Job Description gyógyszerész gyógyszertár kész gyógyszerek

„Jóváhagyott”
(A fej helyzetének)
(Cég neve)
(Aláírás) (Név)

"___" ____________ 201_ g

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK munkaköri leírások gyógyszerész

- A tudás PC felhasználói szinten;
- az etikai üzleti kommunikáció;
- alapítványok piacgazdaság;
- a különböző gyógyszerek és gyógyászati ​​termékek
- a farmakológiai tulajdonságai gyógyszerek, jelzések;
- a szabályok tárolási és elosztási gyógyszerek gyógyszertárban;
- merchandising keret
- működési szabályzat a szervezet;
- a szabályok és rendelkezések a munkavédelmi, biztonságtechnikai és tűzvédelmi;
- az alapokat a gyógyszeripar;
- elvek szervezeti és gazdasági tevékenységét a gyógyászati ​​szolgáltatás;
- normatív dokumentumok gyógyszertár;
- Kiskereskedelmi szabályok és RF törvény „A védelme a fogyasztók jogait;
- a követelmények egészségügyi-higiéniai rendszer a gyógyszertárakban és más normatív dokumentumok tevékenységét szabályozó gyógyszerészek;
- CPR és az előre kórházi orvosi ellátás.

1.8. A gyógyszerész képesnek kell lennie:

- alkalmazni ezt a tudást a gyakorlatban;
- gyorsan és hatékonyan szolgálják a vendégek a gyógyszertár;
- dolgozni az elektronikus pénztárfiókot;
- hogy fogadja el az árut, és terjeszteni a tárolási helyek;
- rendezési gyógyszerek farmakológiai csoportok;
- készítsen leltárt az osztály;
- biztosítják a tárolási körülményeket a gyógyszerek és gyógyászati ​​termékek;
- kikéri a fogyasztók gyógyszerek és egyéb termékek.

2. FELELŐSSÉGEINK gyógyszerész

2.1. Végre nélkül kapható gyógyszerek befejezte, az egészségügyi és higiéniai, ápolási, gyógynövény gyógyszerek és egyéb egészségügyi termékek.
2.2. Végezzünk készpénzes tranzakciók recepcióján alapok a lakosság a megvalósított termék nyilvántartást vezetni, cash flow.
2.3. Így készpénz jelentések végén a műszak.
2.4. Végezzünk azonosítása szükségességét gyógyszerek és orvostechnikai eszközök alapján ebben a sorrendben, hogy a kérelmet a raktárba.
2.5. Ahhoz, hogy részt vegyenek a elfogadását a termék, annak eloszlása ​​a tárhelyek.
2.6. Annak biztosítása érdekében, a tárolási körülmények a gyógyszerek és gyógyászati ​​eszközök aszerint, hogy azok fizikai-kémiai tulajdonságok és az alkalmazandó szabályok tárolására.
2.7. Magatartási minőségellenőrzése gyógyszerek vétel szakaszában, tárolását és értékesítését.
2.8. Monitor lejárati dátumát a gyógyszerek.
2.9. A címkén a termék, és azt bemutatja az ablakokat, az alapokat a merchandising.
2.10. Megfelelés biztosítása érdekében a gyógyszerészeti és egészségügyi-higiéniai rendszer a munkahelyen.
2.11. Issue dokumentáció gyógyászati ​​aktivitását.
2.12. Van egy szép megjelenés és viselnek egyenruhát.
2.13. Részt vesznek a leltár az anyagi javak.
2.14. Figyeljük meg a belső szabályzatok.
2.15. Meg kell felelni a biztonsági követelményeknek, tűzvédelmi szabályokat a műszaki berendezés működését.
2.16. Rendszeresen javítsák készségeiket.
2.17. Tartott a megállapított sorrendben időszakos orvosi vizsgálatok.
2.18. Tájékoztatja a menedzsment a szervezet a meglévő hiányosságok a szolgáltatás a látogatók olyan helyzet, amely veszélyezteti az életét és az emberek egészségét.
2.19. Udvariasan kapcsolatot személyzet és a látogatók a gyógyszertárban.
2.20. A magatartás-egészségügyi oktatás és tájékoztatás a lakosság körében a gyógyszerek és gyógyászati ​​termékek, azok használata és tárolása otthon.
2.21. Elsősegélyt nyújtani vészhelyzetben.

3. JOGOK gyógyszerész

A gyógyszerész joga van:

4. A felelős gyógyszerész

A gyógyszerész felel:

4.1. Az alacsony színvonalú és időszerű teljesítését munkaköri leírás a feladatok meghatározott határokon belül a munkaügyi jogszabályok az Orosz Föderáció.
4.2. Anyagi károk megengedett mértékben a vonatkozó törvények az Orosz Föderáció.
4.3. Elkövetett bűncselekmények esetében a tevékenysége során, meghatározott határokon belül a jelenlegi közigazgatási, büntető és polgári törvényhozás.

A munkaköri leírás összhangban kidolgozott sorrendben a főigazgató „___” _____________ 201__ száma ____.

HR vezetője Department _________________ / ________________ /
(Osztályvezető) (aláírás) (aláírás megfejtése)

"___" _____________ 20__

Ezzel a munkaköri leírás ismerik.

Az egyik példányt kap a kezébe, és vállalja, hogy a munkahelyen _________________ / _________________ /
(Aláírás) (aláírás megfejtése)

"___" _____________ 201__ g

Forgalmi utolsó lap

Ez a munkaköri leírás számozott, kötött és zárt _______ lapok

_________________ / _________________ vezérigazgató /

(Hivatalos jogi szolgáltatás) (aláírás) (aláírás megfejtése)