10 Hibák az izomtömeg beírásában - utcai edzés - saját súlyú képzés

10 Hibák az izomtömeg beírásában - utcai edzés - saját súlyú képzés


Ebben a cikkben beszélünk az izomtömeg gyűjteményének tíz leggyakoribb hibájáról. Olvassa el, és vegye figyelembe a figyelmet.

előszó
A testben való részvétel, az izmok feltöltése, erős és gyönyörűvé válás - mindez egy hasonló kérdéseket tartalmaz, amelyekhez szinte mindenki megkérdezte. És a kérdés az, nem az ideje, hogy elkezdhessem. Kezdetni, persze - nem probléma, és az első hónapok biztosan az eredmény lesz érezhető. Bár ez nem tény. Igen, és a sérülések kezdők nem biztosított, mert nem mindenki tudja, nem mindenki tudja. Ezektől a hibáktól származik, és szeretném megmenteni, gondolván, hogy elkezdem izomot építeni.

De sokan ugyanazt a hibát ismerik el: egy híres sportoló programját veszi át, aki sikereket ért el (Coleman vagy ugyanaz a Schwarzenegger), és elkezdte tanulmányozni. A logika egyszerű: ha segített neki, segíteni fog.
Három fontos tényezőt azonban itt nem veszünk figyelembe.

Először is: komoly sportolók folyamatosan változtatják a programjukat, majd súlyuk megnövekszik, majd kiszáradnak. A program milyen időszakban van a kezedben?

A második: minden sportoló mindenekelőtt egy személy, saját fajtájával. A hasi típusú (a zsíros) személlyel rendelkező Schwartz-program, amely izmos volt, semmilyen módon nem közelít meg.

És végül a harmadik, legfontosabb dolog. Ne legyünk nyíltan - csak a professzionális vegyészek valós eredményeket érhetnek el a professzionális testépítésben. Nem számít, mennyire híres sportolók sikítanak a szteroidok virginalis tisztaságáról, ez a tiszta víz hazugsága. Kémikusok. A programot pedig a szteroid terápiával kombinálják. Nem erkölcsi értékelést adok erről a tényről, mindenkinek joga van eldönteni, mi a legjobb neki, de HASZNÁLT, hogy részt vegyen a Schwartz programban, csak szokásos ételt és kiegészítőket használva.

2. hiba. Minél több annál jobb
Ahhoz, hogy az izmok gyorsan növekedjenek, meg kell rázni őket. Ez logikus. Bármi is nőnek még gyorsabban, még szivattyúzniuk kell. Logikus? Nem, nem az. Itt vannak más törvények.

Mi az izomnövekedés? A képzés során nagy, szokatlan számot kapsz a hétköznapi életben, a súlyokat. Ez az izmok mikro-traumáit okozza - az izomrostok legrövidebb megszakadása. Ezért a fájdalom, mert minden seb - fáj.

A szálak szakadásával elhagyod a szobát. Egyél. Alvás. Az étkezés során a testet egy építőanyagot adja vissza a rostok helyreállításához. Éjjel a növekedés folyamata éjjel. Előre tárolt építőanyag - aminosavak és fehérjék - a szervezet borítja a sérült rostokat. Felhalmozódnak és ... válnak vastagabbá. Vastagabb, vastagabb, látod, és az egész izom hozzáadja a kötetet. Növekedés.

Azonban a szervezetnek sikerül gyógyulnia a sebeket. Ha a mikro-traumák túl gyakran jelentkeznek, akkor nem fognak felzárkózni. Szeretném figyelmeztetni Önt is: egy olyan szervezet, amely nem képes gyógyítani magát, stresszállapotba fog esni. Ez azt jelenti, hogy a fő funkciók meghibásodhatnak.

Következésképpen - a depressziós hangulat, a vírusok és baktériumok ellenállóképessége, állandó fáradtság, és ami a legfontosabb - nincs növekedés!

3. hiba. A képzés után hasznos sört inni
A képzés után a sör a kórházi ágy helyes módja: egy mítosz, hogy a sör az edzőterem után és még akkor is szükséges, mert energiatartalmú szénhidrátokat tartalmaz.
Ó, oh ... Hány év telt el, és még mindig hallom ezt a mítoszt. Még azt sem tudom, hová ment - mondják a Szovjetunió klasszikus súlyemeléséről. Kétlem, de nem a lényeg.

A képzés után a sör a helyes út a kórházi ágyhoz.

