2019 - ismét egy új szerv Paola Reina

A Superstar babák teste vékony, hosszú nyak, köldök pont és texturált térde.

Egyszerűen „öreg hölgy”, a rövid nyak, a test vastagabb tum, texturált térdre.

Photo Svetlana. Supernova, az új szupersztár. Baleset történt, hogy a szakasz nem csak egy öreg hölgy, és superstarushku. ))

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

fotóim a mobiltelefon

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

És így a pontokat!
1. Feet mások. A mélyedés. Mint a fenntarthatóság
2. has egyáltalán nem, még csak nem is állítják.
3. Mell még kevésbé, hogy van, a test sík.
3 bordák teljesen eltávolítjuk.
4 Vissza is eltávolítjuk a vonal.
5 Popa több lapos.
6 karok és lábak vastagabb az ízületek érintse a testtel, ez egy plusz, természetesen.
7 Neck vastagabb vizuálisan, én nem értem, vagy az alatt látszik. Mint kisebb plusz számomra.
8.Kolenki nem zárja.
9.Ruki vastagabb, hosszabb és van egy kanyarban. Bicepsz vannak. ))
10.Stoyka shire.Sdelali a stabilitás.
11.Na 1cm hagyományosan baba fenti. Nem volt semmi mérni.
12. Hips szélesebb miatt ez derék uzhe.Odezhda nehéznek tűnik, hogy új babák tartozó másik.

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

Persze, nem csak fényképezett golyshek, beszélgettünk, csak fotografiroali babák ruháit nem csak paolki, ugyanakkor érdekes volt látni, tartsa és más babák. Az összes kép az albumban paolok csoportok kapcsolatba. Még tartott mesterkurzus baba fodrász. ))
Bár ez minden, ami ismert az új paolkah.

fotóim mobiltelefonját.

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

Ui Fontos felvilágosítást a forgalmazótól: az árnyalatok lesznek még. Bár ez csak egy teszt verzió. És bemélyedések nem lehet talpon, de ez lesz vágva, és a hip szélesebb, mert egy másik mellékletet.

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

És miért ijesztgetni az érveléssel. ) Ez csak egy tény. Nos, hogy Oroszországban nincs ilyen irányba degradáció, bár van egy szintező a Szovjetunió, és állami szinten, akkor nem lehet látni ... célunk - a családban, hogy fenntartsák a hagyomány, hogy gyermekeket különböző módon, anélkül, hogy egyszerűsíti és kiegyenlítését.

nem az érvelés,), és hogy ez lehetséges, és van egy gyári :( úgyszólván az igazság a trend

Valóban, felnövő baba ... Így hamarosan, és megteszi a fejét, hogy helyes arányokat ...
Amit láttam a „szupernóva” test - ez az, amit a baba elvesztése annak egyediségét, és vált a kínai vándor partfutó. Íme néhány kínai szórakozást! Valahol láttam Paolo hamis, így ő egy nagyon hasonló test fújt.
Ó, jobb lenne, ha osharnirili kézre a válás ...

2017 - ismét egy új szerv Paola Reina

Inkább vegyél egy barátnője>.<

Én, mint sokan itt, azt hiszem, több sikeres és a munka a régi testet paolok. Bár az új varrás és bemutatók ruhák jobban - mind kap, sikeresebb.
Supernova testét a fotó kissé görnyedt. És bicepsz szemmel rohant - lányoknak is kiemelkedő. Lássuk, mi a valóság, ha még enyhén módosították gyűjteni.
Tulajdonképpen néha szeretne nagyobb mobilitás a szervek paolok, bár megértem, hogy nem lenne elég egy másik testet. Mivel transzplantátum Jolene teste valószínűleg sosem lesz - Nem nagyon szeretem hibridek.

Lássuk. )) Amennyire én tudom, a spanyolok megpróbálták csuklós kialakítás, nem az egészet egyszerű. Itt tavasz nem mentesíti sharnirku Jonah is 4 bemutató.
Dolly nem nehézkes, ezért talán fel. De bicepsz.

nem nehézkes, de leállósáv emelt. Ahogy szorította a nyakát, és az egész zsugorodott, és szigorodtak. Mielőtt dobja (((

Néztem többször ezeket a képeket. Mit is mondhatnék, az első benyomások - a sokk, hogy most már elég nyugodt pillantást a test, minden esetben a vásárlók kevés független. Sajnos, mint sokan észre, egy olyan tendencia, hogy egyszerűsítse a legtöbb hasított (nincs bordák, tum, a vállak néz emelt), de ugyanakkor fogantyú jobban sikerült, ez egy határozott plusz. Véleményem paolka megérik. Ez már nem egy aranyos gombolyag öt évben (a babát öreg testét), nem egy kislány, körülbelül hét (babát egy új hasított) és sportos elég ítélve a képek, egy lány 8-9 év. Természetesen lábad szivattyúzzák, fegyver, emelt, boka akar szűkebb kolenochki élénken, de abban a pillanatban, mi van. Lehet, hogy tényleg véglegesíteni. Bár, nézi a szervek más cégek báb, azt akarom mondani, hogy nem is olyan rossz. Ha az előírtnál ugyanezen barátnők Götz, melynek hasított -bochonok, a Supernova szervezet úgy tűnik, nagyon egyenletes. Abban Kaori cég ASI is, a tetemet egyszerű és aranyos vonzó arcát.
Tehát azt javaslom, hogy ne ideges idő előtt, és várja meg a végleges változat a baba. Jelenleg én vagyok minden esetben megvásárolja a babát a tetemet kedvéért az érdeklődés, kiegészítik az én kis gyűjtemény, amitől művészi torna (fogantyúk és lábak csak podkachennye))

Egyetértek, tudni fogja, mielőtt - vásárolt magának több „idős hölgyek”, és sikerült, hogy egyetlen Lyalka, és még mindig nem tudja megállítani őt nézi, nagyon kedves, Malyshkova Lala) most az árát „öreg hölgy” harapás

Kapcsolódó cikkek