8 évvel ezelőtt, Barcelona került sor a vitatott mérkőzés Chelsea

A bírói tévedések voltak, vannak és lesznek a modern futball, mint a mérkőzés szolgálja az emberek, nem gépek. De az ilyen bírói nem fér bele semmilyen keretet. Ez nem egy rossz döntés és az elfogultság a tiszta víz. Az ilyen „remekmű” játékvezetők része a történetnek a végbélnyílás, a szurkolók neheztelnek tisztességesen, és hasonló bírói megöli labdarúgó a szőlő.
Csak találgathatunk, hogy mi motiválja a bírók az ilyen esetekben - személyes szeret, érdekek, megvesztegetés, vagy valami más? Egyáltalán nem zárható ki, mint a FIFA nyomás, amelynek a gesheft reklámozzák a kívánt márka a labdarúgó piac, így a nyereség, és nem feltétlenül, amit a Barcelona játékos hozta a kövér bőrönd játékvezetők a mérkőzés előtt.
Egyértelmű, hogy a Chelsea rajongók a jogot, hogy felháborodott ellen, és más rajongók, akinek csapata nyíltan elítélte és el fogja ítélni a jövőben, ebben biztos vagyok. Csak értékelik a nem gúny és ornichanie a beszélgetések és a normál beszélgetés és vita, a felismerési hibák és a megfelelő lefedettség. Wink kölcsönös tisztelet egymás, mint mindannyian rajongók, és bármelyikünk valaha is a megsértett, mint a „bírói”.

az a tény, hogy a norvég bíró elfogult kérdések
talán a legsúlyosabb eset
de ez volt a tét
amit az volt a probléma?
minden esetben, hogy a folyosón a leopárdok döntőben lezárásával a szemét, hogy a szabályok megszegéséért nem volt lehetséges
feltalált büntetést (mint a játék Barca Milan) hit a játék több mint nem hozzárendelt
Chelsea nélkül tolltartó kellett volna nyernie
Nem Evrebe Cech gólt az utolsó percben csak Shots
azaz kihívás a játékvezető volt, hogy egy küllős a kerék, de nem döntenek az eredmény
a „rend” nagyon furcsa

Mi egy nyíl. Már elfelejtetted, hogy mi történt a mérkőzés után a Chelsea, amikor az utolsó Róma, Barcelona legyőzte a Manchester United esélye nélkül. Vagy ott van még a bíró hibája. A bíró dobja öröklődése puhányoknak. Barca ellen tartott nyugdíjasok nem a legjobb meccs egy nyilvánvaló tény. De még mindez, a Chelsea nem tudta megvalósítani az előnye a célokat. Bíró mondja. Nos, hol van a garancia arra, hogy a Chelsea értékesítettek volna legalább egy büntetést, és miért olyan biztos, hogy a pontszám, Barca nem lett volna hozzá a játékhoz? És végül, miért, és szeretném, ha állandóan felejtsd eltávolítása Abidal. Az Ön véleménye szerint itt Evrebe segített a katalánok. Annyi kérdés, és valami azt súgja, hogy nem lehet egyértelmű választ adni teljesen.

Minden világos. Ismét arról, hogy miért néhány más matche- végleges. (Ami, persze, mind a játék). Kérdések nincs több), „a bíró vágott öröklődése puhányoknak.” Nos, akkor lehet erős ahhoz, hogy teljes mértékben eleget ezeket a szavakat. És ne vegye rossz néven a hiba javára más klubok. És akkor, amikor belépnek az ág Barca vagy a Real Madrid most majd olvastam a „közigazgatási erőforrás” és így tovább. Sok szerencsét. Nem tudom, hogyan „mint én”, és őszintén hivatkozhat az igazság. És bíráskodás igazságos. Ahelyett, hogy megítélése mellett a kedvenc csapat. Általában a világ - a világ. És a győzelem napja.

Jegyezzük meg, én szinte soha nem érintette a témában a játékvezetés, úgy vélem, a munkát a játékvezetők hibák és szerves része a futball. Csak amikor elhatározta, hogy beszélni a témáról, miután a „győzelem” a Real Madrid felett Bayern München otvetku, majd jelentkezzen be, válaszul a vádak irányába Barcelona után a játék ellen PSG. És arra gondoltam, és még továbbra is úgy vélik, hogy a bíró tévesen és mindig is lesz baj, hogy az élet és a futball világában. Hibák és nagyon komoly és voltak a nap Tofik Bakhramov, és amikor a keze Maradona gólt, és a többi mérkőzés kiütötte az üres kapu és sok más esetben. C'est la vie, ahogy a franciák mondják :) Szóval én nem szeretnék beszélni a témáról, de a hívó a kompromisszum és gratulálok az alkalomból a tekintetben)

A műértő labdarúgó szabályok tudja, hogy míg egy természetellenes helyzetbe kezét megüt a bírók, ez számít megsértését? Vagy a megértése a szabályokat, akkor emelje fel a kezét a büntetés rúgások fel, és ha a labda érinti a kezét, minden rendben? volt egyáltalán?
De mi a helyzet a második mondat már semmiképpen sem a választ, de a kérdés? Ez most komoly? Topic ténylegesen befolyásolja nem csak a Barcelona, ​​de azt értem, semmi barsofany vakok kivételével klubjában, tényleg elfelejtettem, amit a túlzott ego nőtt. Nos, rendben, valami zavart. Ha Evrebe kristálytiszta és sima beperelte említett témában mérkőzés, miért egy évvel később, a mérkőzés 1/8 Bajnokok Ligája állít ki, azzal a céllal, talán a legnagyobb lesállása a Bajnokok Ligájában, amely lehetővé teszi, hogy menjen át Bavaria be, majd kap egy szuszpenzió igazságügyi munka?

Túl sok a víz, hogy vegyék komolyan az üzenetet :)

Igen, a „nagy” Barcelona csak egyszer anélkül bírók általában minden eltűnt, amikor az összes tört trió SIT.

Emlékszem teli harag, a gyűlölet és a terror szeme Didier felháborodás Ballack, a szimuláció és szabálytalanságok putalontsev észrevétlenül. És ez nem is volt hype, mindenki magától értetődőnek ez a cirkusz. De a mérkőzés az év PSG.

A legrosszabb játékvezetői történetében a Bajnokok Ligájában, és ugyanabba az irányba. Bár van. szerint bchkistov, Evrebe megítélni mellett a „nyugdíjas”.

Természetesen, ahol Evrebe a „csillag”, Clattenburg, aki folyamatosan húzza csalik minden részéből a füle a test) A Evrebe részben segített a nyugdíjasok, ha eltávolítják Abidal, de a hamis őszi szimulátorok, mint Drogba nem tudott adni szekrények, általában tartalmazza az agy, ha s egy egyed elérhető :)

Kapcsolódó cikkek