Job tervezőmérnök, a legnépszerűbb szakma mérnök

Állás megnevezése mérnök

Mit jelent a mérnök? Mérnök feladatai függően változnak specializáció - így tervezőmérnök teszi ASG tárgyak alapján a projekt által kifejlesztett építészek, egy komplett rajzok a jövő épület szerkezetét. A tervezők a fejlődő közművek elrendezése konkrét épületgépészeti rendszerek működnek a mellékelt rajz, koordinálja azokat más tervezők.

A részletek a szakma tervezők:
Ha az építőiparban a diplomás akar dolgozni egy építkezésen, és az irodában, akkor rendszerint akkor válik egy tervező mérnök. A legkeresettebb ma tervezők ipari és építőipari (CBC), azaz az épületek és építmények, valamint a tervezők a különböző közművek - fűtés, szellőzés és légkondicionáló (HVAC), a vízellátás és csatornázás (ViV), elektromos rendszerek épületekben, stb n.

Ahol dolgozik mérnök:
Építési és javítási cégek.

Személyes tulajdonságok:
  • analitikus elme
  • pontosság
  • attentiveness
  • aggályoskodás

A legtöbb valós követelményeket a tervezőmérnök szakma leírt munkaköri leírások az ukrán cégek:

Állások keresése

Szeretne többet megtudni a többi szakma könyvtár? Használja a betűrendes vagy keressen a legnépszerűbb szakmák a tevékenységi körök:

Foglalkozás a következő megnevezéseket:

→ mérnökök, technikusok, mesterek

Állásajánlatok Ukrajna

Ha jelenleg van a színpadon a munkát keresnek, és keresi a jó minőségű munkahelyek vezető vállalatok Kijev és Ukrajna figyelmét katalógusában legjobb munkahelyek az országban. Munkát keresni akkor a cég nevét, beosztását, vagy elnyújtott álláskeresésben.

Kapcsolódó cikkek