5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

1. módszer - keresztül ásó

Ironikus, hogy a legegyszerűbb módja, hogy ellenőrizzék talajlakó kártevők - mintavétel és megsemmisítése a lárvák, amikor ásni a területen, és fatörzsek fák. Sőt, meg kell ásni a tavasz, az ősz óta a kártevő lárvái lehull a hőt a nedvesebb és hűvösebb réteg a talaj, hogy a mélysége 60-70 cm.
Tudomásul veszem, hogy az ellenfelek nem szeretnek lapáttal ásni, és ott lesz, hogy amíg a talaj évente kétszer. De nincs más út. Különösen veszélyes szűz területeken. Általános szabály, hogy ott cserebogár lárvák nagyon. Az ilyen ültetvények szükséges ásni. Néha az őszi megölni a lárvákat, kiment a mélységet adunk a földre egy kicsit száraz fehérítő.
A legjobb, ha egyszerűen elpusztítsa a gyomok a területen, különösen a tarackbúza, amely tisztának kell lennie, és a környéken a határon, mivel ez egy igazi csemege nemcsak a bogarak, hanem a bogarak.

2. módszer - keresztül Grass

Bogarak tönkreteheti a füvet. De ez nem normális - meg kell vetni a kertben, vagy veteményeskert egy hosszú távú zöldtrágya csillagfürt. Éppen azelőtt, hogy el kell távolítani a gyomok és növény a fű vastagabb a gyom csíranövények mások megfulladtak.
A módszer lényege az, hogy a csillagfürt a bogarak lárvái méreg. És a többi gyep nem zárja, akkor meg kell enni csillagfürt, miért lesz a tömeges halál a kártevő. Ez egy egyszerű és nagyon hatékony megoldást a problémára.

3. módszer - pánik

Azonnal érdemes megemlíteni, hogy a pánik lárvák a kertben könnyebb, nehezebb a bogyó mezők és szőlőskertek, és ez szinte lehetetlen a kertben.
Megakadályozza bogarak öntözés (bokor) burgonya csíráztatási vagy furat ültetés előtt zöldségpalánták kálium-permanganát-oldattal (5,3 g 10 liter vízben).
Elvileg lehetséges, hogy elpusztítsa a lárvák. Ültetés előtt bogyó Kerthelyiség tervezett telepítési alma, szilva, fekete ribizli és más növények, ajánlott, hogy feldolgozza az ammónia vízben. Ehhez, persze, jobb május, majd egész nyáron, hogy tartsa a helyén megtisztul a gyomok lárva cserebogár
élelmet keresni, hogy a mozgást, érintkezésbe a kezelt talaj és meghalt.
Annak érdekében, hogy a szamóca (egy bokor) kell öntözni oldattal folyékony ammónia (10-20 ml per 10 liter víz), vagy adjunk hozzá egy klórtartalmú kultúra műtrágya.

4. módszer - öntsünk mérget

Akkor bármilyen inszekticid (Akhtar, Decis, Arriva, Sherpa, malation), hígított az utasítások szerint, és az így kapott oldat enyhén a víz a talaj körül a bokrok. Csak meg kell tenni tavasszal vagy nyár elején, egy hónappal a betakarítás előtt. A nyár második felében kopásvédők már mélyen a talajba, öntözés és így nem valószínű, hogy segítsen.

5. módszer - megöli a hibákat

Új tagok

Elköltöztem a város szélén és boldog

Miután 38 éve él egy hatalmas, poros Samara férjemmel költöztek ki. Tartsa liba, kacsa, pulyka, nyúl.

Mivel dugványok dísznövények nincs igény.

Díszcserjék szeretem, és tudom, hogy ne csak nőni, hanem szaporodni. Minden nyáron, dugványok hortenzia, a.

Édeskés tykvochki töltött rizs és gyümölcs.

Írja le a receptet, akkor csak szeretem. Vegye tykvochki édes. Saját, vágja el a kupakot, távolítsuk el a magokat. Rea.

népszerű

Elköltöztem a város szélén és boldog

Miután 38 éve él egy hatalmas, poros Samara férjemmel költöztek ki. Tartsa liba, kacsa, pulyka, nyúl.

Édeskés tykvochki töltött rizs és gyümölcs.

Írja le a receptet, akkor csak szeretem. Vegye tykvochki édes. Saját, vágja el a kupakot, távolítsuk el a magokat. Rea.

Mivel dugványok dísznövények nincs igény.

Díszcserjék szeretem, és tudom, hogy ne csak nőni, hanem szaporodni. Minden nyáron, dugványok hortenzia, a.

A legnépszerűbb helyszín

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Karfiol saláta dióval Ore.

Összetevők: karfiol - 1 fej; Marina.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Tehát sok kertészek úgy vélik, hogy a dugványok dísznövények és a tűlevelű.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Leaf humusz: elkészíti és használat

Szeretné, hogy rövid idő, hogy komolyan emelni a talaj termőképességét és ugyanabban az időben.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Ki eszik zsidótövisbogyó, ő nem megy az orvosok

Zsidótövisbogyó - az egyik a tíz legértékesebb gyógynövények. És.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Stam fajta paradicsom

A dél, mind inkább határozatlan paradicsom fajták, amelyek a w.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Hat receptek ízletes káposzta

Savanyúkáposzta - ízletes és egészséges köret. Tartalmazott.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

A Hold-naptár kertész ültetés Ogoro.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Luxus uborka kaptam.

Én vagyok a területen, két komposzt gödrök. Van nekik alternatív: egy év skla.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Titkok SUPERLARGE fokhagyma

Grow fokhagyma volt próbálgatással. Ezt a kultúrát szeretik.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Chinchilla - superprofitable állat

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Növények, hogy megakadályozzák a levéltetvek és a hangyák.

Természetesen ezek a növények - nem csodaszer levéltetvek és a hangyák, de n.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

A zsemlemorzsa én paradicsom növekszik, mint a táskája.

Azt akarom mondani, hogy hogyan tudnám egyszerű módja annak, hogy növeli a hozamot.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Új kábítószerek, hogy megvédje a szőlő

A mag tárolja szokatlanul széles fungicidek. Lehet megvenni.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Nemesítés állatokkal végzik minden nap. Leggyakrabban százalék.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Miért van szükség, hogy távolítsa el a levelek paradicsomon

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Miért hasznos aludni bugyi nélkül

Ha összehasonlítjuk az emberek, akik aludni teljesen meztelen a takaró alá, és azokat.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Annak érdekében, hogy a hő nem vész el, meg kell szigetelni a házat.

Megfelelően szigetelt ház - nem csak a meleg és kényelmes, hanem.

5 Ways, hogy megvédje a májusi bogár

Megismerkedett Asya

„De - Demeter, akár egy méter klaszter, méz ízét, bogyók mi.

Kapcsolódó cikkek