5. garantált módja annak, hogy rögzítse az energiát a csakrák

5. garantált módja annak, hogy rögzítse az energiát a csakrák

Mint tudod, mi az energia központok legyen tiszta és tele van energiával. Ez nagyon fontos! Ez lehet egy nagyon hosszú idő, és sok a munka a csakrák, de nem következetes eredményeket.

Az a tény, hogy az összes blokkot a csakrák létre magunkat, minden nap. Egyes gondolatok és cselekvések csökkenti a munka „nem”. Az alábbiakban adok 5 leggyakoribb cselekvések áramtalanítja a chaakry:

  • Panaszok. Ha azt akarjuk, hogy beteg sokat, miközben szenved a pénzhiány, és így elvesztik minden természetes szexualitás, meg kell panaszkodni sokat és gyakran. Akkor panaszkodnak az időjárás, a hó, a alváshiány rokonoknál. Különösen hatékony panaszkodó barátnője és anyja férje -, hogy teljesen megfosztva a szexuális csakra energia! Ez az, amit meg kell! Különösen hatékony panaszkodnak a kormány és az önkormányzatok, valamint a gazdag emberek (ez is tulajdonítható sikeres kollégák és barátok). Mindez nagy blokkok mind a 3 alsó csakrák!

5. garantált módja annak, hogy rögzítse az energiát a csakrák

5. garantált módja annak, hogy rögzítse az energiát a csakrák

  • Negatív hiedelmek és attitűdök. Általánosságban szólva, akkor ez az, amit hiszünk. Például biztosak lehetünk abban, hogy mérlegeljük a koronát a cölibátus, hogy nem vagyunk egy olyan lány, aki lehet, hogy szerencsés személyes életében. Hisszük, hogy van tehetsége, és hogy nem szexi ... nos, azzal az eltéréssel, hogy egy kicsit vonzó, de nem több. Azt gondolhatnánk, hogy soha nem fogjuk gyógyítható ez a betegség, és hogy soha nem találja az erőt, hogy saját vállalkozás indítására. Mit hiszel? És ez blokkolja az energia siker?

5. garantált módja annak, hogy rögzítse az energiát a csakrák

  • A ellenszenv vele. Ez talán, amely blokkolja mindent csakrák, és ennek megfelelően az élet minden területén. Ha nem szeretjük magunkat - elítéljük magunkat, nem talál okot, hogy megcsodálják neki. Nehéz hinni az egyéniség és a szingularitás. Az önkritika nem hagy minket. Abban az időben nem vagyunk hihetetlenül erős Korim magukat. Nem adnak maguknak a jogot, hogy hibázik. Azt utálom magunkat, amikor elhagyjuk az ember. Csak nem tud megbocsátani magának. Adsz magadnak a jogot, hogy hibázik?

5. garantált módja annak, hogy rögzítse az energiát a csakrák

  • Neheztelés felé a szülők. Mikor végezzen egyéni konzultációk, workshopok, én mindig kezdeni egy tanulmányt a sérülések a szülők. Miért szülők? Ez az első kapcsolat az életben, és hogy azok befolyásolják az összes további kölcsönhatásokat az emberekkel. Különösen, az hatással van a elfogadása önálló és kapcsolata az ellenzék a padlón. Ez szorosan összefügg! Ezért ezt a kérdést kell dolgozni óvatosan.

Azt kérem, hogy vizsgálja meg az életét. Hol vannak gyengeségei?

Ui Én is nagyon érdekelt, hogy hallja a véleménye erről a cikket. Milyen gyakran panaszkodnak, vagy panaszt? Milyen negatív hiedelmek van-és a harag?

Együtt ez a megjelenés:

Köszönöm, Svetlana, olvasni a cikkeket, és hogy őszinte legyek ezekben a kérdésekben sokat olvasni, néztem mindenki tudja, valahol mindannyian tudjuk mélyen, milyen, akkor megint megsértődött, azt kifogásolják, megint dühös vagyok megint, és -Ez hogy van egy fejfájás, gyomor, és valami mást. Értem. És próbálja megszabadulni tőle, megpróbálom minden nap, ha valaki, valami nem mondott vagy tett, hogy bocsásson meg neki, kérem a világegyetem, hogy segítsen nekem megnyugodni, de ... Úgy látszik, hogy meg kell tisztítani magát a legmélyebb és legteljesebb szintje miatt hogy talán vonzzák az ilyen embereket is, miután az összes spirál sérelmeiket (és okait harag nem rendelkezik). Szeretnék néhány részletes információkat látni, hallani, igaz egy szemináriumon arról, hogy a teljesen megszabadulni tőle, és emelje fel a szexuális és életenergiát. Mert minden nap felébredsz régi és új gondolatokat, és megpróbál mindent egyszerre, és meggondolja magát, de valami a múltból, vagy csak valamilyen negatív gyékény állandóan az életben.

Svetlana Breusova mondja:

Bonyolult esetekben jobban nézett személyes konzultációk. Mit írtál igényel még nagyobb mennyiségű részletet megfelelő választ az Ön számára. Nagyon köszönöm a bizalmat. Akkor írj egy e-mailt - és talán tudok segíteni.