45 dolog, amit mondani a lányom - csak a legérdekesebb

45 dolog, amit mondani a lányom - csak a legérdekesebb

Megjelent egy cikk Jennifer Harpem milyen szavakat érdemes elmondani a lányának legalább egyszer az életben.

Legalább naponta kétszer annyit kell tennie, három dolgot: mossa meg arcát, fogmosás és mossa meg a kezét.

Család nem határozza meg a családi kötelékek. Család - ezek olyan emberek, akik igazán szeretni ok nélkül.

Légy önmagad. Szeretem, amit szeretsz. Tedd, amit akarsz, és nem hallgat senkire.

Első Polyubi is. Ha bármilyen okból nem szereted magad, és hozok, beszéljen az apjával. Együtt mentünk sokat.

Mindenkinek megvan a saját hiányosságait. Senki sem tökéletes. Még a szülők. Ezért, ha eljön az apa, aki megtanult vezetni, és megtanulnom sportolni.

Néha vásárolni vacsora a szeretett egy.

Az iskolai osztályzatok nem tükrözik a szint az intelligencia.

Nem kell viselni egy ruhát és cipőt a párt.

De ha azt akarjuk, hogy - séta a magas sarkú cipő, függetlenül azok magasságát. A legfontosabb dolog - a szállást.

Próbálja piros rúzs, nem számít, milyen az eladó azt mondta a hang.

Folytassa az álom. Soha ne engedje, hogy azt mondják, hogy ez nem éri meg.

Mi fog beszélni a szexről. És többször is. Meg fog történni az autóban az ajtók zárva, és nem tud elmenekülni előlem. Kérjük, csak figyelj. Ne légy félénk. Csináltam egy csomó hibát, és azt akarom, hogy lehet tanulni tőlük.

De ahhoz, hogy a hibákat. Nem baj a kipróbálás, mert nem lesz büntetés.

Senki sem meri megérinteni az Ön engedélye nélkül. Akár találkozni ezzel a személlyel, vagy már házasok. Először is az engedélyét.

És, ha valaki megérint helytelenül -, hogy megteremtse a férfi. Engedélyezem.

Terhesség - nem a legrosszabb dolog, ami történhet. De biztonságosabb szex - szex mindig jobb.

Ha táncolni, és valaki rád néz - hívja. Ne félj megtenni az első lépést.

Ne szégyellje vár szerelem, nem számít, hány éves vagy.

Soha nem fogy az ember, aki nem szeret téged. Nem lehet kényszeríteni.

Szíved lesz törve. Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet újra ragasztani.

Az emberek csalódást okozni.

Az első napon rendelni, amit akar.

Egyél egy második szelet pizzát. Ígérem, hogy jó lesz.

A lényeg a gyakorlat -, hogy egészséges legyen. Ez minden. Tehát nem őket gyakrabban.

A szénhidrátok nem az ellenség. Ezért, a saláta, amit lenyelni anélkül, hogy észrevette, soha nem lesz jobb, mint a főtt étel általam.

Süssük valamit kapható legalább egyszer az élete során. Még ha nincs ötlete, hogyan lehet szétválasztani a fehér a sárgáját.

Nem kell menni egyetemre közvetlenül a középiskola után. Kiadások egy év, és a prioritások meghatározása. Próbálja élet ízére.

Tudom, hogy boldog legyen önmagával és ne félj a magány.

Azt is meg kell, hogy nem 100% -ban biztos, hogy szeretne kezdeni az életemmel belépés után. Egyetem - egy nagy idő, hogy megtalálja a választ erre a kérdésre.

Mielőtt letelepedni valahol, hogy egy utazás egy másik országba egy pár hét, és ott maradni.

Apám és én volt egy esik ki egy kicsit, mert ez, de minden esetben. Linger alkonyat után. Make me ideges. Make me kötekedik. Erőltetett az apa, hogy ne nekem, amikor én fog keresni az Ön számára. De jöjjön haza egy mosoly és egy lenyűgöző története. Csak rendben lesz, viselni egy paprika spray, és emlékszem, hogy tanított meg harcolni.

A fényvédő még a télen. Bőrrák most divatos.

Legalább egyszer az életben terv és töltse esemény.

Ne feledje, a tudomány - ez nagyon klassz.

Keresse 2-4 zöldség, amit lehet enni. saláta nem számítanak.

Mindig tudja magukra. Mindig.

Gyere ajándékok bölcsen.

Ön képes tovább.

Ha van véleménye, meg kell indokolni. „Mert” nem érv.

Ne olvassa az orvosi tanácsot az interneten.

Megtanulják, hogyan kell változtatni a gumiabroncs. Azaz, nézd, amikor megmutatom.

Ha a barátai nem szeretik a más jelentős, talán van valami, amit nem lehet látni. Nem kell azonnal lehet felháborodott róla. Hátrébb, közelről és következtetéseket levonni. Ha úgy érzi, hogy valami nincs rendben, akkor ez így van.

Végül, de nem utolsósorban, akkor mondd semmit. Megígérem, az összes, kivéve a belépést egy szekta, én már lezárult. És akkor is, ha kevés tapasztalattal semmit, azt hallgatni figyelmesen. Te vagy az én gyermekem. Ez azt jelenti, hogy attól a pillanattól kezdve. amikor jött a világra, a cél -, hogy tartsa meg, amíg meg nem megy magam. Veled - én feltétel nélküli szeretetet és a támogatást nem számít, mit.

Hozzászólás navigáció

Kapcsolódó cikkek