5 Fontos életórák innen

5 fontos életórát

Ebben a meglehetősen klasszikus történet „Kung Fu Panda” rajzfilm találkozik néhány érdekes az élet leckéit és a tanulási folyamat ez formájában történetek, „DreamWorks”. Bár egy hete először figyeltük a rajzot, a gyermekeim még mindig beszélnek róla.

A történet, a panda, akinek a neve a választott bölcs öreg teknős Ogvey lesz a Sárkány Harcos, és legyőzni az ellenséget. Sajnos, vastag, esetlen Po - nem a legjobb jelölt ebben a helyzetben, és az ő győzelme kétséges, mint Shifu, a harcművészetek mestere and Furious Öt: tigris, majom, sáska, Viper és Crane.

Véleményem szerint a rajzfilm kivonása szorosan kapcsolódik a különböző karakterek által kifejezett bölcsességhez és idézetekhez. A bölcsesség mindenhol megtalálható, mindössze annyit kell keresnie, hogy alaposan megnézze és hallgassa.

Íme öt bölcs kijelentés, amelyet választottam:

Ogway: "A múlt feledésbe merült. A jövő zárt. Jelenlegi - megadva. Ezért hívják valódinak. "

Gondolatok a jövőről vagy a múlt örökségéről örömet szereznek a legfontosabb pillanatban - most. Ami fontos, nem az, ami történt, vagy lesz. Ezért teljes mértékben fektessenek be abban, amit most csinálnak. Minden pillanatot ajándékként kezel, és teljes életet élsz!

A sorsból nem tudsz menekülni

Ogway: "Én választottam az utat, hogy elkerüljem a sorsot? Ott vagyunk és találkozunk vele "

Van valaha olyan érzése, hogy valami mást jelent? Talán valakit szeretett volna gyermekként lenni, vagy mint az én esetemben, nemrég realizálta álmát.

Mindig úgy gondoltam, hogy követni fogom a fő célom, hogy könyvelővé vagy bankárrá váljék. Igen, tudom, unalmasnak tűnik. De a garantált jövedelem ötlete vonzott engem. Még akkor is, amikor először megismertem a webes lehetőségeket, az első dolog, amire kíváncsi voltam, sok pénzt keresett. A tanulás folyamán valaki azt tanácsolta, hogy nézzem meg a filmet "A titok" a youtube-on. Nos, a többi történelem.

Soha nem gondoltam volna, hogy cikkeket írnék az önfejlesztésre és a személyes fejlődésre, vagy hogy érdekelné az egészség megőrzését vagy helyreállítását. Meg vagyok győződve arról, hogy most megyek a helyes útra, mert szeretem azt, amit én szenvedélyem van. És minden nap ez az én törekvésem számomra igaznak tűnik.

Ezért, ha azt tapasztalja, hogy egy érzés, az elégedetlenség, ez egy belső tudatosság, hogy nem fut az irodában, vagy nem követi a cél valószínűleg kérdezd meg magadtól, mi a célja. Furcsa módon, bármennyire is megy, a sors fordul hozzád.

Mindennek oka van.

Ogway: "A balesetek nem véletlenek"

Ha az események nem felelnek meg elvárásainak, tanulja meg, hogy ne szomorú legyen a későbbi szenvedések és a nélkülözés. Mindennek oka van. Talán ez egy életórát kell megtanulni.

Mint tudjuk, az élet nem mindig a rózsaszirom ágya. Ha nem érti meg a leckét, akkor azt fogja találni, hogy ebben az esetben folyamatosan ragadt vagy még több problémát vonz. Egy ördögi körben vagy, és nem lehet menekülni tőle. Állj le, tanuld meg a leckét és emlékezz rá. Ezután meg fogja találni, hogy tovább mozogsz, fejlődsz és javítasz.

Szenvedélyünk erőt ad nekünk

Tigress: „A legenda szerint a sárkány harcos képes több hónapig él a Dew egyetlen levél a fa Ginkgo és az univerzum energiáját,” To: „Lehet, hogy a testem még mindig nem világos, hogy tartozik a Sárkány Harcos, és nincs elég harmat, és e, Univerzális feltöltés »

Azt kell mondanom, hogy nagyon csábítónak tűnik, hogy élelem nélkül éljen. De elfelejtetted-e az ételt, amikor teljesen befogadtad valamit?

Valóban a szenvedélyek támogatnak bennünket. Még a legnehezebb időkben is arra kényszerítenek bennünket, hogy folytassuk. A barátom azt mondta nekem, hogy az AIDS-szervezet önkéntes munkája egy pillanatra támogatta őt, amikor depressziós volt. Ha nem lenne a betegeknek, akiknek szüksége volt rá, és nem arra a vágyra, hogy segítsenek másoknak, akkor nem állna ott.

Először lehetsz a legelõnyösebb

By: "Nem veszek pénzt a repülésre. És a szépség - még inkább "

A rajzfilm plotja a karaktert körülveszi, látható tehetségek és készségek nélkül. Kényszerül harcolni az alacsony önbecsülés és hitetlenség miatt. Kénytelen viselni a Furious Five-et. A harcművészetek szigorú edzésére kényszerül, ami megakadályozza, hogy eszik.

A végére Poe feltárja a Sárkányírás titkát az apja találkozása során. Az apa megpróbálta felidézni, és mesélte a leves tészta titkos összetevőjét: semmi. Valami különleges lesz, magyarázta, mert az emberek úgy vélik, hogy különleges.

Mint valószínűleg már kitaláltad, mindenki mentett. Rájött, hogy kiváló lehet, ha elhatározza, hogy elhiszik. És persze, végül Sárkány Harcos lett.

Itt van, amit meg lehet érteni a "Kung Fu Panda" rajzfilmről: cselekedj, kövesse sorsát, még akkor is, ha első pillantásra úgy gondolja, hogy nem teheti meg. Csak azt kell hinni, hogy te vagy a választott. És követve az ösvényedet, megtudhatja, milyen nagy vagy, vagy milyen vonzó - valójában. És az árak nem!

Ön is érdekelt az online oktatás "Nőiesség útja". a nõiség fejlesztésére és az emberrel való harmonikus kapcsolatok kiépítésére szentelve.

Szerezzen friss anyagokat a kapcsolatok témájában
és a nőiesség fejlesztése az e-mail címedre:

Kapcsolódó cikkek