Job Messenger a legnépszerűbb szakma Courier

foglalkozás futár

Mit jelent a Courier? Részt vesz a szállítási leveleket, csomagokat üzleti dokumentumok a különböző áruk és t. D. Minden nap a lábukat. Az egyik pont a város, hogy sietnie a másikra, néha nehéz csomagot. Feladata, hogy az árut vagy dokumentumokat a megfelelő helyen és időben, hogy nekik az ügyfél, hogy ez festett, és megy tovább a következő ügyfél. A szakember átterjednek 200 csomagot levelezés.

A részletek a szakma futár:
El lehet képzelni, milyen állóképesség és a fizikai erő kell a szakember. Néha parcellák és súlya 20 kg. Futárok maguk vicc, hogy ez a munka és a sport ugyanakkor, olyasmi, mint a nordic walking a tájfutás. Tény, hogy a futár képesnek kell lennie arra, hogy gyorsan megtalálja a cég ügyfele, bárhol is volt található, a város központjában vagy a legszélén is. Az úton, bármi megtörténhet. Gyakran futárok áldozatává válnak bűnözők, tolvajok. Néha nem engedi biztonsági megakadályozza a forgalmi dugók, balesetek, és így tovább. Be. De a szakember mindent megtesz, hogy parcella időben megérkezett.

Hol Courier:
Bármely vállalat, amelynek kifejezett osztály terjesztése levelezés, számos kereskedelmi vállalatok, amelyek szállít árut ügyfelekkel a kereslet, szakosított futár cégek.

Személyes tulajdonságok:
  • mobilitás
  • pontosság,
  • állóképesség,
  • tisztesség,
  • szociabilitás,
  • varázsát.

Mennyibe kerül Courier?
Az átlagkereset futár Kijevben a $ 150-400 havonta, attól függően, hogy a cég és a munka mennyiségét. Egyes vásárlók borravalót a kézbesítés futárok.

Hogyan válhat egy futár?
Bármely. Elvileg a futár kaphat, miután elvégezte az iskolából. A szakosodott cégek szívesen középfokú vagy felsőfokú. Gyakran a munka futár meghívja a tanulókat a részmunkaidős.

A legtöbb valós követelményeket a szakma hordozó leírt munkaköri leírások az ukrán cégek: