Tribune - prochie_9

Michael Danshin továbbra is keresi a módját, hogy csődbe ment a fogadóirodák.

Sok szakmai fogadók úgy gondolják, hogy verni a bukméker a parttól csak smollmarketah - az úgynevezett vonal netopovye események, mint a kisebb bajnokságot Svédországban, vagy fogadás sárga lapja és sarkok.

a sarokban vonal alakul ki a mintát. Total félidőben mutatott az egyszerű képlet: Corner aktuális szám, plusz egy fél sort domatchevoy. Azaz, ha mielőtt a kiindulási sípot voltunk kínált összesen több mint 11, és ütött 10-től 45 percig, majd a félidőben kerül a TB 15.5. A természet a játék ebben a bukméker nem tekinthető.

Ezért, ha a csapat benevezett 10 sarkok első felében, akkor nem lesz képes pontszám csak 6 a második? Különösen a szünet után, a csapat általában aktív és egy szabványos vezethet még több.

1) Nem kevesebb, mint 9 első felében a szögletes

2) szöglet legyen nagyjából azonos mindkét csapat számára. Ott kell lennie egy nagy különbség - például 9: 2

3) motiváció. Ellenfelek nem játszanak a döntetlen. Megegyezik egy olyan zúzás pontszám nem alkalmas.

A verseny formátum közvetlen hatással a tevékenység a csapatok. Egyértelmű, hogy a barátságos mérkőzéseken jobb nem menni. Óvatos játékosok az első kupa mérkőzésen, vagy a csoportkörben.

4) Game törléseket jobban ne érjen - kisebbségben voltak a csapat zárja.

5) A teljes félidőben nem haladhatja meg a 5,5 a jelenlegi több szemszögből.

6) arány az összesen több - nem kevesebb, mint 1,75.

A legjobb az egészben, 10 perccel a vége előtt az első felében, hogy kiválassza a mérkőzést 6-7 szögletes közé sugárzott és az alapján, amit látott terminált építeni. Akkor észre a rossz állapota a területen, sérült szélsők, nem oldalról játszani. Eltünteti az ilyen játékokat lehet annak érdekében, hogy csökkentsék a számát hátrányával.