9. fejezet vérfarkas egységes - hétköznap csalók vagy Christina

Farkasember egységes

Érdekes tudni, Sergey, hogy a Vardyuk podelyvaet a városban?

A városban? - Nem érti ukrán, elfoglalták a torkát üzlet.

Szerint Mila Alekseeva, a nap előtt, azaz vasárnap találkozott főhadnagy Vardyuka „Ringo” szabadidő a főváros klub. Között a lenyűgöző szőke. Mila rábukkantam pár esélyt, amikor az óra éjfél. Vardyuk összeomlott egy asztal, kortyolgatva vodkát és hanyagul bámult meztelen nők vonagló fém ketrecekben. Vardyuka társa egymás mellett ültek, és ütött Mile valami jó szomorú.

A „gyűrű”? - Nem hittem ukrán. - Vardyuk? Mit csinál ott? - néhány ukrán zavaros.

Ez engem akart kérdezni.

Ukrán sem volt. Mert befallen családja fájdalmát, és az egész tengely gond elvesztette mindkét rendőrök szem elől. Azok is, nem jött ki a kötés. Általánosságban elmondható, hogy a közlekedési rendőrök nem szegény emberek. Ez fizetést gúnyos őket, és azt hiszem, hogy igénybe. Ostromolta sem. De ahhoz, hogy túlköltéseket a fővárosi klub ... Egy hadnagy váll ...

„Lehet, hogy van egy kis pihenés - javasolta Szergej. - Amit nem egy ember, vagy mi? Hol máshol tudna ülni a könyvtárban, nem igaz? "

Felismerte te? - ukrán a tisztesség megkérdeztem, azt gondolva, hogy miután az összes, személyes ügy Vardyuka a klub, hogy lefagy, vagy, mondjuk, hogy vándorol át a múzeumok. Élünk, egy szabad országban, mint az amerikaiak kifejezve.

Tanult, sajnos - ő elhúzta a száját Mila.

Vardyuk meghívott Mila Sergeevnu az asztalhoz, és elkezdte, hogy göndör, mint egy méh a cukorszirup, hogy ilyen udvarias, mint társa Vardyuka - szőke, és nagyon hamar az úrnő Klarchuk kényelmetlen.

Remélhetőleg ő nem hagyta magát túl sok? - kérdezte Szergej Mihajlovics.

Csakúgy, ne hagyja, hogy ...

Vardyuk viselkedett, mintha ő és Mila majdnem a régi szeretők találkozó után egy hosszú elválasztás. Twitter jóvoltából, fele-fele valami ostobaságot, és még mindig elérte, amit társa szőke könnyek, felugrott az asztalra, és futott a szekrényt.

És minél többet nem láttuk őt - mondta S. Mila.

Az ezredes nem ellenállni, és megengedett magának egy kuncogást.

Nos, ez történik. Tudod mi a férfiak. Nem tudom, a következő lépéseket. Átnéztem és szenvedett. Részeg bravúr az esti és reggeli fejfájás.

Ez nem volt vicces - ugyanazon a hangon válaszolt Mila Sergeevna. - A társa rám, ha szükséges, és az ember azt megfojtotta a comb.

Hogy érti ezt? - Megkérdeztem kuncog ukrán. - Te, kedvesem, felvázoltam egy bájos szőke.

Ő bájos. Csak méretei. Vagy csak, amire szüksége van. Nézzük, amelynek ízét.

Mi a baj a méretek?

Alatt két méter a lány. Mint mondják, őrtorony. És a többi, és a valódi szemet gyönyörködtető.

Wow - Ukrán vakarja az orrát. - Mi ért véget a kaland, drágám? Vardyuk tettél semmi rosszat?

Ó, nem. Ness nonszensz. Körülbelül olyan bank, amely képes kitisztítani egy pillanat alatt, ha znayuchi a földre fut, és intelligensen.

A Bank? - Ukrán óvatos.

Ezért úgy gondoltam, hátha érdekel. By the way, Szergej Mihajlovics, azt mondta, hogy állítólag eltávolított szervek.

Igen, egy perc. - Mila diktált ezredes hét rögzített adatok elektronikus notebook.

Helyi? - Sergey meglepett.

A Messenger? - Még meglepőbb ezredes.

Úgy nézett ki, kissé gyanús, bár elvileg a normál tartományon belül. Általában, Szergej Mihajlovics ígért, hogy vizsgálja. Abban elváltak.

Kapcsolat a Hivatal a közlekedési rendőrök a Krímben, ukrán volt meglepve hallja, hogy Vardyuk és Lyubchik szolgálatban.

És Kijev nem hagyott?

„Csodák - Colonel gondolta. - Jobb kém történetét ... "

Hoax valamilyen, - Sergey úgy döntött, rágás a kapott információkat. - Mind a szolgálatban? Nos, jól!

„Menj el ezen az oldalon?”

„Talán ez az egyetlen nyom.”

"Atasu, Atasu?" - Sergey ter hátráló hajszálrepedés, míg korábban ez nem történt meg. Ismét nyúlt a kagylót.

Bogdan, és jól, hadd mindenki, aki regisztrálva van a lakásban.

Ezúttal kellett várni egy kicsit.

Ez egy Atas Leonyid Prokhorovich és nyilvántartásba vett - végül jelentette ezredes. - Ezer 906. születési év.

„Ez nem jelent semmit” - Sergey gondolat ragadta ezáltal vadászati ​​ösztön, amely lehetővé teszi, hogy a farkas kitalálta, ahol a szarvas fut podranenny.

Bogdan - ezredes csettintett - fújja-ka a ház iroda. Gyere el a kerületben. Számomra egy óra, az összes adatot a lakásban.

Kapcsolódó cikkek