Kezdetben tényleg szénhidrátok vannak ebben az italban. De a baj, hogy bonyolult. És nem könnyű megosztani testüket. Jobb lenne, ha egy ilyen kagylót küld a tartalékba (pl. Zsír), nem pedig energiából. Szeretne a sörvér boldog tulajdonosává válni? Kétlem.

De nem annyira rossz, csak egy tizede, hangsúlyoznám, hogy a legfontosabb kockázati tényező az, hogy a szíved felkészítése alatt hatalmas törés. És az alkoholfogyasztás szükségessége, miután az ilyen stresszt kényszeríti a fő izom nem növeli.

Élénk példát mutattam be: egy évig egy fiatal srác, aki egy hintázás után sört dobott el, szívvel esett le. Szüksége van rá?

4. hiba. A legfontosabb dolog - a hallban lévő osztályok
Nem, az edzőteremben csak 30% -ot kapsz (!) A teljes siker növekedésétől. A többi az alvás és az étkezés. Amint az izmok nőnek, már a 2. pontban kifejtettem, nem fogok részletesen foglalkozni ezzel. Csak annyit mondok, hogy ne túlbecsítsd az edzésedet, és ne felejtsd el enni, és sokat aludni!

5. hiba. A fehérjék, a kreatinok és az anabolikus anyagok impotensekké válnak
A testépítők kezdetének nagy problémája az, hogy képtelenek megkülönböztetni a szteroidokat az élelmiszer-adalékanyagoktól, hiszen a nagy testőmérnökkel kapcsolatos probléma az, hogy nem képes megkülönböztetni a szteroidokat az élelmiszer-adalékanyagoktól.

Tisztázzuk. Bármilyen táplálékkiegészítő, amely belép a sporttáplálkozásba, legyen az fehérje, kreatin vagy aminosav közvetve. A sporttáplálkozás a szervezet számára további, könnyen emészthető anyagot biztosít a növekedéshez, valamint további energiaforrásokat a csarnokban való képzésre.

A szteroidok (anabolikusak) a homlokot verik, növelik a férfi hormon tesztoszteron szintjét. Minél magasabb ez a szint, annál könnyebb növekedni.

Tehát ez az. Ha a közvetett adalékanyagokkal a szervezetnek nincs különösebb problémái (vagy asszimilálja őket, vagy egyszerűen áthalad rajta keresztül), akkor "frontális támadással" minden sokkal bonyolultabb. Az anabolikus anyagok lecsapják a hormonális hátteret, és a szervezetnek problémái vannak. Egyáltalán nem, és nem mindig. De gyakran történik. Beleértve a potenciállal kapcsolatos problémákat.

6. hiba. A lényeg nem a technika, hanem a súly.
Ó, hány fiatal srác üldözi a súlyt. Pörgesse az ismétlések számát, köpni a végrehajtás technikájára, ha csak emelni, csak rázza meg az értékesített tömegét!

Nos, mit mondhatok? Hosszú ideig lógsz. A technológia nem hiába találta fel, megfigyelve, pontosan betölti azokat az izmokat, amelyekre szüksége van, és enyhíti a sebezhető helyek, például a hát vagy a térd túlterhelését.

7. hiba. A bárral tudom kezelni magam!
Egy hiba, mint egy kicsi, de olyan gyakori a kezdők között, hogy úgy döntöttem, hogy megállítom a figyelmemet.

Többnyire a félénkség miatt sok újonc, aki az edzőteremben jön, nem akar arra kérni valakit, hogy biztosítsa a bárban, a padlizsánnyal és számos más gyakorlattal.

Ezt semmiképpen sem tehetjük meg! Életem során lőttem a bárból három lenyűgöző hegyi sportolót, és egyszer (ami túl sokat rejtőzik), eltávolították tőlem. Régen csak akkor volt, amikor a szimulátorban kezdtem tanulni. De egy percig eszébe jutott, hogy senki sincs a folyosón, nem volt sehol dobni a bárpultot, és egyre kevésbé volt erő tartani. Azóta az önmegtartóztatásom egyszerre és mindenkorra szétzúzta a kezdõ sportoló lelkiismeretét!

A biztonságon felül fontos még egy fontos szempont is. Minden edzést, kivéve, ha bemelegítés történik, a határértékig, a határig kell megtenni. Különösen az alap, amelyben a pados prés megy. Így külső segítség nélkül, akkor nem fogsz legutóbb eljutni, amikor már rúgod magad a legerősebb erődből, és teljesen befogadtad magad.

