FC "Khimki" Khimki - "Fáklya" Voronyezs - 0: 0

FC "Khimki": Isupov Malania, Tchernyshov (k), a dadogás, Lapin, Shumskikh, Bridge (Kokoyev 53) Gaschenkov (Kirsanov, 79) Tyunin, ablaktörlő, Shirokov (Chatovich, 54).

"Fáklya": Kobzev, Osipenco, Bagaev, Silent, Shakhov, Burnash, Aleksandr Troshechkin, friss (k) (Lukyanovs 61), Solovyev (Arustamian, 81) Biriucov (Bolov 46), Kas'yan.

Figyelmeztetések Coco, 54; Chatovich, 69; Solovyev, 77; Lapin, 77; Shumskikh 80.

Bírók: D. Nedvizhay (Stavropol), N. Seyfetdinov (Kazan), A. Zaynagutdinov (Ufa).

Összehasonlítva az előző hazai meccset Habarovszk CSKA (0: 0), a mentora csapatunk Pavel Guszev készült három kiigazításokat a kezdő felállás. A középső védők megjelent Maksim Osipenko, a középső sorban -, aki szolgált a felfüggesztés két sárga lapja Aleksandr Aleksandr Troshechkin, és a támadás, valamint Alexander Kasyanov, már elküldte a legjobb gólszerző „Fáklya” Mihail Biryukov.

Voronyezs is jól ideges az ellenfél a az ülés megnyitása. Tehát, 8 perc, Victor Svezhov maradt egy szép lombkorona Kasyan, aki közben goalmouth piros-fekete ló sikerült elleni küzdelemben Cyril dadogta igen tényleg nem tudta áttörni.

És nagyon hamar, szinte nem kerül sor csoda kaput Vitaly Shakhov. A központi védő hirtelen terhelt kapus saját felében, próbált dobni out-of „keret” Vjacseszlav Isupova, de nem könnyen is elérte a labdát, és küldte át az első sorban.

Khimki, kénytelen egyre inkább a defenzív először, „csattant” közepéhez közelebb a felét. George Burnash nem túl sikeresen próbálta megszakítani kamrába a szélről, Zaika sikerült visszapattan és azonnal lőtt a tizenhatos, de nem érte el a célt.

Ő legtöbb igazi pillanata jött létre a 38. percben a „Fáklya”, továbbra is tartsa az előnye. A vendégek nem jó kombináció, a végén, amely Michael Bagaev sok kereszt a messzi post. Ez tökéletesen zárt a Kasian, csak itt és lelőtte őszintén nem értem, hogy a megengedett Diego Malania nem hagyja, hogy a labda a „szalag”.

Elején a második felében Voronyezs kétszer verték kívülről a büntetés ellenfél, de Isupov magabiztosan megbirkózni a hatása Kasyan és Aszipenka a cél hiányzott. Aztán, miután a rajz egy „standard” változhatna Ura: a kapitány Igor Chernyshov azonnal lezárta a kínálat Maxim Shirokov a sarokban zászló, és a labda mellé ment.

A következő igazán veszélyes pillanat alá került a függöny mérkőzés 83. percében. Megvalósítani a vendégek, és nagy valószínűséggel, Khimki aligha van ideje, hogy megtérüljenek. A gyors támadás Kasyan tartotta a labdát is, és ezután a sokk helyzetben Lukyanovsa Evans, akinek erős lövés a sarokban a kapus visszavert Isupov - 0: 0.