7. fejezet esküvői sérülések és Elizabeth

Nicky és Elizabeth Esküvői

- Lenyűgözött! - mondta Margaret O'Brien, akkor tizennégy éves lány, aki járt először Elizabeth MGM film „Little Women”. - Minden nagyszerű volt, és valószínűleg minden lány korombeli álmodott, hogy egyszer majd ő lenne egy ilyen csodálatos esküvő.

Az esküvőn részt vett több tucat alkalmazottal Hilton házastársak.

- Rémült voltam - emlékeztet Elizabeth. - Nick És ahogy volt. Emlékszem, volt egy zsebkendőt, és megtörölte a verejték a homlokán. Azt akartam szaladni, mert féltem. Csak azt nem veszik észre, mi történik.

A kilépés az egyház olyan zsúfolt Elizabeth szurkolók, újságírók nem tudtak eljutni a friss házasok. Röviden, ez egy őrült házban. És Conrad első felesége, Mária és legkisebb fia, Eric együtt elfogadott gratulálok Sara Taylor and Francis, és megköszönte a vendégek számára az a tény, hogy ezek megtisztelte jelenlétével egy családi összejövetelen.

Miután a zaj és a nyüzsgés vége volt, Nikki és Elizabeth megkönnyebbült lélegzetet.

- Emlékszem, néztem Elizabeth és Nicky, és azt gondoltam, milyen boldogok! - mondta Ann Miller. - Minden úgy ment, csak finom, ez volt a házasság által megáldott az ég. Ők voltak a legcsodálatosabb pár a világon, és hogy szerencsés a farkát! Conrad megállapodtak, hogy nem látott szebb ifjú, mint a fia, és Elizabeth. Az ebéd során azt mondta Mary:

- Ők mindent, igaz? Fiatal, szép megjelenés, helyzet, hogy nem kell gondolni egy darab kenyeret.

Mary odahajolt Conrad, a zaj nem akadályozta meg, hogy hallotta, és azt mondta:

- És azt hiszem, hogy túl sok mindent. Nem hiszem, hogy könnyű lesz élni vele.

- Nos, mi ostobaság! - vont vállat Conrad mosolygott, talán szeretnének megnyugtassák az ex-felesége.

Két nappal később, Sara Taylor nevezte, és azt mondta, hogy nem tetszik az esküvői fotókat. Mint egy igazi hollywoodi ügynök, ő követelte, hogy Nicky, Barron és Eric Conrad és Mary öltözött ugyanúgy, mint egy esküvő, és jött rá, amikor azokat újra fényképezett.

- Képzeld el, hogy mindez történik a múlt héten - a szórakoztató éljeneztek Sarah.

Minden utat engedett neki ragaszkodás, de Conrad Hilton az ő ötlete nem élvezte.

Share az oldalon

Kapcsolódó cikkek