10 A tükrök joystick vezérlése a parkolássegítéshez

Ah, a téma annyira gyümölcsöző két napig! 5 napig hiányzott az én VW-s, annyit, amennyit meg tudtam karcolni)
Ha vásárol egy autót, persze, egy fájó pont volt a rosszindulatú joystick gomb - már letört, nos, ahogy írtam az előző post, hozott nekem egy elvtárs Eugene dzhoyctik TOPRAN, amit tegnap míg én a szolgáltatást, míg a fiúk átdolgozott védelem felsorolt, telepített!

ismét ez egy fotó, mások nem - a kezük foglalt volt)

És, ó, csoda! A bal tükör újjáéledt! És a jobb - figurák! És akkor hogyan tudom ezt a tölcsért egy szőnyeggel megcsókolni! Hagyja, hogy fedezze le három történettel! Nos, akkor ivott kvas, menjen a WC - nyugodt általában, és eszébe jutott, hogy valahogy nem tetszik, ahogy a jobb ajtókárpit ül ... Top „kenyeret” nem közelíti meg az üveget ... És a gondolatok kavarogtak magukat, azt mondják, hogy valaki aztán egyszer szétszereltem az ablakszabályozót, és hirtelen megkötöttem a csatlakozókat, és nem csatlakoztattam őket ...

Segítsen ma reggel, levette az obshyvku jobb ajtót, és nézd meg (cserélje ki az első levelet) - biztos! A csatlakozók lazán lógnak! Nos, ez érthető, összekapcsolt, tükör Bzh-zhzh-ж, mosolyog, a nap heves))

Sajnálom a sokabukaffot, de ez nem minden ... elkényeztem magam ezzel a botkormányon és elmentem. Felmentem a házba, parkoljon. Megfordulok hátul, és hirtelen a megfelelő tükör maga elkezdett leesni oly módon, hogy megmutatta nekem a hátsó kereket és a lökhárítót! Természetesen tudtam ezt a tulajdonságot, de nem tudtam, hogy mi van! Karoch, minden egyszerű: lefordítani a kart „R”, ragaszkodni vissza, és a „Park Assist” működik))))) És akkor helyezze a tükör változtatni, és emlékezni fog a helyzet, ami szükséges, ha én viszont vissza „R” helyzetbe. Aztán természetesen a tükör visszatér a beállított pozícióba)))) Nagyon kényelmes dolog, ha parkol a párhuzamos járdára!

Nagyszerű felfedezések napja!))) Köszönjük figyelmét!)

Kapcsolódó cikkek