360 ezer

„Amennyire én tudom, ez a folyamat, van Sechin követelt több milliárd valamit RBC, majd a bíróság egyetértett abban, hogy igaza volt, de az összeg, véleményem szerint, mintegy 360 ezer fő (rubelt.) - apró igazán , semmi szörnyűség nem történt ott "

360000 rubel jelentéktelen összeget? Mi az összeg az Ön számára?

Valójában ez az RBC és Rosneft közötti tárgyalás eredménye. És ott az összegek teljesen más. Millions of milliárdok fonódnak ott! Természetesen számukra ez az összeg nem annyira.

És hasonlítsuk össze jövedelmünket - ez nem hasonlítható össze.

360 ezer rubel - egy összeg egy egyszerű ember számára, megfizethetetlen. Bár a környezetemben gyakran, sajnos, meg kell keresni, hol lehet kapni. Például az osztálytársamnak már szüksége van egy műveletre, amely már egy évre cseréli a kötést, és a fájdalom elviselhetetlen, és nincsenek kvóták a műveletre, és nem. Valaki elektromos kerekesszéket igényel, valakinek orvosi ágy van. És szabad eszközök a rehabilitációhoz mind vágott, mind vágott.

Ha az elnök 360000 (rubelt) „összeg jelentéktelen, valóban.” - hadd megosztani, és miért a betegek és fogyatékkal élők kénytelenek menni az interneten egy kinyújtott kéz !.

Egy ilyen holding esetében, mint az RBC, ez az összeg valóban jelentéktelen.

Sechin nem védi, mert nem szeretem őt, hanem a tényt! Ha igazat mondtak neked, nem tudsz kiszökni tőle, mert mindig van bizonyíték, mert igaz. Ha rágalmaztok, akkor a rágalmazást büntetni kell, akárki hozza létre! Nem létezhet kétszeres szabvány.

Lehetséges, hogy Sechen rágalmazott? Lehet!

Lehetséges-e olyan helyzet, amellyel a bíróság nem határozatképes döntést hozott, figyelembe véve Sechin személyiségét? Lehet!

De nincs elég információnk veled, hogy megvédjük ezt az oldalt, tehát nem fogom megtenni.

És 360 ezer rubel. - egy kicsit több! Próbálja ugyanazt, mint a RBC, a közönség mond valamit hazudik Sechin! Lefagyhat néhány milliót! Tehát az RBC sajnálta is!