Anglia kupája az ötödik ligában - a negyeddöntőben

Az "SE" kiemeli az FA Kupa 1/8-as döntőjének mérkőzéseit.

ÚJ ENGLISH FAIRY TALE: "LINCOLN CITY"

Az FA-kupa híres, mert benne egy par a legerősebb klubok a világ versenyeznek az amatőr, de törpe csapatok ritkán jut messzire. Az utóbbi időben a szezon előtt a klub a félig League elment a negyeddöntőbe a Cup 1914 (akkor volt CRC), de szombaton, történelem újraírt: a vezető az ötödik kényszeríteni England Division „Lincoln City” az úton verte a képviselője a Premier League, „Burnley ”.

"Arsenal"? A szendvics nem fog enni!

125 font 45 éves tartalék kapus, „Sutton United” Wayne Shaw felszívódik izmos szendvics csak a mérkőzés során - ez minden van tudni a rivális „Arsenal” a 1/8 döntőben a jutott.

Bár nem, nem minden. Ugyanaz a kapus néhány órával a mérkőzés előtt egy porszívóval ment körül, és megtisztította a padot.

Kapus, edző, kultikus hős. És Wayne Shaw még mindig csinálja a hooveringt. @suttonunited pic.twitter.com/8mcCFHZke8

Kapitány „Sutton” is lenyűgöző középpályás Collins dolgozik egy építőipari vállalat, és a hétvégén gólt - a pontos lövés az előző körben hozta az ötödik bajnoki csapat győzelem a „Leeds”.

De az "Arsenal" sem Collins, sem Shaw, sem más játékosok, "Sutton" nem szerezte. De persze emlékezett. Ahogy rajongók: az elején a mérkőzés a pályán zsúfolt stadionchik futott félmeztelen férfi fejét a fehér- és a zsiráf, melyen a „Kiss me”.

Ma este Ganders Green Lane.

Ezután a labdarúgás maga is háttérbe szorult, bár a "Sutton" küzdött, és egyszer még a keresztlécen is. De semmit sem tehetek a csapattal kapcsolatban, ami az angol klubok hierarchiájában százval magasabb. A „Arsenal” most vár egy új teszt az ötödik osztály - a negyeddöntőben a „Emirates” jönnek „Lincoln City”.

ÚJ JOGI VONATKOZÁS

Champion of England előestéjén az első a történelemben, a játék lő a Bajnokok Ligája legyőzte a klub harmadik bajnoki teljesítmény. „Lester” sikerült kihagyni „Millwall” hozzáadott időben, bár szinte az egész időt ellen játszik tíz ellenfelek - a 52 percben eltávolítjuk Cooper.

„Azt hiszem, ez a vereség fog tenni jó - Claudio Ranieri nem tudja, hogyan kell igazolni magát sajtótájékoztatókon -. A rivális harcolt, és nem vagyunk, és meg kell tanulni.” Millwall „ez a vágy szükségem katonák, azt kell gladiátorok. ”. Mert „Leicester” riasztó: a bajnok a közeljövőben a kiesési zónát és már veszít még egy csapat az alacsonyabb osztályba. Időközben a bookies Ranieri-t kedvelte a versenyben a következő lemondásra a Premier League-ben. A mese túl gyorsan válik rémálommá.

SLUTSKY SAID HET-TRICK Caine

"Tottenham" könnyedén legyőzte a "Fulham" -ot Harry Kane három céljának köszönhetően. Anglia csatára az első félidőben szerezte meg a bal oldali, a második - két gólt a jobb lábával. A kalap trükkje jóváhagyta Kane-t a londoni polgármester státuszában: a 22. derbiban az angol kétszer egymástól pontosan különbözött. Érdekes módon a "Tottenham" következő riválisa szintén londoni klub lesz - "Millwall".

De Kane akcióit Leonid Slutsky érdeklődéssel figyelte. akinek CSKA a tavalyi év végén "Tottenham" utolsó meccsen játszott. Mellette ült egy másik munkanélküli edző Alan Pardew. Kíváncsi vagyok, ki közülük gyorsan visszatér a játékba?

RUGBY MATCH MISTERED GUARDIANE

"Manchester City" váratlanul nem sikerült a klubbajnokságot Anglia - "Huddersfield". A meccs véget ért a gólszerzés, és a "városiak" egyébként elveszíthetik. A Bravo, aki most a csapat második kapusává vált, az év első alkalommal játszott szárazban, de ez a vége a városnak. „Szeretném megköszönni a csapatnak, mert nehéz volt, - mondta, miután az utolsó sípszó Guardiola -. A minap a stadionban tartott rögbi mérkőzés (” Huddersfield Giants „találkozott” Salford Vörös Ördögök. „- megjegyzés.” SE „), és a sérült mező lelassította a játékot, de még mindig jól teljesítettünk. " Kíváncsi vagyok, miféle kifogás lesz Guardiola legközelebb.

MOURINIU "CHELSEA" -gal mondja

Az "MJ" egyfajta rekordot hozott: a Mata-val kezdődött a "Blackburn" a meccset. Pogba. Schweinsteiger. Ibrahimovic. Bailly. Show és a kapus Henderson. amelynek összértéke 192,5 millió font volt. Egy ilyen drága tartalék nem volt az FA Kupa történetében.

Man United labda Blackburnban vasárnap 197,5 millió fontot fizetett. A legdrágább az FA Kupa történetében. # 128552; pic.twitter.com/CN0yjX7pX9

Egy pár tartalékos eredményt ért el: Pogba átengedte a mezőny felét az Ibrahimovic-nek, és a vállalati stílusban szerezte meg a nyertes célt. A meccs után Jose Mourinho dicsérte őket, és ... a fiút, aki a golyókat szolgálja. - A jobb kezemben lévõ labdajáték csodálatos volt - mosolygott a portugál. Senki sem vette észre, hogy ez a szarkazmus vagy sem.

24. szám a Zlatan számára

"Burnley" - "Lincoln City" - 0: 1 (0: 0). Cél: Reggette, 89.

"Huddersfield" - "Manchester City" - 0: 0.

"Millwall" - "Leicester" - 1: 0 (0: 0). Cél: Cummings, 90.

"Wolverhampton" - "Chelsea" - 0: 2 (0: 0). Célok: Pedro, 65 (0: 1). Diego Costa, 89 (0: 2).

"Fulham" - "Tottenham" - 0: 3 (0: 1). Célok: Kane, 16 (0: 1). Kane, 51 (0: 2). Kane, 73 (0: 3).

"Blackburn" - "Manchester United" - 1: 2 (1: 1). Célok: Graham, 17 (1: 0). Rashford, 27 (1: 1). Ibrahimovic, 75 (1: 2).

"Sutton United" - "Arsenal" - 0: 2 (0: 1). Célok: Lucas, 26 (0: 1). Walcott, 55 (0: 2).