4 Lépjen a vagyonba, vagy puha papucsban tárolja pénzt (Korovina e

• Harmadszor, ha mások sikerült - és képes leszek,

• Negyedszer, az út, amelyet mások már elmúltak, mindig érthetőbb,

• Ötödször, a "vizuális agitáció" mindig hatékonyabb és hasznosabb, mint száz filozófiai beszélgetés,

• Hatodszor, a történet formája hatékonyabb a tudatalatti elme számára, mint a "témával kapcsolatos érvelés", minden fényesebb és gyorsabban felszívódik,

• A nyolcadik "emlékezet", miután a történetek segíteni fognak abban, hogy nagyon gyorsan emlékezzenek a kulcsszavakon keresztül,

• A kilencedik, rövid receptek segítenek a tanulásban és bizonyos árnyalatok feltárásában.

Első lépés

Hogyan kereshet gazdagságot?

Jó lenne természetesen gazdagodni. De hogyan. Ne feltalálja újra a kereket. A történelem, így világos példákat ad. Végtére is, valaki már megtette ezt előttünk. Csak közelebbről meg kell figyelned, és ki kell töltened a saját "beszámolóidat".

A minden évek során szerzett tőke. Ki ravasz - csalás és spekuláció, akik posovestlivey - nehéz, de becsületes munka. A harmadik út, amint azt a közvélemény is állítja, nem adható meg. De az orosz álom tõkéjük mindig elgondolkodott a harmadik út - senki becsapni (elvégre ez a sok erőfeszítés kell!), De nem terheli meg a nehéz munka és hazugság a kályha, de számos sütemény - és azt a pénzt magad jobbra az ég elesett. Természetesen az ilyen „zapechnye álmok” a mi ősi Emeli elkényeztetett minket a jelenlegi „monetáris karizmája.” De megbeszéltük, hogy nem csak egyetérteni a dolgozat az első: „A gazdagság van szükségem”, hanem a második: „Kész vagyok bármit érte.” És mivel tudom, hogy valóban készen áll, hogy ki a meleg sütőben, elhalasztja édes sütemények (különösen azért, mert eddig, és nincs pénz), és elkezd dolgozni.

Csak most nem éreztem magamnak a munkában való szakítást. És akkor - néha véletlenül nézel a jelen gazdagokra, és duzzogsz. Tényleg valójában nincsen összesen negyven. Mind a hatvanasnak tűnnek! Így fejlődtek és idegesek voltak. És a boldogság az ilyen nagy összegű pénzszerzésre valamilyen oknál fogva nem - akkor a milliomosainkat lőnek, majd börtönbe bocsátják, csődbe kerülnek.

Kapcsolódó cikkek