27 - Szeretne túlélni?

- Itt van. - Az autó leállítása, a sofőr, egy fiatal, piszkos fickó, bólintott a faluban.

- Ellenőrizzük - mondta Fantómas, aki mellette ült, és görnyedt mosollyal. - Ez a pár itt van vagy nem.

- Pikin azt mondta, hogy itt lehetnek - mondta az izmos férfi a mögötte levő álcázáson. - Ha Zhorka itt van, én megszakítom, kurva, személyesen.

- Miért nem hagytad a kerítés közelében? Fantômas gúnyosan fordult hozzá. - Vagy később hagyta? Ez a gonosz átkozta.

- Röviden szólva - mondta Fantomas -, most már te vagy. A két autóra pillantott, akik a második kocsiból jöttek fel. Tehát, nem kipish, meg fogja találni, ahol Turkina Elizaveta Vasilyevna ott lakik.

Flip múlt. Meg kell lennie.

- Jobb, ha megtudnád, hol van a nagymama háza, "a kemény ember beavatkozott", és átitassa a vizet inni. "

- Igazából igen - felelte Fantómas, szemmel láthatóan.

- De ez az - felelte a srácok, akik az autójuk felé tartottak. - Ha bármelyikőtök tudja Zhorkát, akkor jobb, ha nem megy.

- Nem ismer minket - mondta az egyik srác.

- Ha ott van - mondta Fantomas -, gyere vissza. Fotó van. Tehát megtudja. És Litkov, ez a kurva is.

- Hogy vagy? - Hazudni akar az orosz tűzhelyre, kérdezte Lena.

"Lassan", halványan elmosolyodott. - Egy kicsit fáj.

- Orvosra van szükségünk - sóhajtott fel. - Ott van a golyó. Ezenkívül a borda töredezett. Erős vagy. - A kályhához kötődő lépcsőn felállt, és megcsókolta az ajkát. - Lázad van.

"Megállok", Zhora újra mosolyogni kezdett. "Mindent el tudok intézni veled." A nagyi jó, - emlékezett a háziasszonyra, - tejet ad. És reggel, amikor a tehenet tejre emeli, megpróbálja nem zajt kavarni. Valentina segít neki.

- Elizabeth Vassilyevna Valin anyja azt mondta, hogy megsebesültetek, a Kaukázustól származott. Tehát ő gondoskodik rólad. Van egy fia, Dagestanban, SOBRe-ben.

- Tudom - bólintott Georgi. - A rendőr. Különleges Rapid Reaction Squad.

- Azt mondta, hogy hamarosan vissza kell térnie - mondta Lena.

- Akkor el kell hagynia - mondta -, vagy másképp.

- Ne aggódj, minden rendben lesz.

- Mire gondolsz? Megkérdezte Valentina anyját, aki elment a konyhába, mosolyogva.

- Hőmérséklet van. - Lena leereszkedett.

- Van egy nagymama, aki egyedül él - Georgi félénken pillantott, felajánlotta Alexandra Vassilyevnát - egy boszorkány doktor. Ő képes gyógyítani minden sebet. Talán adjuk meg?

- Természetesen - felelte Lena. - Elmegy? - És idegesen nézegette a belépett Valyát.

- Menj - nyugtatta meg. - Már én voltam vele. Azt mondta, később jön. Most van a városból emberek.

- Azt mondta nekem - mondta gúnyosan Georgy -, összeesküvést fognak kivinni egy golyóról?

- Bármit tehet. Valentina szemrehányóan nézett rá. - Kilencven év alatt van. Felemelte a lányt.

- De még életben vagyok.

- Ne légy csend! - kiáltotta Lena.

- Rendben van, kislányom - mondta a háziasszony elismerően. - Ne engedje, hogy lejön, amíg fiatal vagy. És akkor a szenvedély lesz, ha az ember azonnal elkezdi szabályozni. Most menjünk hozzá. És te, galamb, ne rúgd. Szigorúan nézett Zhorara. - Végül is, mennyivel jobb neked akarunk.

- Megérted? Lena megmutatta neki a nyelvet. A nők elhagyták a házat. Beszélgetni valamit, Valya és Lena jöttek a kapun. A házigazda és Alexandra Vasziljevna becsukta a kastély ajtaját. A G-8 lassan haladt a ház mellett.

- Tényleg? - Valentina bólintott az autóhoz. - Mindenki jön a faluba, hogy látogassa meg a rokonokat a nyárra. Végül is minden a városban kedves. És itt a burgonyát és más termékeket kell beírni.

- Nézd, babonki! - intett a fiatal nő a kilencedik kilencedik kilencedik lábánál. Lehet, hogy megállsz, de Fedya? - Kihúzódott, hangosan felelte a sötét látványos buszvezetőt. - Este velem járok velük.

