9 Városi kórház (Kosinova), Oroszország, Szentpétervár, Kosinov utca, ház 19 - vélemények,

Ezen napok egyike a nőgyógyászatból származott, gyors volt a terhesség megszakításának veszélyével. Szeretném tudomásul venni a személyzet udvarias kezelését a recepcióval kezdődően. Figyelemreméltó emberek, a kórházi kezeléstől való félelem azonnal elesett. A nővér irodájában mindenki, aki szimpatikus és megértő, szimpatikus, bátorítja. Értsétek meg, hogy az injekciók fájdalmasak és a gyógyszert nagyon lassan adagolják. Az orvosokról azt akarom mondani, hogy számukra ugyanúgy fontosabbak azok a betegek, akik a műtéten fekszenek. Vasiliev doktor óvatosan átvett, és meghallgatta, megkérdezte, és átvette a keneteket. Nem kényelmesen az orvos elé egy ember nem érezte magát. Hát és a figyelemre méltó lány az orvosnak, sajnos egy ismeretlen név, nagyon pozitív és kedves ember. És most a kórházról. A WC a padlón van, az ajtók nem záródnak le. Zuhany is. Háromféle kamrát kínál: 4-5 fő számára ingyen, 2 (kényelem nélkül) és egy, ahol minden van. Az étel szörnyű, néha csak lehetetlen enni. A földszinti kávézó megmentett. Fecskendőket és gyógyszereket vásároltam magam. De be

Ntsipe, feküdj le oda. A legfontosabb dolog a check-out fejlesztésekkel.

Tisztaság, javítás, kényelem

A nőgyógyászat megőrzésére gondolok. Megmondom, ha mentették, akkor nem itt. A tisztítás és a sávozás jól működik. Az áramlás óriási.
De a kislány a megőrzésen, hogy hányan nem beszéltek, önmaguk elhagyták. Kolyat ugyanaz. Nincsenek dobók. Az uzi sorban másfél óra. A szegény lányok ülése, akik akkor felkelnek, nem kívánatos, hideg folyosón, várva.

A kamarák tisztességesek. De nincs tisztítás és megőrzés. Emellett egy abortuszos patakot is nézel, hallgatod a kopogtatásodat és a könnyedeket, hogy egészként rázkódnak, és nem is vas idegeket.

Az orvosoknak futniuk kell, nem mondanak semmit. Minden a terv szerint és adyu szerint. Mi a terv, amiért. Ha nem mentem a mentőautóra, itt a megőrzésre, ami nem esett volna le.
Igen, és újra megjavítják. A falak festése. csak terhes légzéshez. A tisztítónő a földre mossa. Egy mosdó és WC egy hete és másfél soha.

Étkezés átlaga. Néha rosszabb, de bárhol is volt, hogy a hazugságon fekszem, jobb volt. ma este

Például borschtban ebéd közben a reggeli hajdina zabkása lebegett))))))

A gyógyszerek ingyenesek és az etamzilát. Minden más, amit vásárol.

Tisztaság, javítás, kényelem

A sürgősségi coloproctológiai osztályon feküdt. Véleményem: jobb, ha nem az elsősegélynyújtásra, hanem az első jeleire, hogy jöjjön személyesen. Ezután választhat egy orvos, osztály (lehetőleg 2 ágyas szoba, mert van WC, zuhany) és felkészülni a műtétre. És akkor a művelet jobb lesz, és a helyreállítás gyorsabb lesz. Az étel normális, ha van ilyen, van egy kávézó. Személyzet - gondoskodás, az orvosok nem szeszélyesek (kivéve a kezelést). Postoperatív folyamat - nagyon egyszerű, egy öltözködés, majd kisebb mozgás, azaz lefeküdni.

8 hónapja nőgyógyászatban voltam két petefészek-cisztával. Én fizettem a biztosítót. Med. nővére hamke a hamke! Laparoszkópiát készítettek. Három hónap után a nőgyógyász (nem a kórházban) egy cisztát csinált, és ugyanabban a helyiségben ül. Bár a tanúsítványban azt írták, hogy mindkettőt eltávolították. És pénzt kaptak a biztosításból. Az injekciók szörnyűek voltak - nyilvánvalóan megérintették az idegességet, eddig az injekció helyén lévő láb nem érzi semmit. Nem tudom megmondani a gyümölcsök megőrzéséért, de a lányok szinte mindegyik sorban álltak a tisztításhoz. Úgy gondolom, hogy ilyen orvosi segítséggel senki sem igényel kényelmes körülményeket. Bár ebben nem sok, még a fizetett kamarákban sem. Nevetséges mondani, de a párnát meg kellett győzni, hogy kiadják, elrejtik, hogy ne lopjanak. Ez egy rémálom!

Fekvő nőgyógyászat, normál kórházi, ha nem a legjobb, a személyzet barátságos, segítőkész, kruglosuochno az osztály egy ügyeletes orvos, a ház kiváló állapotban van, és nincs érzés, hogy feküdjön a pajtában. Az összes negatív visszajelzés tudok mondani az embereknek, ha annyira finnyás megy magánklinikák, és ott lesz kifújja porrészecskék (és nem a tény) a pénzt, és nem tudom, hogyan és miért kell kezelni. És ingyen gyógyszert a 9. kórházban, csak a paradicsomi feltételeket.

Tisztaság, javítás, kényelem

Kapcsolódó cikkek