10 érdekes tény a show tánc

22/06 10 érdekes tény a show „Dancing”

10 érdekes tény a show tánc

Miguel, Szergej Svetlakov Olga Buzova és Jegor Druzhinin

Tévéműsorok lövés Cinema aggodalomra ad okot „Glavkino”, és nem gyűjt az álmos táncosok egész Moszkva előtt a következő edzés, mindannyian éltek együtt - a gyalogos távolságra a forgatás pavilon. Az élet versenyzők természetesen lehet indítéka külön valóság show, de az alkotók a projekt úgy döntött, hogy nem elsősorban rajta.

A titkos élete a show történik sok móka, az egyikük azt mondta nekünk döntős Mitya Staev:

Egy nap a közepén a tűzjelző hangzott a szállodában. Minden futott be a folyosóra, csak meztelenül. Voltam rövidnadrág. Ha hagyjuk, hogy visszavonul a szobába, azt tapasztaltam, hogy a legfontosabb, hogy az ajtó nem működik. Ez egy kicsit kínos, de mennem kellett ebben a formában a recepción.

10 érdekes tény a show tánc


Szerény életet, Mitya Staev próbál lenni nagyon őszinte a színpadon. Ő volt casting, tánc a pilon - a szoba azonnal sláger lett. Ezt követően Staeva tucat ragyogó előadások - tánc Vika Mikhailets egy ilyen

Rajongók nem elveszíteni a reményt, hogy találkozzanak a résztvevők a show közelebb. Ahhoz, hogy a nagy sajnálattal, találkozhatnak Panufnik, vagy, mondjuk, Savchenko a séta a Moszkva központjában közel nulla. Táncosok kemény állapotban. Reggel 7 órakor minden nap, emelkedik, akkor a reggeli és egyszer a képzés. Ők végül késő este, és néha reggel - egy kis számok jönnek néhány órával a koncert előtt.

A szoba Anton Panufnik hozott csak egy éjszakára! De ha valaki a közönség hiszem erről - mondja résztvevője a show Julian Korshunova.

Az egész életét a show, sok résztvevő nevezett kemény, egy részük be „bónusz” pontot a program. Például Alexander Volkov „rendelt” egy folyamán további fizikai aktivitás, hogy tudott lefogyni - egyedi kimerítő edzést a fitness edző. Ennek eredményeként, a végén az első évad Volkov sajtó voltak kockák, a végén a show „Dancing Battle az évszakok.” - váltak még nagyobb.

A show alatt, a változás szokásos módon az élet, és Miguel projekt mentora - 3 hónap múlva, a résztvevőkkel együtt él a szálloda egy 5 perces autóútra a készlet. A felvétel az utolsó éter Miguel elismerte HELLO.RU, hogy azt akarja, hogy haza. By the way, hogy hogyan néz ki egy hangulatos „fészek” Miguel, akkor egy speciális HELLO anyag. Egy másik tény: Miguel szereti a vendégek és teríteni. A legénység a magazin csapat például ő készített házi galuskával.

4. A váratlan helyzetek

El kellett kijutni. Ennek eredményeként, én még nem próbáltam, hogy tartsa a lábát szénláncú Iksom a felvételek hátulról, én Epic Fail tökéletesen nyomon követhető.

10 érdekes tény a show tánc

Mint kiderült, „nyitó” - egy fájó pont a sok táncos. Résztvevője a második évad Sofa mondta HELLO.RU:

Volt egy ünnepi koncert. Állok az első sorban, és megértem, hogy elfelejtettem minden mozgás. Mindent! Teljesen! Ők csak repült ki a fejemből. Ők fel a számot gyorsan, és a koreográfia még nem „csepegtetni” az izmokban. Azt hittem, lesz alkalmazkodni, de megdermedt. Nem lenne sehol, meg kellett reshoot. Ennek eredményeként, a levegő mutatták második rekord, de nem anélkül, hogy a kíváncsiság - ezúttal számos elfeledett Eugene Gorenyatenko. A nézők e, valószínűleg nem fogja észrevenni - senki sem tudja, hogyan került a tervezettnél.