- Itt az mondjuk Paschke - nevetett az egyik férfi a „kulcslyuk” a nők - az is kérdezi.

Maria kinézett az ablakon, és látta a kocsit is. Közelben a füvön ültek és több fiatal férfit füstöltek. Felállt, kinézett a félig nyitott ablakban, és megnézte az autó számát. A busz felé a sebesség a "nyolc" volt.

"Van egy" - mondta a G8 izgatott fickója.

- Ott lakik, ez a nagymama. Egy kicsit átmentük a házat. Ekkor két nő jött ki. Az egyik pontosan egy nővér. Másoltam le a légy.

- Azt is megtudtam - mondta a második. - Litkova. Lenka-t már párszor láttam.

- Tehát ez a gerinc is ott van - mondta Fantomas, felemelkedve a fűből. - Hát akkor? - A kocsiba került. - Egy udvarias látogatást tettünk.

Az autókat egy rendszeres személyszállító busz megközelítette. A lemezen "Ramon - Karachun" volt írva. A "kilencvenkilencedik" a helyszínről lüktetett, a buszvezetőt kényszerítette, a kormányt csavarva, élesen fékezett és hosszú jelzést adott.

A Nyolcak is elérték a buszot.

- Apaautókat fognak vásárolni - mondta az idős autóvezető, és átkozódtak -, ezek a szopók gázokat szorongatnak.

- Megállnánk - mondta a férfi hangja dühösen -, hogy szétzúzza ezeket a versenyzőket az aszfalt dörzsölésére!

- Természetesen - felelte egy vékony, kis öregasszony egy sötét ruhában. - Később, egy kicsit. Látod, hogy hány ember van ott. A nő bólintott a négy kocsihoz, amely a ház közelében állt. - Megérkeztünk a gyerekekkel. Hogyan tudok visszautasítani valamit?

- Várni fogunk - mondta Elizaveta Vasziljevna. Búcsúzva, ő és Valentina édesanyja elhagyta a házat.

- Most már elhagytad a tetoválásokat? - kérdezte Elizabeth Vassilyevna, és a kapu közelében állt Valentina és Lena előtt. Lena zavartan leeresztette a fejét.

- Attól tartok, ezek a boszorkány orvosok - vallotta be Valya. - A kórházban róluk, ezt hallottam.

- Kórházi dohtorov - mondta az anya a tudással - mondják dühvel és irigységgel a nagymamákról. Elvégre, olvassa el, az orvosok csak tudják, hogyan kell vágni egy kést. Aztán kézzel fogják felemelni kezüket. Mint például, a betegség fut. A nagymamák pedig megtisztítják a testet az Úr nevével. Átvette magát. - Az emberek meggyógyítják az emberek imáit.

Lena gyors pillantást vetett rá, és újra lehajtotta a fejét.

- Ó! - Elizaveta Vassilyevna felemelte a kezét. - Nem tudtam, hogy Fedka megfordult. - Száraz kézzel a szemébe nézett, és a ház közelében álló autókra nézett. - Pontosan. - Bólintott, és sietett az utcán.

- Boldog - vigyázta Alexandra Vassilyevna. - A fiam várt. Azok az idők eltűntek, éltek harmóniában, mert mindegyiknek mindene volt, és most a bandyug a szenvedélyre terjeszkedett. A maffia még mindig ez. És a háború körül van. Bona Kaukázus. Büszke, zavsegda tamochki barátságosan élt. És Schas, - intett a kezével, - mindannyian küzdöttek.

- Fantomas! - Lena rémülten felkiáltott és rohant, amikor Elizaveta Vasilievna, aki közeledett az autókhoz.

- Te, fiai, nem hoztak híreket Fedka-ból? - A gyors gyaloglásból kilépve az öregasszony közeledett a G-8-hoz.

- tőle, - cserélt pillantásokat, négy erős srácra válaszolt.

- Akkor menjünk haza, drágám - mondta nyersen. - Táplálom teát, Tama éhes. Várakozás nélkül gyorsan elment a tornácra.

- Ne nyisd ki! - kiáltotta Lena, aki hangosan felszaladt az autókhoz. - Ez.

Erőszakos léptekkel lépett az álla felé. A bólogatva négy férfi rohant a megállós hostesshez. Akkora izmos volt.

- Harcolj! - Alexandra Vasilievna abbahagyta a beszélgetést. - Az emberek kedvesek! Bandits. A lövés szárazon csattant. Megrázta, elesett. - Anya! - Kétségbeesett kiáltás hallatszott a lányra, aki eldobta magát.

- Miért lőttél? - Evil megkérdezte Fantomit a vezetõ pisztolyától.

- Tehát elkezdett összeütni - mondta, és igazolta magát.

