Zenit játszott elég Rostov-on-Don csak döntetlen

A játékban 16 fordulójában az orosz bajnokságot „Rosztov” az ő területén tartott gól nélküli döntetlen a „Zenith”.

St. Petersburg „Zenith” lelkesen fogadta a hírt, hogy a vereség „Spartacus” Samara. A bankok a Volga, a „piros-fehér” szenvedett megalázó vereséget a pontszám 0: 4 és „Zenith” szombaton este jöhet olyan közel a moszkoviták, ami hatalmas nyomást gyakorol a kilenc alkalommal bajnok az ország. De ez a Mircea Lucescu kellett nyerni a nehéz idegenbeli mérkőzésen Rostov-on-Don.

„Rosztov” megfelelően védeni, időnként, így a kétségbeesett ellentámadást, ami azt eredményezheti, hogy nem Jurij Lodygina. A reakció a kapus „Zenith” segített a vendégeket a negyven negyedik percben, hogy megőrizze a tiszta lapot. Bayramyan órajele a büntetés ellenfél lőtt a bal sarokban. Yuri sikertelen repülés sarkában követte kivédi.

Szünetében a „Rosztov” történt két permutáció - Gránátalma és Azmun megjelent a gyepen. Kézzelfogható előnyöket megelőzve a házigazdák nem kap, de a Mac után áttörést a bal kapott egy esélyt, hogy adja meg a rossz kapun. Robert ütött egy erős lövés fölé tíz méter. A 67. perc tartalékos Dzhanaeva Medvegyev nehéz szempontjából kapus art akció. Witsel messziről ütött valaki másnak a cél felé vezető úton a kapu a labda érintette a lábát vissza, „Rosztov”, és húzta Medvegyev, de a kapus, „Rosztov” mentette meg a csapatot.

Áttörni a szűk védelmi „növekedés”, a St. Petersburg csapat nem működött. „Zenith” szereznek Rostov-na-Donu egy ponton, és befejezte a programot mérkőzést az orosz bajnokságot. Most Szentpéterváron fogja várni az eredmény a hétfői mérkőzés, „Spartacus”.

Be kell vallanom, Rostov energiát takarít meg, mielőtt PSV Eindhoven és játszott döntetlen, Zenit is elherdálta esélyüket Mack és Dziuba nem pontszámot, Dziuba csak meg kellett piszkálni a labdát megfelelően, és minden. Zenit következő mérkőzés a bal szárnyon, Anyukov pillanatnyilag csak lesz sn játszik perdiva szinten, még egy normális határon nem tudja, hogy fogja, valamint a szolgák Malafeev de a csapat a játék fog szenvedni. Criscito a legjobb játékos a meccs 10. 10emu egy játék, Neto is jól játszott, kivéve egy pár pontot az általános támadás az alsó, a védelmi előírásokat.