15 fogadások, ami időt takarít meg, ha dolgozik, cms joomla

15 fogadások, ami időt takarít meg, ha dolgozik, cms joomla

Egy idő után már felbukkant az első tervezetét. Eleinte volt sújtja a gondolat, hogy nem leszek képes arra, hogy nyilatkozatokat oldalon. De ahogy a mondás tartja, „A szem félnek, de a kezek csinálnak.”

15 fogadások, ami időt takarít meg, ha dolgozik, cms joomla

Miközben dolgozik ezen a projekten, rájöttem, egy egyszerű igazságot: „Mit tanítottak, vagy csak - olvasható a gyakorlat tanít igazán.” És most, 2 hét után álmatlan éjszakák, végül letette a projekt, és megszerezte az első 10.000 rubelt. Joomla. Ez volt számomra a nagy áttörés! Aztán ott volt egy csomó más projektek, de először emlékszem legélénkebben.

Így oldalak Joomla. Én folyamatosan kísérletezik. Régebben különféle bővítése. Élveztem az egyik, majd a másik, egyre nagyobb a funkcionalitása saját honlapjukon. A Joomla nem annyira nyilvánvaló, mint más CMS. A hivatalos honlapján a sok kiterjesztés és néhány év nem lesz elég az összes saját vizsgálati és végrehajtása a webhelyen. Ezért úgy vélem, hogy minden kezdő kell hallgatni a tapasztalatait, akik már rálépett egy csomó rake.

És így szeretnék adni néhány tippet kezdőknek, hogyan kell elkezdeni a Joomla 2.5. hogy ne a standard hibák és így menteni egy csomó időt az elején:

Után megy az utat CMS Joomla szeretetből gyűlölni és vissza, rájöttem, hogy ha tudnám, a titkokat a fent leírt korábban, ez sikerült volna a weboldalak létrehozása sokkal gyorsabb.

Szeretném, ha egy sikeres hódítás a CMS Joomla!

Kapcsolódó cikkek