8 találkozó

Már meggyőződtem róla, hogy a spanyolok nagy drámákat, melodrámákat és történelmi biopikákat készíthetnek. Itt az ideje, hogy magadnak egy kis szünetet tarts és nézd meg, hogyan csinálják a szórakoztató filmet. Ezt a romantikus vígjátékot választottam, amely nyolc rövidnadrágból áll, amelyeket egy téma egyesített. És ezt a témát szerelemnek hívják.

Dátum 1: Ha a szeretet # 151; ez a válasz, mi a kérdés?

Ez a történet egy félénk újságíró, aki szereti a szomszédját. El fog hagyni, és nem dönthet úgy, hogy feltárja érzelmeit. Nagyon szép vázlat, amelynek befejezése biztosan meg fog mosolyogni.

Rendezvous N2: Szerelem. Mostantól minden jobb lesz.

Ez a legszórakoztatóbb epizód, véleményem szerint. Reggel ugyanabban az ágyban ébredt fel. Úgy tűnik, hogy ez a közönséges jelenség a modern ifjúság számára, de nem siet, hogy gyorsan elhagyja valaki más lakását, de szereti őt. Egy éjszaka folyamán felmerülhet az érzés?

Dátum 3: A férfiak a dátumokon kíváncsiak, hogy szerencsések vagy sem. És a nők ezt előre tudják.

Ez a második időpont az ő és ő számára. De nem tudja, mi fog vége. Ez is egy nagyon vicces vázlat, a férfi és női nézetek felhasználásával. Szeretem az ilyen trükköket a moziban. És milyen történetek a múltbéli kapcsolatokról a 133-as epizód főszereplője; Ez egyszerű.

Dátum N4: A kapcsolat kezdetén mindenkire harcolni kell, kivéve a családot.

Felajánlott egy családi vacsorára, hogy találkozzon vele. Az Adams család pihen. Ez csak egy csomó fura. És mi a vége! A főszereplő nagyon jól csatlakozik ehhez a családhoz. Vicces, bár túlságosan eltúlzott.

Dátum N5: Házasság # 151; ez az első lépés a válás felé.

Ez az egyik legjobb epizód, véleményem szerint. A házaspár, folyamatosan kiderítve a kapcsolatot egymással, úgy döntött, hogy pihenjen a gyógyszalonban. Csak ez a szalon a swingereknek. Ez menteni fogja a házasságukat? Vannak nagyon vicces párbeszédek, amikor a hősök eldöntenek, mit kell tennie: megy vagy próbálkozzon. Az eredeti etúd.

Dátum N6: Féltékenység. Ne feledje: mindig előtted volt mindig valaki. Az ex.

A legdrámaibb epizód. Ugyanabban az asztalnál volt két házaspár és egy fickó, aki kapcsolatban volt az egyik hölgykel. A társaság lelke csalogatja az asztalt, és kényelmesen érzi magát a figyelem középpontjában. De egyesek féltékenyek a nõjükre. Igen # 133; Türelem nem lenne elég.

Rendezvous N7: Amit nem tehetünk egyedül, együtt tehetünk.

Megpróbálja elfelejteni az előbbit, és barátokkal együtt egy éjszakai klubba jár, hogy ott egy lányt ragasszon. De minden kísérlet nem hoz sikereket, és az egyetlen lány, aki felhívta rá a figyelmet, nem volt az ízében. Ez az epizód mindenekelőtt tetszett. De minden vázlat rövid, ezért nem volt ideje elrontani a film benyomását.

Rendezvous N8: A második véletlen találkozó, vagy mindegy, ami jól ér véget.

Ez az epizód össze fogja hozni az előző történetek összes hősét. Néhányan találkoznak korábbi szeretettel és megpróbálják megújítani kapcsolataikat. Bár az etudát még egy pillanatra emlékeztettem rám. A 4. randevú egyik fia adott egy ilyen dolgot: "Milyen gyönyörű fák! A városon kívül olyan jó! El tudod képzelni, hogy mit jelent pásztornak lenni, hogy van egy juhállomány, hogy éljen a hegyekben # 133; Meg tudná kibaszni az egyiket? "Én csak töröltem ezt a mondatot.

Kapcsolódó cikkek