, annál gyorsabban fog a hívők egy állam a düh, és fog okozni neki egy vágy, hogy távol van, és a számítógép, ami egy dandár az elmegyógyintézet.

3. tipp: Az egyik barátom képes volt jelentősen csökkenteni a férje kommunikálni az interneten, hagyja, hogy a szél az internetes vásárlás. Míg férje ült a saját honlapjukon, nem tudta frissíteni polgarderoba és még változtatni néhány bútort, és mindezt egy igazságos és törvényes feltételek „vizsgálja a legújabb technológiákat.” Amikor a férjem rájött mindezt az interneten otthon szinte eltűnt.

Tipp 4. Egy másik barátom kapott egy egyenes vonal, és felesleges sallang, de hatásos.
Csak tört számítógép és titokban megvette a fennmaradó pénzt a házban egy új kabátot. Persze, a férjem nem érti, mi történt, vette, hogy a szolgáltatás, de van egy férj a rendelkezésére áll egy hosszú idő, a szolgáltatásokat, mert különösen nem siet, és a pénz egy új laptop még, és nem tudom, mikor lesz, mert azt is meg kell gyermekek viselnek az iskolába, és vásárolni anyám új pán.

Tipp 5. Ez a módszer alkalmas a nyár, de kipróbálhatja és télen. Vegyük az én férjem, kutya, macska, hörcsög trambuete egy korsó, gyermek, közeli és távoli rokonok, és minden kagalom kiköltözik az ország. Most a legfontosabb dolog, hogy tartsa egy szeretett határain belül a falu, ahol eltávolították a házat. Természetesen először megtalálható, nem végezte el, hogy ez Tmutarakan interneten? Férj folyamatosan ad feladatokat, akitől annyira fáradt volt, hogy a kérdésre nem lehet egy utazás a közeli internet cafe.

Tipp 6. radikális, de a win-win - átmeneti a rablás. Prey „rablók”, persze, lesz egy számítógép, nos, semmi mást elfogadhatóságát, például a család minden megtakarítás új autók.

Tipp 7. szerződő barátaival házastárs (feltéve, hogy közömbös, hogy az interneten keresztül), és amint belevetette magát Virtual, szállnak szórakozást tömeg, zatormoshat, és elvonja a figyelmét a vasat legalább este.

Ha minden kötél szakad, akkor talán érdemes változik a férje? Nézd meg közelről, akkor még mindig van egy garanciális utalvány, akkor mi váltja ingyenes, de jobb ha egyszer, hogy egy új változata a férje, és megszűnik a hiba a korábbi verzió

7 tipp, hogy húzza a férje számítógépes recept egy fotó

Kapcsolódó cikkek