De a feltételezés téves. Az a tény, hogy a szervezetben van olyan, mint a hormonális háttér. Ez többé-kevésbé egyenletes és egy adott szinten tartható. Ha valami elveszik valahol, akkor a szervezet haladéktalanul visszaállítja tartalékait, tartalékok felhasználásával. És a jó táplálkozás, a jó alvás és csak az egészséges életmód, akkor lesz tartalékok.

9. hiba. A testsúlycsökkenéshez keveset kell enni
A böjt nem fog semmit elérni. A tényleges kérdés a hasi típusú embereknek és a szárítási szakaszban.

Nem, szükség van rá. Csak enyhén kalóriatartalmú ételeket eszel. Például rost (zöldség). És nincs csokoládé a párna alatt! A test elveszett: mint az étel, de semmi, amit a hasban el kell engedni - minden munka közben van!

Általában van egy vasút. Pontosan egy hónapig kizárja az összes cukorból az ételt. Tudsz?

By the way, ne felejtsük el, hogy a veszteség a zsír tömeg, akkor elkerülhetetlenül veszít és izom. Amellett, hogy erőt.

Hiba: 10. Egy hónapig Schwarzenegger leszek!
Ez a gyakori tévedés a kezdők körében, akik rövid idő alatt a tornaterembe szeretnének látni egy pillanatnyi és meglehetősen jelentős növekedést az izomtömegben. És miután nem kapták meg a várakozásukat, azt mondják, hogy a hintaszék értelmetlen, és további kirándulások indulnak az edzőterembe.

A testépítés sport a beteg számára. Ebben az esetben az eredmények nem jönnek másnap reggel. Az első év azonban előrelépést jelent. Várj! A legfontosabb dolog az, hogy haladjunk. Amikor a súly és a testtömeg, bár lassan, de biztosan nő, a fő jel, hogy mindent megtesz, és halad előre.

Farma-sport.ru Minőségi farmakológia! a legjobb áron!
Jó estét brattsy.Zakonchil során prevoskhodnye.Preparaty minden 101% rabochie.Bolshoe KÖSZÖNJÜK! Ki pihenni, majd ismét zakazhu.Vo egész történet kiderült, hogy hagyta sok ilyen vélemény! Jól jó slova.Udachi YOU!

10 Hibák az izomtömeg beírásában - utcai edzés - saját súlyú képzés

Farma-sport.ru Minőségi farmakológia! a legjobb áron!
Szia, én elrendelte az első alkalommal ezen erőforrás 3 gyógyszerek ajánlására 1) Stanzach, 2) 500 mg tesztoszteron enanantat 2 Bochenko 3) 800 2 Bochenko boldenone, minden jött tökéletes állapotban, nincs probléma a integritását a csomagolás. A hét idején nagyon gyorsan hiszem. A termék minősége révén 3mesyatsa elérni célját, ha az eredmény az arcon, én vagyok az ügyfél, és hogy több barátot, köszönhetően a barátok!

10 Hibák az izomtömeg beírásában - utcai edzés - saját súlyú képzés

10 Hibák az izomtömeg beírásában - utcai edzés - saját súlyú képzés

Táplálkozás + karcsúsító lábak gyakorlása
A sikeres fogyás 80% -a megfelelő táplálékot biztosít. A sport természetesen fontos - de ebben a szakaszban többet kell növelni a kalóriák számát felhasznált egész nap (így az edző magyarázta nekem). Mióta feladtam zsíros, sült és vásárolt édességeket, akne akne is volt az arcomon! Természetesen ez is az a tény, hogy naponta 2 pohár savanyú tejterméket inni kezdtem - most elkészítem őket a Bakdzdrav alatti kovásból. Vannak baktériumok, amelyek nem engedik meg a kórokozó mikroorganizmusok kialakulását. Ami a csomagolást és a krémeket illeti, természetesen a testsúlycsökkenés nem segít, de csökkenti a tuberositást és javítja a bőr állapotát.

Stretching azok számára, akik egy ülő életmódot vezetnek
Érdekes gyakorlatok, megpróbálom, ez egy sajnálatos, hogy nincs semmi a térd, mint én egy ülő életmód térd gyakran fájt, most iszom Sustilak ismerős tanácsolta, könnyebb, de továbbra is szeretne a bemelegítés, így volt biztonságban vele.

10 Hibák az izomtömeg beírásában - utcai edzés - saját súlyú képzés

Kapcsolódó cikkek