8 Lehet hűteni a hőt

Mivel az időjárás az utcán már meleg. és a jelenlegi pokol várható, az emberek továbbra is keressenek új utakat a kényelem érdekében. A légkondicionálás kedves, de túl drága, sokan nem szeretik őket, és nem tarthatja őket egész nap, ezért van néhány alternatív mód arra, hogy lehűljön a hőségben.

1. Drink, Drink, Drink

Az egyik legfontosabb módja annak, hogy a hőt a hidegben tartsuk, a víz egyensúlyának fenntartása a testben. Csak mindig inni kell. Azonban próbáljon meg tartózkodni az italoktól, mint szénsavas víz, gyümölcslé és tea cukorral. Ezek miatt még jobban igyeksz inni, és érezni fogod, hogy meglehetősen fülledt. Igyáljon vizet jéggel, vagy készítsen magának természetes gyümölcslevet, például limonádét.

2. Vékony ruhából készült ruhát viseljen

Az indiai vászonruhából készült ruhákat viselheti. ő csak az egyik kedvencem. Mindez azért van, mert a gyapot miatt könnyű. Ebben a tekintetben több ruhát kell viselni könnyű szövetből. A len dolgozik
csakúgy, mint a pamut és segít megőrizni a hűvöset. Ennél is fontosabb, ne viseljen nehéz ruhát különböző szövetekből, mert csak gyakrabban izzad.

3. Vegye le a ruháit

Természetesen egy másik módja annak, hogy hűvös legyen, hogy ne viseljen semmit magadon. Nyilvánvaló, hogy az utcákon nem szabad meztelenül járni, mint a szegény, naiv király új öltönyökkel és nem ruhával. Ha otthon vagy, ne féljen leülni. Séta a lakásban bugyiban és tetején, vagy vegye le az összes ruhát.

4. Csapjon bele a vízbe

Úszni a legkedveltebb foglalkozásom a melegben. Szeretek úszni tavakban, folyókban és tavakban. Imádok úszni az óceánban. De többek között szeretek úszni a medencében. Azt mondhatod, hogy megőrültem,
de a fehérítő illata testesíti meg nekem a nyári ötletet. Nem számít, hogy hol szeretsz úszni többet, ha teljesen vízbe merülsz, vagy csak lerakod a lábaidat, menj bármilyen vízforráshoz - csak ne felejtsd el a napfényt! Ha ezt nem teheti meg, akkor hűvös fürdőt vegyen otthonában - ez majdnem ugyanaz!

5. A ventilátor

Vásároljon magának egy ablakventilátort. másikat a mennyezetre vagy egy rajongó a rackre. Ezek olcsóbbak, mint a klímaberendezések, és ha megfelelően rendezik, tényleg felfrissíthetik a levegőt a szobában. Ha az utcán vagy, akkor használhatja az egyik kis rajongót - vagy igazán stílusos, akkor vásárolhat magának ilyen valódi személyes rajongókat. Úgy értem azokat a nagyon szép rajongókat - egy csuklóját, és gyakorlatilag Scarlett O'Hara egy gyönyörű ruhában.

A menta csodálatos hűvösebb. Még akkor is, ha nem akar inni, keressen egy krémet vagy szappant, amely menta kivonatot tartalmaz vagy mentol tulajdonságokkal rendelkezik. Segítenek érezni frissen, emellett frissíti a bőrt!

7. Hidegess

A legjobb módja annak, hogy lehűljön a hő alatt egyszerű, szabad otthoni módszer használatával. Például rongyot vagy törülközőt lehet levenni, vizet nedvesíteni, és egy ideig ráhúzni. Miután jeges lesz, meg tudja kötni a test körül, vagy csak fel a vállára. Saját légkondicionálót is készíthet. jégkockát vagy pár palack jégvizet juttat a ventilátor közelében - a légkondicionáló készen áll!

8. Vigye az orrát - és a lapjait

Ha a por segít a testednek frissen maradni, akkor koncentráljunk rá. Egy könyvben olvastam róla, nem hittem el. Aztán megpróbáltam, és tényleg működik! Lefekvés előtt szétszórja lapjait a baba porra vagy a talkumra - ez tényleg segít érezni a hűvösséget. Megtakarít
a lapok frissek és felszívja a felesleges nedvességet, ami biztosan megmenti.

Annyira válogatós vagyok. Gyűlölöm, amikor forró, de a tél után nem akarok újabb örökkévalóságot látni. Olyan nehéz, hogy jól érezzük magunkat! Mindazonáltal remélem, hogy ezek közül néhány ilyen módon, hogy hűvös maradjon a hőben, segít. Van tippje a hűvösségről?

Kapcsolódó cikkek