44 éves Kabo Olga másodszor lett anya!

Kockázatos nagynének 40 éves - születéskor ebben a korban! 42 éves vagyok, két fiú, de egy puskával nem kényszerítek egy harmadik gyermeket! Minden időben. itt Kabo - vegye fiát 52 évig az iskolába - vicces!


Ne ítéljétek meg, hogy ne ítéljetek meg. Nem minden Isten küld időre, akitől szülni szeretnék. És nevetve az a tény, hogy 52-ben a fia az iskolába fog vezetni - ez istenkáromlás!

És mi bántotta meg? Egy jó fiú Evelinából. A civilizált emberek szégyellni fogják kérni!

Megértem, hogy valóban úgy akarok kinézni, mint egy igazi európai civilizált lány, és őszintén nem értem, hogy a Down-szindrómával rendelkező személy eltér a normális személytől. De szeretne ilyen jó fiú?

vendég
És mi bántotta meg? Egy jó fiú Evelinából. A civilizált emberek szégyellni fogják kérni!
Megértem, hogy valóban úgy akarok kinézni, mint egy igazi európai civilizált lány, és őszintén nem értem, hogy a Down-szindrómával rendelkező személy eltér a normális személytől. De szeretne ilyen jó fiú?


Támogassa a Bled-eket és örüljetek - ugyanazok a csecsemőbetegek szülők.
Jobb, ha kevesebb egészséges gyermek és beteg. (((((
Sajnos, persze nem mindenki olyan, de a legtöbbjük

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek