Akinfeev-t levették a mezőről egy elhagyatott tűz miatt (hozzáadva)

Az orosz csapat kapusán Igor Akinfeev a montenegrói válogatott elleni meccs során a tűzlövedékre dobta a labdákat. Akinfeevet egy speciális kosárból vették le a pályáról. A bíró mindkét csapatot elvitte a pályáról. Ilya Kazakov sajtócsatvára szerint az orvosok az Akinfeev fizikai vizsgálatát végezték.

Az írás idején nem ismert, mennyire súlyos a kapus sérülése, és a mérkőzés folytatódik-e. Az online közvetítés során követheti az események előrehaladását.

A mérkőzésen Montenegró - Oroszország a kapus feje fejét a kapu felé indította

Az incidens már a játék első percében történt, amely a montenegrói Podgorica fővárosában zajlik. Akinfeevet egy hordágyon szállították le a mezőről. A bíró vezette a futballcsapatokat a podtribunnoe terembe.

Amint arról beszámoltak, a stadionból a kapust a montenegrói Klinikai Központba küldték. A vizsgálat még folyamatban van.

A mérkőzést több mint 30 percig megszakították Montenegró és Oroszország között. Jelenleg az első alkalommal véget ért, a pontszám 0: 0.

Akinfeev kapta a nyak égését és agyrázkódását
Az orosz labdarúgó-válogatott Igor Akinfeev kapusa égeti a nyakát és agyrázkódását, a súlyosság még nem ismert.

Az eset után a meccsbíró vezette a csapatot a pályáról. A szünet több mint 30 percig tartott.

Miután az orosz válogatott kapujában folytatták a játékot, Akinfeeva helyére Yury Lodygin lépett.

Az első félidő után a meccs pontszámát - 0: 0 - kötik össze.