11 Azok a kifejezések, amelyeket egy ember mond, amikor igazán szeret, creu

11 Azok a kifejezések, amelyeket egy ember mond, amikor igazán szeret, creu

A nőknek van egy egész arzenáljuk a mondatokat, amelyeket mondunk, amikor egy ember nem szeret minket. A testbeszédet használjuk, forgatjuk a szemünket, hogy megmutassuk a nem kívánt embert, hogy itt nem szívesen látja.

De mi a helyzet a férfiakkal? Kevésbé beszédes szexnek tekintik őket, bár tényleg eléggé megmondják nekünk, hogy nem mindig állunk készen arra, hogy halljuk, amit valójában nem akarunk hallani.

De vannak olyan kifejezések, amelyeket egy ember csak akkor mond, ha egy nő nagyon szeret:

1. "Emlékeztetett rád"
Lehet, hogy nem mindig mondja el, mit gondol rólad, hogy elrejtse érzéseit, és ne legyen egyszerű. De arról fog beszélni, hogy mi is emlékeztetett rád, mert valóban azt akarja, hogy tudd erről.

2. "Segíteni tudok ezzel"
Az emberek úgy érzik, hogy szükségük van rá. Hasznos lehet neked. És ha segítséget nyújt, akkor nem közömbös hozzá. A férfiak készek tenni valamit azok számára, akikről gondoskodnak, akiknek külön tervük van.

3. "Jól nézel ki"
Ha valaki ezt mondja, hagyja abba, hogy mit gondol. Tényleg úgy gondolja, hogy jól nézel ki, és azt akarja, hogy tudd ezt.

4. "Beszéltem anyámmal ..."
Ha megemlíti az anyját, és elmondja neked, hogy mit mondott, ő vagy a legjobb barátod vagy ő szeret. A férfiak ritkán osztoznak a családjukban, különösen az anyjuknál. Mert ha elmondja neked, akkor különleges bizalmi szinten van.

5. "Ideges vagyok / aggódom"
Ha az ember nyíltan felismeri az érzelmeit - és ez nem öröm és boldogság, és nem csak "minden rendben van", akkor elég bízik benne, hogy megosszák érzéseit.

6. "Hol voltál? Hogy vagy?
Úgy tűnik, hogy ez a legegyszerűbb módja a beszélgetésnek, de mindenki megkapja veled? Nem, nem az. Csak az, akit valóban érdekel, és aki jobban megismerni akarja, és megmutatja érdeklődését.

7. "Olyan vonzó vagy"
Nos, ez egy nyilvánvaló bók, amelyet nem egyetlen lány csinál, hanem csak egy nagyon vonzó. Talán nem komoly, de nyilvánvaló, hogy nem lélegzik önnek.

8. "Észrevettem, hogy ..."
Ha egy férfi azt mondja, hogy észrevett valamit, amit mondasz, ruhát, ételt, akkor tényleg figyelmet fordít rád, milyen ember vagy, mit érdekel - és nem azért, mert a legjobbat akarja barátom ...

9. "Hiányzol neked"
A férfiak ritkán mondják ezt, és ha azt mondják, biztosan olyan érzelmeket jelentenek, amelyek nem tudják, hogyan kell helyesen kifejeződni.

10. "Ott leszek"
"Ha van valami, közel vagyok", "Van valaki, aki beszélni szeretne erről?", "Mindig örülök, hogy meghallgatom", "Beszéljünk" - mindez azt mutatja, hogy az életed része lesz.

11. Egy becenevet hív
Szóval azt akarja, hogy te vagy az övé.

Kapcsolódó cikkek