Bőséges sport - foci - jel - Spartak

Annak ellenére, hogy a végeredmény, a mérkőzés nehéz volt. Sípjellel Zahara Dziuba Spartak átvették a játék és a területi előnyt. Már a 3. perc Vazgen Mosiyan áttörni a kapu jobb költözött a központ és az alsó küldte a labdát a hálóba - 1: 0! 3 perc múlva Eugene Khotimsky hasonló helyzetben megduplázódhat az eredmény, de a lövése a kapus, „Jel” Vjacseszlav Aganeyazova.

Szerencsére a házigazdák, a vendégek kezdenek süllyedt elég tíz perc. Ezután a „jel” elhangzott a játékot, és 16 perc alatt gólt. Defender Andrew Red'kin bal küzdött a labdáért teljesítették istállót a tizenhatosán, de Szergej Mashchenko hűvös ütött a fejét - 1: 1. „Spartacus” egy kicsit zavaros, amely jó eséllyel gólt Paul Minenko, Alexander Ushakov, és mindegy Sergey Mashchenko, de túlélte. Egy perccel a szünet előtt is, hogy a vezető újra. Vazgen Mosiyan verni egy hegyesszög, úgy tűnik, az biztos, de Vjacseszlav Aganeyazov megmutatta kiváló választ.

Spartak kezdődött a második felében olyan aktív, mint az első. 49 perc elteltével Alex Pozhidaev célozta a távoli sarokban. Shot kaput a poszt. És akkor a pályán volt, csak egy csapat - Izobilnensky „Jel”. 60 perc, aki helyett Alexander Averkin kapott egy labdát a pályán a mélység, megnyerte a hatalmi harc a védelmezője „Spartacus” Magomedali Magomedov orrú csizmát, és javította a labdát a hálóba - 2: 1-ben!

Egy 66 perces Budyonny kisebbségben voltak. Próbálják megakadályozni ki egyenként, száműzött Tibilov kapott második sárga lapját. Izobilnentsy hozzáértő „játszott túl sokat.” 72 perc elteltével Alexander Averkin a jobb szárnyon csel balra gyámok és hagyjuk Maxim káldeusok, zárja be a kamrába a távoli post, és a másik 6 perc volt a cél-twin, az egyetlen különbség az, hogy a szerepet egy szakképzett asszisztens Alexander Zarochentsev - 4: 1.

sorsa a mérkőzés döntöttek, és az edzők tett egy csere. Az oktató „Jel” Maxim Litovchenko kezdőcsapat fiatal játékosok nem mindig kap egy helyet a kezdő felállás. A coach a „Spartacus” Dmitry Golovin adta játszani 39 éves Gennagyij Fomenko. Ő megerősítette a mondás, hogy „öreg ló nem rontja el a barázda.” Első érintés labdarúgó veterán Stavropol veszélyes hibát, „Spartacus”, arra kényszerítve Vjacseszlav Aganeyazova nyúlik a figyelmet, és a labda a sarokba.

Ennek eredményeként - 4: 1! „Jel” folytatja a harcot a medál!