89 értékelés alapján körülbelül Valuevo meg Valuevo falu

Rest és a kezelés egy kiváló helyen

Az interneten lefoglalni a szanatórium Valuev. Veszem, hogy úgy mondjam, a „zsákbamacska”. Ez az első alkalom, senki nem konzultált, gondolta. Érkezéskor kellemesen csalódtam. Azt fogadta melegen, a személyzet kedves és segítőkész. A helyiség gondosan megtisztított és tisztán tartani minden alkalommal. Friss és tágas szoba TV-vel, légkondicionálóval, fürdőszoba WC-vel, egy tágas ágy, mind a kényelmes tartózkodást. Az orvosom volt Shopin Victoria Fanisovna jószívű ember és ura vízi jármű. Végeztek. további ›

A korai életkortól kezdve én sújtja egy nagyon súlyos migrén. Elmentem sok orvos és megpróbálta a különböző gyógyszereket, kézzelfogható eredmények nem hozza. Végül, az orvos azt tanácsolta, hogy változik a helyzet, egy kis szünetet a városi élet, a friss levegő és a jó szanatóriumi kúra, és azt tanácsolta, üdülőhely Valuev. Nagyon barátságos volt, festői üdülőhely, én nevezték ki a program eljárások - fürdők, sár, a medencében, és még sok más, ami nem megrovás. Meglepő jól aludtam a szobában, etetni. további ›

Úgy döntöttünk, mint egy család, hogy csak megy pihenni, de valahol közel környékén egy hétre. Azért választottuk a tökéletes hely a dél-nyugati - igénybe Valuev. Mindannyian nagyon élveztem. Először is, ez egy festői helyen, a természet egy mese. Másodszor, tiszta szoba és udvarias személyzet. Harmadszor, lehetséges, az egy dolog, míg a többi, forduljon orvoshoz, és részt valamilyen rehabilitációs során, amely személyre szabott kifejezetten az Ön számára. Feleség vett néhány anti-aging ott. további ›

Gyakran tapasztal szívproblémák, az orvosok azt tanácsolják, hogy időt hagy, hogy menjen a gyógyhely. Azért választottam a tanácsára a szomszéd szanatórium „Valuevo” ott volt, azt mondta, tetszett. Ez csak egy mese, kellett pihenni, hogy vigyázzon rám. Az orvosom volt Shopin Victoria sétált velem az összes eljárást. Tehát ez érdekes, nem volt oxigén koktélok, száraz szénsavas fürdők, egészségügyi pálya, masszázs és még sok más egyéb relaxációs kezelések előzetes bejelentkezés alapján. A nagyon hangulat. további ›

Nyaraló már 4. alkalommal, és mindig egy szanatóriumban Valuev. Szolgáltatás magasságában, az étel nagyon ízletes. A személyzet udvarias, a szobák pedig mindig tiszta és friss. Szép medence, ahol megadhatja, bármilyen pályán, és tartozékok a kényelmes cirkáló.

Pihent anyja a szanatórium „Valuevo” anya 56 éves, és én 30. Anyám felírt persze spa kezelések, amelyek tartalmazzák az intenzív masszázs, gyakran fáj a lába, az eredmény nagyon boldog. Én is próbáltam spa kezelések után jól érzi magát. Személyzet nagy, minden tiszta és kényelmes, minden rendben van, bár a többi turista osztályon. Isteni természet, tiszta levegő és a csend. Teljesen ad pihenni, és menekülni a városból.

Szanatórium módosításának egészség! Megálltunk egy superior szoba a 7 esetben (nagyon toleráns 4000 két fő részére) a szobában: 2 ágy (ha eltolódott, kényelmetlen egy lyuk), vannak eszközök, dugóhúzó, egy nagy TV, nincs hajszárító és nincs kiút, közel a tükör, hajszárító, nem vízforraló, de van egy hűvösebb az első emeleten van 4 törölközőt. WC zuhanyzóval le- és nem túl tiszta illat. Hangszigetelés 50% -kal, a szobában nem túl meleg, de van egy melegítő, de összességében egy tisztességes szobát egy 3 csillagos. további ›

Ezt a szanatóriumi kezelték, miután a stroke előfordulását. Sajnos, mivel a kor történt. A lányom küldött nekem kezelt, adott egy kezdet. Azt gyorsan és azonnal talált egy szanatóriumban. A település is nagyon gyorsan történt, van egy szoba egyszerű, de kényelmes, a bútorok nem a múlt században, a változó ágynemű. Vettem 2 hetes kezelés. Élelmiszer nagyon jól szervezett, az étel finom, és bőséges. Fogadása orvos volt az elszámolási nap, azaz eljárások kijelölt azonnal. további ›

Az üdülőhely először, nem vagyok egy nagymama, az időjárás nem volt szerencsés, az egész többi eső ömlött. Tetszett az egészet. Élt a házban 5, egy hangulatos szobában, törölközőket minden nap kérésre. Az étkezőben a finom ételeket, a pincérek figyelmesek, és nem tolakodó, külön köszönet Stas, Bach. A terület nagy és szép, tartanak szerdán b. pl. 1, 5 órás túra. Pihenő a saját költségén, hogy egy orvos találkozó, mint az várható volt, hogy van, akkor meg kell adni, gyötrelem folyik eljárásokat. Röviden a lényeg. további ›

Nagyon szép, tiszta helyen, kellemes sétákat, világít az esti órákban. Sok különböző eljárásokat, tisztelettudó személyzet, a szoba rendszeresen tisztítani. Változatos menü: sok zöldséget, sült ételek, mindig 2 leves közül választhatnak a reggeli 2 típusú gabona, néhány köretek, finom gyümölcsitalok és gyümölcslevek. Érdekes túra a birtok. Van egy gyógyszertár, látogatás a kereskedelem. Mínusz: nincs animáció este, üres terem zene, néha játszik a harmonika játékos, nincs koncertek és filmek!

24.07.15 ünnepelte esküvő Barton Valuev. A választott helyszín az ünnepségek sokáig tartott, de egyszer mutatták tornác a folyó választási azonnal ráesett. Gyönyörű hely! Itt és ősi kastély, valamint a természet és a folyó! Fényképek fordult hihetetlenül színes és szép. Nálunk a kezdetektől, és manager Irina dolgozott, hogy az ünneplés. Meg kell jegyezni, hogy ez sokat segített. Nem volt elutasított minden ötletünket férjével. Irina kiváló koordinátor és ez nagyszerű. további ›

Kapcsolódó cikkek