Voronyezs - zseblámpa - a padlón engedett - Orenburg, foci

Az egyetlen cél, Voronyezs hiányzott a büntetés helyszínen.

Mielőtt a játék Voronyezs öt fordulója után a csapat hat pont volt a 12. betöltött 15-ik sort a táblázatban, a „fáklyát” öt pontot szerzett. Az utolsó, ötödik fordulóban, „Fáklya” a látogatás elismerte „Szibéria” 0: 4 és „Orenburg” az ő területén verte „Zenit-2” az eredmény 1: 0.

Ez az első alkalom ebben a szezonban az első csapat „Fáklya” a mező bal hátsó Alex Kurilov, felépült sérüléséből, és csatár Alexander Alhazov. Pavel Guszev visszafordult a 5-4-1 formáció, amelyben a támadó Ahlazov Alexander, aki követte a helyzetét Artyom Serdyuk, aki töltött öt korábbi egyezés a kezdő felállás. A középpályán játszott Alexander Manukovsky és Armen Hambardzumyan szétszórt támadás hosts támogatott a szárnyakon Evans Lukyanovs és Mahmadnaim Sharifi.

Az első perc telt el az előnye, hogy a vendégek, és az 5. percben Szergej Szergej Serchenkov, kap egy átviteli számláló, egy hegyes szögben csapódott a kapu Artem Fedorov, de a kapus házigazdák vette a fenyegetést.

16. perc: Alexander Alhazova, megsérült egy ütközés egy védő vendég helyébe Artyom Serdyuk.

A közepén az első felében továbbra is látogassa meg több labdabirtoklás, de a veszélyes pillanat kapujában „Fáklya” nem éri el, őszintén unatkozik és kapus „Orenburg” - egy diplomás voronyezsi labdarúgó Dmitri Abakumov.

A mérkőzés 25. percében a vendégek szerzett büntetést - miután labdát a szélről a büntető területen a labda megüt a kezét a tulajdonosok bal hátsó Sergey Shumeyko, és az játékvezető mutatott a „pont”. Denis Popovic verte kapus „Fáklya” Artem Fedorov, az eredménye: 1: 0 mellett a vendégek.

35 perc elteltével Artem Serdyuk veszélyes lövés után szegélyező lumbágó, de a labda messze széles a cél. Közelebb megtörni a vendégek fejezte ki a kezdeményezés a tulajdonosok, de a játékosok, „Fáklya” nem dobja a labdát a pálya közepén. Az első félidő véget ért egy tisztességes állás 1: 0 mellett a vendégek.

Az elején a második felében, a házigazdák szolgált három sarok után egyikük veszélyes hit vezetője Alekszej Kurilov, de Dmitri Abakumov került a labda. 52 percig a büntetést „Orenburg” összecsapás történt - a golyó szerint a tulajdonosok a játékosok megüt a kezét valaki védők a vendégek, de a játékvezető Stavropol Dmitrij Nedvizhay végül kijelölt sarokban kapujában az Ural.

A mérkőzés 57. percében a vendégek dönthet az eredmény a mérkőzés javukra - Michal Ďuriš veszélyes lövés a cél Artem Fedorov, de a labda hüvelyk oldalról a rack.

Végén a második felében, a játék átkerült a „Orenburg” kapu, a vendégek folytatták a támadást, de nem így útján egyszerű öntés a büntetést „Torch” és a Voronyezs ritkán lépték át a pálya közepén. A tulajdonosok nem hoz létre semmilyen veszélyes pillanat kapujában az ellenfél, nem tudott egyenlíteni.

A mérkőzés 80. percében a hazai csapat megmentette az oldalán áll megnyomása után Michal Ďuriš 22 méter, a labda visszapattant azt a mezőn. Ez volt az utolsó pontszerzési esélye, hogy a mérkőzés kapujában Voronyezs, melyben a „Fáklya” elveszett 0: 1.