Oroszország vereséget szenvedett Finnországban a 2014-es világbajnokságon, és bronzérmet szerzett online módon - sport, jégkorong

Végeredmény - 5: 3

Erre mindannyian köszönjük, hogy figyelte velünk a meccs menetét és új találkozókig!

20` A Finnország edzője véget ért.

Belov megkapta a traumát. Az orvosai elveszik.

19` Az időszak utolsó két percében.

A finnek harcoltak és levették a kapust a hatodik helyre!

15 'Megszegték Kuznetsov szabályait, eltávolították!

Reméljük, hogy ez a korong bizalmat ad a mi fiainknak, akik már most másképpen irányítják a találkozó menetét.

Kucherov ellensúllyal elrohant, a védő alatt lerázott, a kapus elhárította magát, és őszinte Nikita bukdácsolta a korongot a kapuba! 5: 3!

8 Finnország időközben megragadta a kezdeményezést, és felkészül a támadásra.

Em. Savinainen pontatlan lövésnél Vasilevsky és a pontszám 4: 3. Srácok, igen, tetszik.

Most van törlésünk. Gusev két percig elment pihenni.

3 'Lehtonen jól dobta a kék vonalat, és Vasilevszkij hibát vétett. 4: 2.

Harmadik idő - menjünk!

Szünet! Az orosz csapat növelte előnyét és 4-0-ra emelkedett, köszönhetően az alátéteknek Tkachev, Gusev és Kiselevich. Igaz, a vége egy célt kihagyott, de semmi kritikus.

Nem maradhat meg a harmadik időszak, mint tegnap, és csendesen veszi a "bronz" -t. Pihenünk 15 percig!

20 Opa, és talán - cselszövés! Belov tévedett a saját zónájában, és a finnek szó szerint "eltörölték" Vasilevszkij. A mosógépet Rantanen dobta el.

19 "És befejezheti a mérkőzést, mert haszontalan folytatni? Mindenki tisztában van mindenkivel, senki sem tervezi a megtérülést.

Megvédették magukat és szinte elhagyták magukat.

14 A Mironov-ot két percig eltávolították.

13Ha riválisaink a támadást tartották, Vasilevszkijnak még el kellett hárítania a dobást.

Doterpeeli Finns küzdött.

10 És még egy eltávolítás Finnországból.

9` Finn válogatott kapusa - a jégen jött ki a Syateri.

9 Kiselevich csatlakozott a támadáshoz, általában elfelejtették, csendben közeledett a kapuhoz, és ellenállhatatlanul leesett - 4-0!

Nos, mi a szépség? Panarin a hátsó lövöldözős védőn, de ahelyett, hogy otpasoval dobált volna Gusevre, aki üres "kilencet" ütött! 3: 0!

6` Finnországból való eltávolítás.

A finnek nem sietnek, hogy elmeneküljenek a visszaszerzéshez. Nos, nem bánunk.

A kisebbségben szereztük be! Két ellentámadásba ütköztek, Nichushkin otpasoval Tkachevnél, és rájött a pillanatára - 2: 0!

A második időszak megkezdődött!

Szünet! Nos, nem rossz: az orosz csapat 1: 0 ponttal vezet, köszönhetően a mosó Gusevnek. A mérkőzés nem különbözik a sebességtől, ez érthető - az elődöntő még mindig friss a memóriában és a testben.

De a legérdekesebb lesz tovább - 15 percig pihenünk és visszatérünk a helyekre!

20 'A leszerelés már velünk van, a Kucherovnek nincs igaza.

19 A hajótörvény kétszer akut szögből dobta el - Korpisalo megbízható.

17 Finnország egésze.

16 "Gyengén játszunk a többségben, amíg el nem dobjuk.

15 És Plotnikov még mindig az Suomi kapitányával lógott, szóval 5x4-et fogunk játszani.

15` A finnektől való eltávolítás!

Barabanov a Panarin kiváló átadása után dobta el, de a Korpisalo a korong egy passzolására korlátozódik.

Az orosz válogatott nem lassul, továbbra is nyomást gyakorol a külföldi kapun.

Guseeeeeeeev! Van egy korong és egy hegyes szögből dobta Corripalo-t! Kitűnő, led 1: 0!

Gusev jól dobta, de a kapus figyelmes!

Finnország a meccs elejére néz, annak ellenére, hogy Oroszországon később játszott az elődöntőben.

A mérkőzés elkezdett játszani!

0` A hagyomány szerint Oroszország kezdődő felállásával kezdődik:

Kapus: Vasilevsky (Sorokin);

Telegin - Andronov - Nichushkin, Kiselevich - Orlov;

Gusev-Shipachov-Dadonov, Antipin-Belov;

Panarin - Kuznetsov - Kucherov, Provorov - Mironov,

Plotnikov - Vicerek - Dobok, Tkachev, Fog.

A második elődöntőben, a „skandináv derby” Svédország nem különösebben érezte a támadás a Finnország és nyert a pontszám 4: 1. Így a „Tre Kronor” fog játszani a döntőben „juharlevél”, és Oroszország versenyez majd a finnek a „bronz” a verseny.

A párbaj kimenetelének előrejelzése, akárcsak az előző nap, nincs értelme, mert ebben a szakaszban bármi történhet. Mindenesetre a meccs elve hagyja a jelét.

Vajon a Znarka egyházak képesek-e a kanadai támadó vereségből visszaszerezni és a "bronz" párbajba beilleszteni? Vagy jobban fog Finnország ma? A kérdésekre adott válaszokat és sok más kérdést hamarosan ismerik. Az "MK" pontosan 17: 15-kor Moszkvában kezdődik élő online közvetítés!