5 lépésről zsinegre

Az intézetben azt mondták, hogy a színésznek többfunkciósnak kell lennie. Azt mondták, hogy egy sztringen kell ülniük - ez azt jelenti, hogy le kell ülniük, azt mondják, hogy táncolnak - táncolniuk kell. És ha ma nem tudod, hogyan, holnap megteszed és csinálod, és holnapután a legjobbat teszed. Fotó: Mikhail Frolov

Nos, ki nem csodálja az észlelő Violetta élesített formáit az "Emberek" projektből? Az igazi keleti "kancsó" minden ember álma. A színésznő fantasztikus alakja nem a születéskor - ez egy kemény étrend és stretching gyakorlatok eredménye. Ma Victoria Chernysheva osztja szépségét az olvasóinkkal.

- Évek 14-15-én hirtelen voltam tornász, - mondja Vika. - Megnéztem ezeket a vékony, hosszúkás lányokat, és én is ugyanazt akartam. De már túl késő volt a gimnasztika megkezdéséhez, ezért csak elkezdtem nyúzni, vagyis nyúlni. Aztán tanultam a GITIS-ben - sok figyelmet szenteltek a nyújtásnak, és én is jól tettem. Nyilvánvalóan természetesen nagyon műanyag vagyok. A diploma megszerzése után folytattam a független képzésemet. A nyújthatóság mindenki számára szükséges - köszönhetően az izmainak megnagyobbodásához, és a lányok lábai hosszúnak és karcsúnak tűnnek. Különösen hasznos, ha nem olyan magasak, mint én.

Szóval, kezdjük el. Célunk, hogy ma a zsineget üljünk. Elkezdjük könnyű körkörös mozdulatokkal, megtörik a nyak, a kezek, a törzs, a lábak. Most folytassuk a gyakorlatokat.

1. Pillangó. A koreográfiai iskolában tanult, tudja: ez az első gyakorlat, amelyet mind a gyerekek, mind a felnőttek elsajátítanak. Leülünk a padlóra, térdre hajlítják lábainkat, oldalra ültetik, magunkhoz tesszük magunkat a lehető legnagyobb mértékben. Egyenesen megtartjuk a hátát. Térdre térünk könnyedén, mintha egy pillangó szárnyai szárnyak lennének. Megpróbáljuk térdünket a földre vinni. Megpróbálhatja megnyomni a térdét, hogy jobb húzza az izmokat. Tartsa a lábát a kezével, de nem a lábujj környékén, vagy fejfájást készíthet.

2. Üljön le a padlóra, és a lábakat a lehető legtávolabb terítse ki. tartsa egyenesen a hátát. Most a kezek lassan kezdenek nyúlni. A feladat az, hogy a csomagtartó a padlóra kerüljön. Amikor a nyújtás során a szenzációk a lehető legkegyetlenebbek vagy fájdalmasabbak, akkor kilégzésre kerülünk.

3. Ez a gyakorlat nem csak a nyújtást, hanem a pihenést is segíti. A padlón állva összeszedtük a lábunkat. Dobja le a testet, és kezét (és lehetőleg tenyerét) a padlóra húzza. A térd nem hajlik. A következő szakasz - kezeinkkel megragadjuk a feszített térdét, és a homlokunkat a lábainkkal nyomjuk.

4. Ez a gyakorlat nemcsak a nyújtásnál hasznos, hanem a test izmai is. A lábakat a váll szélére helyezzük, a kezek előre nyúlnak, és 90 fokos szögben hajolnak. A hátlapnak párhuzamosnak kell lennie a padlóval. Jobb, ha ezt a gyakorlatot egy tükör elé tesszük, hogy lássuk magunkat és tegyük rendbe.

5. Az utolsó gyakorlat - az aktuális zsineg. Egyébként gyapjú zoknit viselhetsz, és próbálhatod őket roncsolni egy csúszós padlón. Egy ponton, amikor már meg akarod ülni a zsineget, maradj néhány másodpercig. Ez jó edzés lesz az izmok erősítésére. Most ülj le a szakadékokon. A mai célunk elérése!

"People He" vasárnap / 23.00 CTC

Melegítsd fel a "People X", Victoria Chernysheva sorozat hősnőjét

Kapcsolódó cikkek