50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó

50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó

Nem fogok hazudni - szeretnénk görbe nem ölt néhány helyen, de a mérsékelt kereksége az én szeretet. Szeretem a meghatározása „buja, csábító”, mert egyenes vonalak unalmas - mondta Salma, és továbbra is beszélni az örök törekvés ifjúság és a szépség.

50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó

Azonban Hayek még mindig sok energiát, és a karakter temperamentuma venni a saját, így a színésznő úgy proaktív álláspontot igyekszik érdekes lehet férje, 55 éves francia üzletember, Francois-Henri Pinault.

A férjem szereti göndör haj. Néha panaszkodnak, hogy nem tudok menni egy eseményt rongykorong a fején, s megnyugtatja: „De te, mint egy nagyfeszültségű vezeték, így a haj, mint te” - idézte Pinault Salma és beszélt saját módon, hogy megnyugodjon, amely felhasználja, amikor a férje szavait nem segítenek.

Amikor boldogtalan válok ribanc. Néha iszom sört vagy fürödni a pihenésre. Van egy másik dolog, hogy jótékony hatással van rám - ez a zene. Szeretem az összes fajta, meditálni, lélegzik, de először mindig egyre kurva - mondta egy interjúban a színésznő.

  • 50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó
    A két fő színésznője „Sex and the City” végül összevesztek
  • 50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó
    Madonna teaser annak vonal kozmetikumok: „Kurva, te Madonna”
  • 50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó
    George Clooney azt mondta, hogy nem kap elég aludni, mert az ikrek
  • 50 Summer Salma Hayek panaszkodtak a kor I megöregedett jelentősen - orosz zsidó
    Színész Jim Carrey egy nagyon furcsa interjú - „mindannyian meghalunk”