„Táncoló” TNT nyit nemcsak táncolni képességek, hanem a zene. Például, a győztes az első évad vége után a show Ilshat kiadta debütáló zenei videót a dal „The Adventure”, a filmben ő játszotta és ő mozgósított kollégái - Julian Bucholz, Vitaly Savchenko és mások.

A jövőben tervezzük, hogy a zene sűrűbb. És persze, a tánc a saját videók. Összpontosítani a hip-hop és Contempo - mondja Ilshat.

Hála a show nagy népszerűségnek Oroszországban volt egy fiatal belga művész Apashe - ez volt az ő track Nem fenékrázós résztvevői az első szezon, énekelte a híres „táncát Miguel”. Siker volt szédítő - Apashe felkérik, hogy egy önálló koncertet Moszkvában, amit az úgynevezett résztvevők és megjelenik a „Dancing”.

6. Képek a Laysan Utyasheva

A képek jönnek létre rövid idő alatt, és azok jóváhagyása - mindig egy hosszú lánc. Van ebben az egészben, és egy kis probléma, ami megkülönböztet minket a nyugati projektek - egy könnyű irányítani a meghajtót. Mivel a fényes fényszóró gerenda, ruhák gyakran nem jeleníthető meg a valós színét. Meg kell alkalmazkodni, hogy vizsgálja meg a lehetőségeket, kompromisszumokat. Plusz a táj mutat - kék háttér, kék-fehér betűkkel és fekete jelenet - nem teszik lehetővé a távon. színválasztás viseletben - valójában egy összetett folyamat.

Változtatni a színét a ruha Laysan Utyasheva és „fedezi fel” a szakadt nadrágot Oleg Klevakina a kész, szalag nem lehet - a show megy tovább a levegőben szinte azonnal a forgatás után, az idő ezt a fajta „touch-up” egyszerűen nem marad. Azonban valami, amit meg kell tennie, rendkívül rövid idő alatt. Ezt mondták HELLO.RU kreatív producer a projekt Armen Ohanyan:

10 érdekes tény a show tánc


A résztvevők a show „Dancing. A csata az évszakok”

Ne feledje, egy tény, a Jegor? Ő leborotválja a fejét előtt minden éterben, itt a „Glavkino”. Tudok írni róla? Lehetséges. Meséljen - én engedélyezett.

9. A vicces szokást

Share érdekes tény a kreatív producer a show, és úgy döntött, a Anton Panufnik, az egyik legkiemelkedőbb a projektben résztvevők:

Panufnik mindig tesz mindenkinek köszönni nekik egyaránt. Van egy b-boy-üdvözlő első rendszerint kezet, majd a vas tenyerét, majd megverte öklével öklét, majd valami hasonló kattintással. És mindez teszi, így nem minden igazán nevelése.

A győztes a második szezonban runner-show „Dancing. A csata az évszakok” Max Nesterovich részét díjat adományoz. Meglepő módon, a média szinte nem találni róla említést. HELLO.RU úgy döntött, hogy többet megtudjon.

Volt egy vágy, hogy valami jót, de nem tudom, hol kezdjem. A helyzet mentette meg Katia (házastárs Max Nesterovich projekt koreografált „táncoló” Catherine Reshetnikov). Ő felajánlotta, hogy ad pénzt az én nyereség - a állatmenhelyek. Bíztam, aztán ő rulila mindent magam: ahol valami ment, ellenőrzi, hogy egy jó menedék, és átcsoportosításokat. Az egyik ilyen szervezet volt a menedék kutyák „Jegor” voltak mások.

10 érdekes tény a show tánc


Esküvői Nesterovich Max és Catherine Reshetnikova

Kapcsolódó cikkek