2 mondatok, amelyeket ki kell zárni a beszédükből "Inna Sultanova

2 mondatok, amelyeket ki kell zárni a beszédükből
Persze, tudod a pozitív gondolkodás erejét. De ugyanolyan fontos, hogy figyeljen azokra a szavakra, amelyeket a nap folyamán mond. A nyelv a gondolataid megnyilvánulása.

Ha élni akarsz, feltérképezned a lehetőségeidet és eléred a céljaidat, fontos, hogy figyeljen arra, hogy milyen szavakat mondasz magaddal és másokkal folytatott beszélgetésben. Hogy segítsen ebben, itt találsz 2 mondatot, amelyeket javaslom kizárni a beszédet, amennyire csak lehetséges.


1) Törölje a "Nem tudom" kifejezést.
"Nem tudok" olyan szavak, amelyek nagyon korlátozottak vagyunk. Henry Ford szárnyas mondata: "Vagy úgy gondolja, hogy teheti ezt, vagy úgy gondolja, hogy nem lehet, minden esetben igazad van".
Amit mondasz, a tapasztalatod lesz. A szavaid a cselekvésed gondolatai, és körülötte valóságot hoznak létre. Tehát, amikor azt mondod: "Nem tudom", olyan helyzetet teremtesz, amelyben tényleg nem tehetsz valamit.

Egyszerű kísérletet hajtson végre. Állj fel, kezed lefelé. Az Ön feladata, hogy emelje fel a kezét. Az első esetben mondd magadnak: "Fel tudom emelni a kezem." Érezd jól, ahogy a kezed könnyedén felmegy. És most próbáld meg ismét felemelni a kezedet, de először mondd el magadnak; "Nem tudom felemelni a kezemet." Hogyan reagált a testetek ezúttal? Ebben az esetben, hogy felemelje a kezét, nagyon nagy erőfeszítést kell tennie, vagy egyáltalán nem emelné őket.

Emlékezz az életed helyzetére, ha biztos benne, hogy nem tehetsz valamit. Talán valami bonyolult projekt vagy feladat. Vagy talán van valami, amit később eloltasz, azt mondod magadnak, hogy soha nem teheted meg. Kezdje el elmondani magának és másoknak egy teljesen ellentétes történetet. Kezdje mondani magának: "Meg tudom csinálni". Teljesen más energiát érez, és megy előre az első lépéseket. Mindenre képesek vagyunk. Csak a tudatunk van. Mindig emlékezzen erre!

2) Kizárja a "Nem tudom" szót.
Ez egy olyan kifejezés, amelyet sokan a nap folyamán használnak.
Minél gyakrabban használod ezeket a szavakat, annál gyakrabban fogsz olyan helyzetekben lenni, ahol nem tudsz az A ponttól a B pontig elmozdulni, mert egyszerűen nem tudod, hogyan kell csinálni, vagy egyszerűen nem találod a választ, fogd be magad a "Nem tudom" vagy a "Nem tudom" kifejezésre, állíts le magadat, és fordítsd el újra azt, amit mondott.

Például, ha azt mondja magának: "Ma nem mehetek a tornaterembe, mert elfoglalt vagyok", átfogalmazza ezt a kijelentést, amely így hangzik: "Várom, hogy holnap keményen dolgozom az edzőteremben".

Ha hallja, hogy mondja ki a "Nem tudom" kifejezést, durván mondja ki a következőképpen: "Most már nincs válaszom, de megkérnék valakit, vagy végeznek kutatást, és magam találom meg a választ."
A szavai hatalmas erővel bírnak! Használd a nyelvet, hogy létrehozzam, amit álmodsz! Mindig emlékezzetek arra, hogy méltó legfélelmetesebb, legérdekesebb, vidám, boldog életet érdemes! Ez azért van, mert Isteni Lelke eljött ebbe a gyönyörű testbe!

