10-lépés stratégia, hogy megszabaduljon a zsír a has a Sara Gotfrid

10-lépés stratégia, hogy megszabaduljon a zsír a has a Sara Gotfrid

Bemutatom cikkét a súlycsökkenésről és a hormonokról, amelyek zavarják magunkat, és arról is, hogy mit tegyünk ezzel:

"A túlsúly, különösen a deréknál, a test lefelé irányuló biokémiáját állítja le, lefelé spirálva, vagy gyulladásos és oxidatív stresszhelyzeteket és a hormonális egyensúly megzavarását.

10-lépés stratégia, hogy megszabaduljon a zsír a has a Sara Gotfrid

Körülbelül három évvel ezelőtt mérte a kövérséget. És nem voltam kész az eredményekre: a testem nagy része a gyomromba koncentrálódott! Biztosan nem volt söröm, de szinte minden este 1-2 pohár bor volt. Egy lépéssel tovább mentem, és mértem a májenzimeket, amelyek megerősítették, hogy zsíros májam van: az alanin-aminotranszferázom vagy az ALT> 20 U / l, a nők számára vágva (férfiaknál> 30 U / l). Ezért a célom: a hulladék eltávolítása a gyomromból.

A zsír tárolására vonatkozó probléma megoldása a megfázás és a fagy esetén :) a hormonhiányos tünetek teljesen megváltoztatása.

Ha zsírégetést szeretne a gyomrában, 10 fő gyakorlati stratégiát tartalmaz, és legtöbbjük élelmiszereket tartalmaz. Ugyanezeket a stratégiákat alkalmaztam a testemre a zsigeri zsír csökkentése érdekében.

Ne feledje, hogy nem minden kalória azonos. Egyes élelmiszerekből származó kalóriák hozzájárulnak a zsír felhalmozódásához a gyomorban (mint például a szénhidrát feleslege), míg mások az izmokban tárolódnak és segítenek a zsírégetésben.

Ezen túlmenően a gyomor zsírjának csökkentésére a hormonok: inzulin, leptin, kortizol, növekedési hormon és adiponektin.

1. Adjuk hozzá a salátaönteteket.

A legtöbb embernek fogalma sincs, mi a sirály. Azt sem tudtam, amíg nem találtam problémát a fruktóz feleslegével és hogyan járul hozzá a zsírmájdisztrófiához.

Ezért úgy döntöttem, hogy növelik az Omega-3 zsírsavak szintjét, mivel dokozahexaénsavnak nevezik (DHA), és úgy tűnik, hogy teljes mértékben kiküszöböli a gyomorra kifejtett káros melléktermékeket a fruktóz miatt.

A zöld zöldségek közül a portolac az Omega-3 leggazdagabb forrása és a melatonin, főleg az alfa-linolénsav (ALA), amely DHA-kká alakítható át. Szuperfűnek nevezem.

A Portulac érdemes étkezni, ha csak azért, mert az általa tartalmazott tápanyagok erősítik az agyban levő szinapszisokat vagy kapcsolatokat, és javítják a memóriát és a tanulást.

Kertemben termesztem, majd salátán vágok, vagy hozzáadom a levesekhez a főzés végén. Növelheti vagy megveheti azt a piacon, ahol általában szalonnába és csalánba kerül.

2. Végezze el a nagy intenzitású intervallum edzésprogramokat.

A zsigeri és szubkután zsírral kapcsolatos kutatásom előtt krónikus "cardio girl" voltam. Egy órára futottam hetente négyszer. Aztán rájöttem, hogy a futás csak felemelte a kortizol szintjét, hozzáadva a zsírt a gyomorhoz.

Egy kis kutatást követően megvilágosodtam. A helyreállításhoz 30-75 másodpercig többször kellett elvégeznem a nagy intenzitású edzést, két-három percig.

3. Búcsúzz az italhoz.

Sajnos a szódából, gyümölcsből és alkoholból származó kalóriák a gyomorra kerülnek.

4. Egyél elegendő mennyiségű tiszta fehérjét.

A fehérje alultápláltsága és a szénhidrátok túlfogyasztása súlygyarapodáshoz vezethet. Győződjön meg róla, hogy a fehérje nem oxidáló (lencse és egyéb hüvelyesek, tenger gyümölcsei, lazac, tőkehal, szivárványos pisztráng).

5. Távolítsa el a leggyakoribb intoleráns élelmiszereket - glutént és tejtermékeket.

A vizsgálatok azt mutatják, hogy ha megszünteti a glutént, akkor fogy, krónikus gyulladás és csökkenti az inzulinrezisztenciát. Tudjuk, hogy az élelmiszer-intolerancia általában növeli a stressz hormonok szintjét, például a kortizolt, és gyengíti az immunrendszert.

Határozza meg a fruktózt és a glükózt.

A fruktóz a leginkább metabolitikusan káros cukor. Közvetlenül a májba jut, ahol zsírokat hoz létre, és inzulin- és leptin rezisztencia programot indít. Ráadásul ha fruktózt eszik, az agyába nem jön jel, hogy elégedett vagy, éhesnek érezheti magát, és enni akar. A végeredmény gyulladás, túlterhelt máj és a zsigeri zsírok növekedése.

Ha életed tele van stresszel, hajlamosabb lesz a zsír felhalmozódására, a túlsúlyra és az izomtömeg elvesztésére.

A legjobb gyakorlat egy napi 30 perces meditatív gyakorlat a stressz szintjének enyhítésére. A stressz növeli a hormon kortizolt, ami elpusztítja az izmokat és követi a zsírt. Meditálj, menj masszázsra, orgazmusra vagy kutyáddal sétálj - megtudd, mi működik az Ön számára, és rendszeresen csinálja.

7 - 8,5 órás folyamatos alvásra van szükség a zsigeri zsír elégetéséhez. Az alvás segít a kortizol és az inzulin szintjének fenntartásában.

9. Emelje meg az adiponektin szintjét.

10. Próbálkozzon egy mini postával.

A zsigeri zsír csökkentése érdekében nagyon hasznosak a kis oszlopok, amelyek során a zsírt égetik. Tehát egy 18 órás állás alkalmas a nők számára, de a férfiak elég 16 óra. "

Ez véleményem szerint rendkívül hasznos információ és inspiráló információ.

Minden szépség, sugárzás és egészséges harmónia!

Kapcsolódó cikkek