12 Kaliberű traumás patronok - népszerű fegyver

rus431 írta (a): a csont kellett törni))) Azt hiszem, hogy nem érzi, de legalábbis jó lenne azt gondolni, hogy használja a figyelmeztetést. Itt önvédelmi meszespatron. van egy recept plasztin golyók, ha érdekes olvasni


Megértem, hogy a gyurmát nem lehet lőni a hidegben. És idővel sziklás.

És maga nem tud egy traumás patront felszerelni? Láttam a tévében az államokban a rendőrség a traumát 12 cal. ahol a feltűnő elem egy homokos kis tasak, stabilizátorral a szalagon. Pontosan veri!

A rendőrségnek van egy másik feladata.
Nem tudom megérteni, kollégáim, miért van szükségük traumátokra a normál fegyvereknél.
Ha készen áll, hogy lőni a férfit gladkostvol travmatiki jelenti helyzetet úgy, hogy uzhegotovy való lövést, hogy bíróság elé - idő (ami mellesleg Poher - mi lőszer lőni, így sokkal több lesz kérdés a jogszerűségét lövészet) megtekintheti az „igazi” ellenséges fegyvereket nem állt meg, és mersz lőni, majd folytatta a támadást, és valószínűleg akkor már megpróbálta megölni - kettő. Mit akarsz elérni ezekkel a traumákkal? Még dühösek azok, akik nagyon komoly szándékokkal támadtak?
100% -ban meg vagyok győződve arról, hogy a hosszú csövű sima csövű fegyverek traumás patronjainak nincs értelme az önvédelemhez. Ez a rendőrség nem halálos jogorvoslat. Kizárólagosan. Demonstráció a szétszóródásra, a tömeg megfélemlítésére stb. Stb. Kérdésem van - kihez fordulna egy normál fegyverrel és gumi-műanyag-homok- és nyíl fegyverrel?

Kérdésem van - kihez fordulna egy normál fegyverrel és gumi-műanyag-homok- és nyíl fegyverrel?


a válaszom a saját bejegyzésedben van:

Demonstráció a szétszóródásra, a tömeg megfélemlítésére stb. Stb.

Kapcsolódó cikkek