"Mindenki a házban van!" - Dobd Fantomasot. - Készíts egy nagymamát, fogd el a Zhorka-t és dobd el.

A sikoly vonzza az embereket a házból. De amikor két autót láttak, nem hagyták el a hajójukat.

Az izmos férfi elhúzta a kulcsot a halott szerető ujjairól, kétszer befordította a zárba, és kinyitotta az ajtót. Megragadtam a fegyvert, és befutottam a szobába. Három fickó rohanott utána. Az autóktól a házig még két futott. Fantomok a "kilencvenkilencedik" sofőrrel az autók közelében maradtak.

- Adja át a G8-nak - bólintott Lena Fantomas, aki eszméletlenül feküdt. A sofőr felemelte a lányt a karjába, és elvitte a G-8-ba. Egy lövés érte a házat. A golyóval áttört golyó meghalt. A házban még voltak felvételek. Fantomas a kilencvenkilencedik motor mögött ült a kezében egy pisztolyával, gyengéden felemelte magát, és a házra pillantott.

Izmos, kezével összeszorította a gyomrát, véres buborékokkal az ajkán, a fejét az ikon alatt lévő sarokban. Két másik feküdt a konyha küszöbén.

Kinyújtotta a kezét a vérplazmához, amely gyorsan eloszlatta a kötést, sápadt George összecsapta a pisztolyát térdével, és kivett egy második klipet. Két srác ugrott az ablakon, és az egyik szoba vigyorogva elengedte a pisztolyokat. Golyókkal feltöltve elesett.

Fantomas hangosan kiáltott hátulról: "Dobja el a fegyverét!", Felemelte a kezét a fegyverrel, és megnyomta a ravaszt. Egy férfi, aki egy rendőri egyenruhában futott az autóhoz, mintha becsapni kezdett volna, eldobta a kezét Makarov-lal, és lőtt.

A füttyentő golyóból fújó Fantômas kétszer megnyomta a ravaszt.

- Anya! Hallotta a közeledő férfi hangot. Megfordultam, láttam egy embert, aki álcázás közben futott a házhoz.

Felhúzta a fegyvert. Egy lövés csapódott mögötte. Fantômas összecsuklott a "kilencvenkilencedik" kürtőn, és nedves nyomot hagyva rajta a földre csúszott. Egy álcázó ember, látva, hogy a házból futó három fiú halat előrántott, felvette a "TT" -et, amely Fantómák kezéből hullott. Felrohant, karját a fejére feszítette, és kétszer lőtt. Két esett. A harmadik a kapu beton oszlopán átugrott, és három golyót lőtt. Az álcázott férfi egy lövéssel válaszolt, felugrott, és előre rohant. Látva, hogy a srác megpróbál felállni az oszlop mögül, újra lőtt. A golyó a feje fölé csapott, és a srác újra leült.

"Kezek, lélek!" - A "TT" hordó felé mutatott rá, kiabált egy férfi álcázás közben. A srác rohant vissza, és felemelte a fegyvert.

Az álcázó férfi rákattintott a ravasztra. Vaskos villódzás csapódott le a lángoló csapból. A patronok kifogytak. A fickó felállt, elvigyorodott, és pisztolyt dobott mellé, és előreugrott. Egy lövés lőtt. Az öklével csapkodta az ellenséget a földre, megütötte a gyomrában, és tetejére dobta a fejét, és ökölbe szorította öklével. A házba, egy botot a kezében, egy sírásos valentin volt. Minden oldalról, aki sietett a férfiakkal. Az akciófilmben fekvő férfi álcázáson elaludt, és arcába temette a srác fudge-ját.

- Őszinte Anyám! - az első, idős ember, akinek pálcikája futott végig őket. - Ez Fedka! Igen, bármilyen lövés.

Valentina a fantázián fekvő arcra rohant, és kopasz fején egy bottal ütötte meg. És újra.

- Elég! - rúcsúzott egy botot a férfiból, egy gázpisztollyal.

- Mama - suttogta Valya -, megölték. Elmúlt. A férfi felemelte az eszméletlen nőt a karjaiban, és hangosan felkiáltott:

- Szüksége van orvosra! Ő ájulás!

Lena felnyögött és felkelt. Láttam azokat a srácokat, akik a ház körül fekszenek, és a "ZHorka" hangos kiáltásával.

- Tartsa meg! Kiáltotta az embert a gázpisztollyal. - Vannak nyomok, hogy a rendőrség maradjon!

Az elszabadult lányt három nõ és egy idõs ember elfogta.

- ZHorka! - próbál menekülni, Lena hangosan kiabált. Két nő volt elfoglalva Valentinnal.

- Anya - nyögte fel, és kinyitotta a szemét.

Kapcsolódó cikkek