Hello, Inna, van egy helyzetem. fiú 6 hónap. Anya nem. Én magam nem tudom, mit tegyek. a fej nem működik. mint egy ködben mindent megteszek magam a rossz gondolatok kárára Nem tudok megszabadulni a bankoktól kiszállni a munkahelyen nem fizetnek, az utcán látom, hogy az elhunyt barátaim arcát nem akarom élni. de a fiúé. segítsen, ha nem késő. Éljenek 39 éve robotként, amely télen kezdődött. hogy nem segítek vagy nem segítek, valóban segít neked technikák. Azt hittem, magam is megtehetem
segítsen nekünk túlélni. a fiú egészséges volt, boldog lennék, de nyilvánvalóan ezek a szavak és a memória betelepedett bennem?

Igor, ma levelet írok neked.

Inna, jó idő, köszönöm a cikkeket. Élek a Trans-Baikal Terület északi részén. Nagyon szeretnék elköltözni innen, már a helyet is felvette, de itt sem tudjuk eladni a házat, ha lehetséges, és nem leszel zavartan, van bármi, amit elmondhat nekünk?

Hello, Svetlana! Íme néhány tipp, amire figyelni kell. 1. Minden vágy teljesíthető, ha az a legmagasabb jóért és ha összhangban van a vágyaddal. Kezdje a férje kérdésére adott válaszsal: "Miért akarom ezt?" Ez segít megérteni, hogy ez valóban a célod és hogy összhangban állsz a vágyaddal. Nézz magadban olyan hitekre, amelyek megakadályozzák a mozgásodat. Például félhet attól, hogy új munkát vagy másokat kell keresnie, talán a szüleid ott maradnak, és nem akarja elhagyni őket. Ezt te magad csak meg tudja határozni. Azok a hitek, amelyeket találsz, megváltozik az ellenkezőjével. 3. Irányítsd figyelmedet arra a tényre, hogy nem tudja eladni a házat, mennyire jó, hogy eladtad. Képzelje el, milyen színekben mozogtál, mennyire érdekes egy új hely, stb. Teljesen más energia lesz. Ez lesz az út a cél felé. 4. Az univerzumnak sok meglepetése van. És kiderülhet, hogy a költözött út nem a ház értékesítésén alapul. Ezért ugyanúgy tartsd meg a végső célt a fejedben - örömteli életet élj máshol. Svetlana, a levélből nincs gond, nagyon jó. A szorongás attól a ténytől, hogy ez nem működik, teljesen más irányba vezet a vágytól. Általában álmodj meg, örülj, hogy hamarosan új, érdekes életszakaszra fog jönni, biztosan tudja, hogy ez meg fog történni. Tudd, hogy ez akkor fog megtörténni, amikor a megfelelő idő megérkezik. Küldök neked az energiámat, és elképzelni, hogyan írtad nekem, hogy minden kiderült.

Inna, köszönöm. Ha minden erődre tartasz, és "ragaszkodsz" egy szalmához, tudni kell, hogy van egy személy, aki hisz benne. ez fontos. Sok szerencsét neked, és minden "nagyszerű lenne"!

"Amikor elkezdték a munkát, az összes olyan szabály, ami a szeretetedtől függő világegyetemtől nézve nagyon kétségesnek tűnt, de úgy döntöttem. ez nem lesz rosszabb. Rosszabb nem volt, jobb lett, és sokat! Kezdetben csak segített nekem hinni magamban és az én ereimben, és tényleg megérdemlem mindazt, amit akarok (és ezzel hatalmas problémák voltak). Néhány képzés után az univerzumot csak hitték, mert minden törvény elkezdett dolgozni, és az élet egyre jobbá és jobbá válik)) És nem találok olyan szavakat, amelyek kifejezetten hálámat fejeznék ki, boldog élet). "

"Azt hiszem, ez volt a vonzás törvénye, ami elvitt engem Inna. Kétségbeesetten jöttem hozzá. Inna azt tanította, hogy tudatosan irányítsam a gondolataimat és az életemet az új színekkel! Tanfolyamaink segítségével megtanultam, hogyan vonjak kellemes élményeket az életembe. Csodálatos és izgalmas! Inna nagyon kedves, érzékeny és író ember! Nagyon, nagyon, nagyon hálás vagyok neki! "

- Inna, te egy varázsló vagy! Találkozóink után csodálatos dolgok történnek! Még az egyszerű kommunikáció arról is, hogy hogyan lehet megtanulni szeretni magát, és hallgatni magad, már érdekes mágikus eseményeket vonz az életemben! "

Kapcsolódó cikkek