100 K 1 2

Itt vagyok a hosszú idő nagymamája, és szeretem a különböző aknákat.

Az egyikben szinte az összes koncert, opera és balett előadás szinte minden színházi programját láttam az iskolában, majd fiatalkoromban, házasságban és végül most.

Nagyon különböznek a formatervezésben és a méretben, és nagyon érdekes megfigyelni ezeket a változásokat.

A lányaim gyermekrajzai rajzoltak nekem ajándékba, különböző kézműves tárgyak, ajándéktárgyak és így hazugságok.

A rendszer a legjobb választotta ezt a választ

Mi valójában hazugság tároló nagyanyám koporsóját, hogy ez egy érdekes kérdés jön száz játszani a következő szintre igry.I gyakran egy doboz nagyanyám is feküdt egy gyűszű és egy tű és cérna, mi emlékezetes kép, lehet, hogy legyenek régi betűk és milyen díszek, és itt vannak a helyes válaszok a nagymamád koporsójáról:

Pénz - hazudhatnak ebben a koporsóban

Fotók -, hogy a múlt emléke is hazudhat

Ékszerészek - nagyanyja dobozba dob

Levelek - nagyon öregek és sárgulhatnak

Az ifjúság gyűrűszerű emléke

Díszek, ott vannak, majd adják az unokáknak.

A helyes válaszok a "100-1" játékra. a következő válaszok lesznek:

1 lehetőség - pénz, feküdjön a nagymama dobozában.

2 lehetőség - fotók, fekszenek a nagymama dobozában. Ez egy emlék és emlék az ifjúságra.

3 lehetőség - ez ékszer.

4 változat - betűk, fekszenek a nagymama dobozában. A nagymama gondosan megtartja és újraolvassa őket.

Az ötödik lehetőség egy gyűrű. Valószínűleg egy elkötelezettség.

6 lehetőség - ékszer, a nagymama dobozában.

Ezek azok az emberek, akik csak 15 másodperc alatt gondolkodtak.

A saját nagyanyja koporsóján (egyébként a koporsó maga műalkotás), azt mondhatom, hogy benne fekszik:

  • régi betűk
  • fényképeket
  • képeslapok
  • dokumentumok
  • kitüntetéssel
  • szárított virág (valaki emlékére?)
  • jegygyűrű (ő és nagyapja)
  • ősi érmék
  • kötvények

A nagymama ékszerei sajnos nem voltak.

Örülök, hogy az én választ egybeesik a választ a résztvevők a játék „Száz az egyhez,” annál, hogy egy vagy két sorban mindig változhatnak, amikor az új játék :-)