163 Visszautasítás a városi klinikai kórházban № 54 az москва, Преображенское, шитова

Kétszer volt az 54-es kórház nőgyógyászati ​​osztályánál, és mindkét alkalommal Dr. Olga Salomatovna operált. Nagyon illetékes orvos, barátságos és szimpatikus ember, kiváló szakember és nagyon kedves nő. Köszönöm neki és az egész méznek. az ágazat munkatársai! A betegekkel szembeni hozzáállás kiváló, figyelemre és együttérzésre van szükség, a kórházi táplálék nagyon jó, nem panaszkodtunk. Nagyon boldog vagyok, hogy ebben a részlegben és egy ilyen jó orvosban voltam.

Köszönöm a traumatológiai osztály orvosainak, személyesen a Fedorov Sergey Evgenievich, Makarov Dmitry Gennadievich osztályvezetőnek. Hála nekik, sikeresen elvégeztem két műveletet: 3.07.13 egy lemezt helyeztek a törött könyökre. A csontok megfelelően fuzionáltak és a kéz normálisan működik. 19.11.13 a lemezt eltávolítják, a műtét utáni időszak fájdalommentesen ment végbe :), a kéz rendben van. Köszönöm a professzionalizmus és a humánus hozzáállásod :) :) :)

Szeretném kifejezni nagy köszönetemet Kozlov Alekszej Vladimirovicsnak! A professzionalizmus, a tudás az üzleti. Tapasztalata és tudása az összes finomságról, a kezelés folyamatának megfelelő kiválasztásáról érdemel nagy tiszteletet és bizalmat abban, hogy az egészség biztonságos. Ezen kívül Alexei Vladimirovich egy nagyon pozitív személy, aki mindig jó, egészséges életmódra fog állni, és ami a legfontosabb az önbizalom! Köszönöm mindent! A legjobb nőgyógyász, profi és őrülten jó ember!

Őszinte hálát adunk a traumatológiai osztály minden személyzetének, a kedvességért, a figyelemért, az érzékenységért, a magas szakmai színvonalért és a betegek körültekintő hozzáállásától. Az osztályon elkötelezett munkájuknak köszönhetően az ideális tisztaságot és rendet mindig fenntartják. Nagyon köszönöm mindent! Minden a legjobb neked. 413. Kamara: Tkacheva Olga, Belova Galina, Silkina Alena, Smirnova Maria, Smirnova Valentina, Yartseva Irina, Zaitseva Lyudmila.

A kórházból írok. Nagyon felelős személyzet a női osztályon, nagyon figyelmes és gondoskodó. Vészhelyzetben bürokrácia van, amikor minden fáj, és oda-vissza jársz, de ez a rendszer egésze, nem pedig a kórház kérdése. Még akut fájdalmakkal ellátott, fizetett klinikánál egy órán át ültem egy élő sorban az uziban. Az ápolónők és az ápolónők általában nagyok, sokáig nem láttam ilyen őszinteséget. Isten adjon neked minden boldogságot és egészséget, ne legyen beteg.

Dr. Sadovnikov Valerij Nikolajevicsnak köszönhetően a professzionalizmus és a szívélyes betegség iránt a betegek iránt, amelyek korunkban még nem olyan közönségesek, mint egy orvosi szakmában. Nagyon köszönöm. Gorlova E.S.

Nagy köszönetet szeretnénk mondani a sebésznek, Mukabenov Sanal Hordovich-nak! Sanal Khordovich tudta, hogy egy férfi diagnózisát nem adja fel, nem dobta le a kezét, és addig az utolsóig, amikor mindent megtett, és még többet megtett.

Kiváló kórház. Igen, a régi, de ami a legfontosabb, meggyógyult a szívből és meggyógyult. Az urológiában, ahol akut pyelonephritisben feküdtem, kiváló orvos, érzékeny nővérek, nem is akartam elmenni. Tisztított minden nap, dörzsölte az ágy porából, még a falakat is. Ők meglepően jól táplálkoztak, minden nap almát adtak, kefir egy snackért. A szívből kezelt, napi 4 csípő, a pap még mindig fáj. De a vesék minden rendben van).

Ezen a héten megnézem. Már alig várom a kitörés napját, hogy kivegyem a lábamat. Az orvosokról nem mondhatok semmi rosszat, de csakúgy, mint a jó. Náluk öt percig beszéltem az egész kórházban való tartózkodásról. A gerinc hernyójával hoztak a mentőhöz. Helyezzen sérülést. A 15. évben egyáltalán nem vették igénybe, mivel a mentő orvos nem esküdött a várószobában lévő hamovat napellenzőkre. Az 54-ben azonnal figyelmeztettek minket, nem gyógyítunk, nem profilt, csak levesszük a fájdalmat. 18 napig feküdt. A fájdalom már elmúlt. Legközelebb ›

Az orvos rossz neve. Sajnálom. Dinara Ericovna. Nem ismerem a vezetéknevet.

Nagy köszönetet szeretnénk mondani a sebésznek, Mukabenov Sanal Hordovich-nak! Sanal Khordovich tudta, hogy egy férfi diagnózisát nem adja fel, nem dobta le a kezét, és addig az utolsóig, amikor mindent megtett, és még többet megtett.

Ezen a héten megnézem. Már alig várom a kitörés napját, hogy kivegyem a lábamat. Az orvosokról nem mondhatok semmi rosszat, de csakúgy, mint a jó. Náluk öt percig beszéltem az egész kórházban való tartózkodásról. A gerinc hernyójával hoztak a mentőhöz. Helyezzen sérülést. A 15. évben egyáltalán nem vették igénybe, mivel a mentő orvos nem esküdött a várószobában lévő hamovat napellenzőkre. Az 54-ben azonnal figyelmeztettek minket, nem gyógyítunk, nem profilt, csak levesszük a fájdalmat. 18 napig feküdt. A fájdalom már elmúlt. Legközelebb ›

Kiváló kórház. Igen, a régi, de ami a legfontosabb, meggyógyult a szívből és meggyógyult. Az urológiában, ahol akut pyelonephritisben feküdtem, kiváló orvos, érzékeny nővérek, nem is akartam elmenni. Tisztított minden nap, dörzsölte az ágy porából, még a falakat is. Ők meglepően jól táplálkoztak, minden nap almát adtak, kefir egy snackért. A szívből kezelt, napi 4 csípő, a pap még mindig fáj. De a vesék minden rendben van).

Kapcsolódó cikkek