32 értékelés a Sheremetev Palace St. Petersburg g Kutuzov töltésen, 4

Örömmel látogatott ez a palota, paloták Szentpétervár általában, hogy egy maradandó benyomást tett rám. Nos, hol máshol is úgy érzi, hogy a gazdag, kifinomult és intelligens hölgy? Önkéntelenül képzelet kezd szívni mindenféle képek, képek, és hogyan éltek az emberek itt vannak tartottak megbeszéléseket. Nagyon érdekes, hogy úgy érzik, hogy tartoznak a történelem!

Csak egy csodálatos helyen. Ez az épület nagyon szépen sikerült, csodálatos építészet. És mi az a feltűnően szép kerítés, de lehet tekinteni az óra. Csak egy műalkotás.

Ez egy gyönyörű palotát, lenyűgöző a történelem és a nevét. Itt volt egy barátja a túra. Belül nagyon szép és szokatlan, minden nagyon. By the way, ő nem messze a központtól, ami kényelmes)

Ott voltam egyszer egy túra, és nagyon tetszett. Ez egy gyönyörű palota belsejében funky múzeumban. Az útmutató azt mondta nagyon érdekes. Azt tanácsolom mindenkinek, hogy nézze meg ezt a csodálatos helyet.

A hatalmas palota funky múzeum belsejében. Kár, hogy a múzeum engedélyezve nem minden szobában és a túra nagyon rövid volt (Még azt is csak vándorol át a szobákat, a termek, átitatott, hogy hangulatot.

Valóban palota. A valós és elegáns. Nagyon szép építészeti épületek. Belül ez a csodálatos hely gyönyörű múzeumban. Belül ez is nagyon szép és lélegzetelállító, mind megfogalmazott ugyanabban a stílusban.

Bár nem egy raid, és naletische). A palota is - egy nagyon luxus, minden aranyozott ruches, kovácsolt kapu aranyozott címer Sheremetev. Minden beszélt a gazdag és befolyásos ember, aki egyszer itt élt. A palota egy csomó különböző múzeumok és kiállítások. Különösen szeretném kiemelni a Museum of Anna Ahmatova (ő a költészet isteni!). Csak a legkellemesebb emlékeit.

Úgy néz ki, semmi vonzó épület, a részemről, de érdemes bemenni és megjelenítési változik meg radikálisan. A dekoráció szobák, elegancia, csillogás és sok szép múzeum részleteket! Útmutatók szép, válaszoljon a kérdésekre. Nagy séta.

Nagy örömmel látogattam ez a múzeum a második alkalommal, ahogy kezdetben hatott rám a maga szépsége és eleganciája. Itt megint jártam a termekben a készlet, csomagolópapír azokban a napokban, hogy megcsodálják a gyönyörű kilátás nyílik az ablakok a palotában.

Sheremetev Palace szép az építészet, ez egy nagyon érdekes kirándulás, szenvedtem együtt egy útmutató, hogy a múltban. Sheremetev Palace tetszett nekem, hogy van egy múzeum kedvenc költő Anna Ahmatova.

Egy csodálatos palota, a megtestesült Felség, jogdíj, elvégre inkarnációja a Nagy Oroszország ugyanabban palotában. Milyen csodálatos szobrot szökőkutak, így élveztem, sőt, találkozott barátaival, ők is a félelem).

Sheremetev Palace néz ki, nagyon látványos és grandiózus! A méltóságteljes épület, gyönyörű építészeti! És ellátogatott a kastély és a múzeum Anna Ahmatova, aki itt élt egy ideig. Azt javaslom.

St Petersburg általános város paloták és építészeti szépségei. És Sheremetievskiy palota egyik legjobb példa a építészeti remekműveket. Úgy tűnt, még egy másik korszak, és mi lép be, ugyanaz a csökkenés a múlt, azt látjuk, a gyönyörű belső terek, és egyéb tárgyak antik bútorokkal. És úgy érezzük, szinte leszármazottai egy grafikont.

Csak nagy. Emlékek látogató ezen a helyen fog velem maradni hosszú ideig, minden benne, valamint azon kívül, az építészet gyönyörű és elegáns díszítéssel szobák körül sok zöld.

Sétálni a központban, szükséges, hogy itt, hogy nézd meg ezt a csodálatos palotát. Az esti fény akkor különösen szép, úgy néz ki, titokzatos, még egy kicsit félelmetes. A palota előtt van egy terület, akkor mindig csak gyalog.

Gyönyörű kút Palace található a vízparton sekély patakok a központi területen, egy szép park. Öröm, hogy látogassa meg a múzeum, a könnyű és a misztika tsaryatsya itt. Mi úgy tűnik, hogy te a múlt században, azt is látni kell a saját szememmel.

Gyönyörű palotát, nagyon jól karbantartott, mindent körül kristálytiszta, a palota maga szinte egy formanyomtatványt, a paloták az idő Oroszországban, de mégis megvannak a maga sajátosságai, kívánatos lenne, hogy nézd meg, anélkül, hogy a szemét. A palota önmagában egy elég tisztességes méretű.

Ez kerítés és kapu egyszerűen elképeszt. És néha egy séta is vadászik, és nem kell menni. Minden közel van a központhoz. Elég a kezét. És különösen csodáltam palota különböző tárgyak és felejthetetlen szépségét.

Ez az egyik legszebb és leghíresebb nevezetességei St. Petersburg. Meggyőz szépség, kívül és belül egyaránt. Belül különböző kiállításokon. Szép és a park mellett a palotába.

Finom Fountain House!)) Palace feltűnő szépségű, nagyon világos és gazdag sok ablakkal). Gyönyörű képek a háttérben a Palota))). Mindenképpen látogassa meg a nyár folyamán).

Kapcsolódó cikkek