7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

Néha meg kell megszabadulni a stressz és a szorongás, elengedése nélkül a kormánykereket a kezét. Hogyan kell csinálni?

7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

Stressz a volánnál - gyakori jelenség, különösen a nők számára. Néha megnyugodni, és enyhíti a stresszt esik közvetlenül a lépés: valaki vágja előtt, buzgón elkezdett dudál, hogy időben csúszik a sárga, és néha még csak azért, mert amit láttam a kerék illesztőprogram-nő. Kínálunk egy egyszerű, mégis hatékony módon visszaállítani az érzelmi és lelki egyensúlyt, néhány perc alatt.

helyes légzés

Gyakran előfordul, hogy megszabaduljon a stressz elég csak normalizálni légzés. A zavaró helyzet eltévedt levegőt válik sekély.

Hogy magad egyensúlyt, vegyen egy mély lélegzetet, és lassan lélegezz. Érezd a tüdő megtelik levegővel, majd nyomja ki.

Lélegezni, így legalább egy percig, és látom, hogy a normális jelenség. Ez a technika nagyon hatékony és el lehet végezni anélkül, hogy a jármű megáll.

állításokat

Az állítások - a képlet a önhipnózis, amelyek segítenek a személy igazítaniuk tudat pozitív hullám. A stresszes helyzetben vezetés közben, indítsa mondja magát bátorító, ösztönző szavakkal. Így pihenni több, húzza ki a negativitás, és tegye magát a lelki egyensúlyt.

Ne feledje, hogy az állítás tartalmaznia kell a kifejezést anélkül, hogy a részecske „nem”: az agy nem érzékeli őket. Így mondom magának: „Nem vagyok ideges,” agy hall „ideges vagyok.” Ezért helyesebb kifejezés lenne: „nyugodt vagyok!”.

Példaként a következő állítások női vezetők:

  • Én egyszerű és szórakoztató autót vezetni!
  • Jól van, tudom kezelni mindent!
  • Én teljesen nyugodt és ellazult!
  • Azt kiegyensúlyozott vezetési.
  • Vezetek egy jó autót, és nagy parkok.
  • Úgy érzem védett.

izomfeszültség

Kaland és pihenés - szőve folyamatokat. Ha meg kell tenni magukat érzés, nyugodjon meg, vegye le a frászt - hívja mesterségesen feszültséget a testet, majd pihenés azonnal következik. Nagyon egyszerű, és nem igényel különleges képességek, de jobb, hogy végre ez a technika nem „menet közben”, és a park az út mentén.

Tehát, húzza az izmokat: kar, láb, nyak, arc izmait. Tedd magad a stressz labda, nyomja az összes izom teljes erővel! Majd engedje el a feltételt. Meg lehet ismételni többször is, és úgy fogja érezni, nagyon gyorsan, hogy teljesen nyugodt és laza.

Ne feledje, hogy a feladat

Ne feledje, a fő feladat -, hogy lovagolni óvatosan és magabiztosan, és nem reagál a nem megfelelő viselkedés mások. Az érzelmek és az idegek mások - ez csak a probléma. Ne feledje, ez különösen hasznos, ha szembesülnek a durvaság és kultúra hiányában az úton.

nevetés

California kutatók végeztek egy tanulmányt a hatását a nevetés az emberi állapot, és megállapította, hogy a nevetés csökkenti a stressz szintjét hormon - a kortizol. Ezért egy stresszes helyzetet, próbálja meg magam nevetni: az első, akkor nem valószínű, hogy sikerül, akkor nem mesterségesen, de egy perc múlva a nevetés akkor felajzott.

A legfontosabb dolog - ne legyenek túl messzire, anélkül, hogy elveszíti az ellenőrzést autót. Szintén legyen óvatos: okosan választani a helyzet az utakon, amely használja ezt a módszert. Elfogadom, ha valaki más autó, és eltaposta a vezető nevetés az arc a stressz feloldásában ... Általában nem szükséges, hogy provokálni a pilótára. Ezért nevetünk arra a pontra, és ne elveszti az irányítást.

Érzelmek - ki!

Beszéltünk arról, hogy mi a jó nevetés segít megbirkózni a stresszel, hanem a nagy segítséget és sírni. Zárja le a kocsi ablakokkal és számos nakrichit. Egy pszichológiai szempontból nagyon hasznos, mert nem lehet elnyomni érzelmeit (következménye elnyomása érzelmek fejlesztése lehet pszichoszomatikus betegségek), és engedje őket kívülről. Miután az ilyen sír kezelések azonnal érzi, nyugodt és ellazult.

Természetesen nem szükséges, hogy igénybe ezt a módszert a pszichológiai pihenés, ha vannak utasok az autóban.

Stresszoldó masszázs

Számos expressz masszázs technikákat, hogy akkor vegye tudomásul vezetés közben:

  • A mi mentális állapota (beleértve a stressz) megfelel a bőrfelületet, ami a középső a tenyér és tovább az irányt a hüvelykujj terület (különösen a hajtogató terület a hüvelyk- és mutatóujj). Egy stresszes helyzetben, egy kis masszázs a terület - és látom, hogy a feltétel változik, akkor lesz nyugodt és összegyűjtött.
  • Ez is egy jó alternatíva lehet egy puha játék anti-stressz, ami nagyon könnyű megtalálni kapható, és dobja a kesztyűtartóban a gép. Habozott egy játék, hogy lazítson és nyugodt az idegeket.
  • Sok ember számára a stressz fejezi ki a tény, hogy van izom klipek a régiókban a vállöv, nyak, ágyék. Ezért nagyon hasznos idegi kisülések néhány perc alatt, hogy masszírozza ezeket a zónákat. De ne felejtsük el, hogy a mozgás során nem kell csinálni - akkor jobb, ha talál egy parkolóhelyet, nem keresni egy extra adag stresszt.
  • Továbbá, a stressz jó segítség masszázs a fülcimpa, ahol sok idegvégződés koncentrálódik.
  • Annak érdekében, hogy az érzelmi egyensúly, sok szakértő tanácsot egy percig körkörös mozdulatokkal masszírozzuk a következő területeken: a lényeg a szemöldökök között, az orr alatti alatti alsó ajkát.

Legyen nyugodt és kiegyensúlyozott legyen!

7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

A legsikeresebb ötletek a belső szín a zodiákus jel

Szimpatikus horoszkóp? Megtudhatja, mely színek a belső a csillagok tanácsot.

7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

Milyen összefüggés van a szexuális kapcsolatok férjével: duo vagy párbaj?

Orvos-szexológus, PhD, pszichoterapeuta Yuri Prokopenko elmagyarázza, hogyan kell megtalálni a harmóniát a szex.

7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

Ötletek Taboo 7 hálószoba

Még ha él egy szerény „odnushke” alvó hely legyen egy hely a béke és a nyugalom.

7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

Ötletek 5 ötleteket kényelme

Azt szeretnénk, hogy a szoba több barátságos és kényelmes? Helyezzük a belső, ami kellemes.

7 leghatékonyabb módja, hogy a stressz, a kerék

Health Diet "brokkoli" mínusz 6 kg 10 nap alatt

Tavaly tavasszal, elvesztettem 6 kiló köszönhetően gyengéd és hasznos étrend. Örülök, hogy ossza meg veled!

Kapcsolódó cikkek